می سی سی پی امور خارجه مربی تیم فوتبال مایک صافی معذرت خواهی برای توییت شامل طناب دار اعدام

STARKVILLE, از دست ندهید. — می سی سی پی امور خارجه مربی تیم فوتبال مایک صافی به عذرخواهی در رسانه های اجتماعی برای ارسال یک صدای جیر جیر به خود جلب کرد که انتقاد از Bulldogs بازیکنان و استادیار در مدرسه قبل از آن حذف شد.

صریح مربی در شب چهارشنبه توییتی یک تصویر به تصویر می کشد یک زن مسن, بافندگی, شیپور لجر در Jackson, می سی سی پی گزارش شده است. به عنوان خوانده شده “پس از 2 هفته قرنطینه با همسرش گرترود تصمیم گرفت به او گره یک شال…” اما تصویر او را نشان داد بافندگی طناب دار با جلاد گره در حال حاضر بستن روزنامه گزارش شده است.

صافی tweet به حال بیش از 4000 لایک صبح روز پنجشنبه این روزنامه است. اما چند MSU بازیکن در پاسخ به این پست با چهره نخل و مطرح-ابرو emojis و بی حرمتی مخفف روزنامه گزارش شده است. می سی سی پی امور خارجه دستیار استاد جامعه شناسی و نویسنده مارگارت A. Hagerman متنبه صافی و نوشت که مجازات جوک فوق العاده توهین آمیز در هر نقطه و به خصوص در سی سی پی است.”

صافی حذف صدای جیر جیر مدتی صبح روز پنجشنبه با توجه به روزنامه. او عذرخواهی کرد در یک پست که به عنوان خوانده شده: “من صمیمانه پشیمانی اگر من انتخاب تصاویر در من توییتهایی داشت و تهاجمی. من تا به حال هیچ وجه قصد توهین به کسی.”

59-ساله صافی استخدام شد و در ژانویه به جای جو مورهد پس از مربیگری در واشنگتن برای هشت فصل است. قبل از آن, صافی شد Texas Tech مربی از 2000-09.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de