MJ می فرستد و با صدای بلند پیام — فصل-بالا 55 امتیاز deflates نیکز

در اصل منتشر شد مارس 29, 1995.

نیویورک — پیام تحویل داده است. پیام پذیرفته شده است.

مایکل جردن در بازی پنجم خود باز گشت استفاده NBA بزرگترین مرحله به ارائه برخی مدارک و شواهد انکار ناپذیر است که او هنوز هم بهترین بازی — دست پایین بدون شک در مورد آن است.

اردن روشن برادوی برای 55 امتیاز — ترین تا کنون در مقابل نیویورک نیکز در زمان Madison Square Garden — سه شنبه شب در پیشرو گاو به دراماتیک 113-111 پیروزی.

55 امتیاز که در آمد 21-برای-37 تیراندازی نیز تاسیس جدید با کیفیت بالا برای امتیاز به ثمر رساند و در یک بازی NBA در این فصل است. قبلی بالا بود 53 امتیاز توسط ویلی برتون اما اردن مورد نیاز تنها چهار بازی و هشت شیوه به ضرب و شتم که در کل.

برخی از بیانیه های, متعجب?

“من فقط اجازه دهید من بازی بروید و اجازه دهید من بازی بیا به من,” او گفت:.

“من را فراموش کرده چگونه به ایجاد یک بیانیه.”

آره راست.

“این یک بیانیه مایکل جردن بازگشت به بازی بسکتبال بدون سوال” گاو مربی فیل جکسون گفت. “اما من نمی دانم اگر آن را یک بیانیه است که ما در حال بازگشت به بازی ما نوع از بسکتبال است.”

که درست است. گاو (37-33) بازی کرده اند بهتر است در این فصل است. دفاع از خود بود و پر از لکه و آنها هنوز هم در حال بازگشت ساقط اما آنها به آنهایی که پایین کشش.

اما هیچ کدام از آن بود که حداقل کمی آرامش به نیکز (44-24) و یا sellout جمعیت 19,763 که به دیدن نیویورک پیروزی و برخی از شواهد که این تیم نیکز می تواند ضرب و شتم یک-اردن-چراغ بولز تیم آمده حذفی زمان.

آنها نه.

“این یک بازی که در آن شما باید همه چیز را شمارش به ویژه هنگامی که شما یک پسر مانند Michael Jordan رفتن” نیکز مربی پت رایلی گفت. “پیامدهای? ما باید به آن نگاه کنید به عنوان یک به طور منظم فصل بازی. ما باید به آماده شدن برای برگشتی.”

بله, آن را به طور منظم فصل بازی اما چند بازی حذفی می تواند در مقایسه با شدت در باغ. همه ستاره بودند — بیش از حد متعدد به نام بلیط scalpers زندگی می کردند ،

اردن به نظر می رسید به خوراک است که انرژی و آمد شلیک. او شروع به باز کردن بازی را به ثمر رساند با 15-بالا و پایین صفحه. او سپس بیرون کشیده شده و در آینده در اختیار داشتن و حفر 18-بالا و پایین صفحه.

قبل از این که گرد و غبار حل و فصل اردن تا به حال در پمپ 20 امتیاز 9-برای-11 تیراندازی در سه ماهه اول. توسط halftime, او تا به حال 35 امتیاز 14-برای-19 تیر اندازی.

اما سوء استفاده نیست به اندازه کافی به خریداران — که trailed با 14 عنوان بسیاری از نقاط که منجر شود به عنوان آنها را ازمایش کرده 56-50 در تنفس. چرا که تیم او که پیش رایلی تصمیم گرفت در برابر شدت دو-teaming اردن.

اردن ادامه داد: به دندانه دار کردن نقاط در سه ماهه سوم و گاو نر کشیده و حتی در 82 به عنوان چهارم. که در آن نقطه اردن استراحت.

انتهایی 88-87 به Jordanaires — این چیزی است که آنها تا به حال شده است به آن نقطه — تولید 12-2 اجرا برای یک 99-90 سرب با 7:33 به بازی با Scottie Pippen (19 امتیاز) B. J. آرمسترانگ (16) و لوک Longley پیشرو در راه است.

اردن آمد و من هم نیکز. در نهایت این بازی پایین آمد به یک سری از can-you-top-این تهاجمی بازی می کند. نه این نوع از بازی شما می خواهید برای دریافت به با اردن است.

اردن ضربه کوتاه بلوز پس از یک پمپ جعلی برای 111-109 سرب با 25.8 ثانیه برای رفتن. نیکز پایین آمد و به نمره به عنوان جان Starks (14 امتیاز) ضربه دو پرتاب آزاد. اما هنوز هم وجود دارد 14.6 ثانیه به سمت چپ. مقدار زیادی از زمان برای اردن است.

که چه نیکز فکر و آنها زد Patrick Ewing – که مسدود شده بود یک شات از یک زن و شوهر از اموال قبل از آن — در او. اردن تغذیه توپ به ای لایحه Wennington برای یک بازی بی پایان غوطه دادن با 3.1 ثانیه به سمت چپ.

او پس از تکمیل عملکرد عالی با اجبار Starks به از دست دادن توپ در انتهای دیگر بسته بندی ،

شگفت آور, اردن که به ثمر رساند 50-نقاط به علاوه 33 بار دیگر خواسته بود اگر او می تواند دوباره آن را انجام دهد.

“من نمی دانم او گفت:” با کمی حیله گر پوزخند. “این سرگرم کننده چیز در مورد آن. فردا شما نمی دانم آنچه که من می توانید انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de