MLS به سر فصل جولای 8 با مسابقات در فلوریدا

لیگ برتر فوتبال چهارشنبه اعلام کرد که فصل آن خواهد شد شروع جولای 8 با یک مسابقه در فلوریدا.

لیگ 26 تیم خواهد بود به شش گروه تقسیم شده برای باز کردن دور از مسابقات بدون طرفداران در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی.

تیم بازی کرده بود فقط دو بازی تا شروع فصل زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در بازی روز 12 مارس به دلیل شیوع کروناویروس.

در حالی که در فلوریدا بازیکنان خواهد بود منزوی در یک رفت و آمد مکرر با یک آزمایش دقیق پروتکل. هر تیم باید سه گروه مسابقات, بازی های برگزار شده بیش از 16 روز متوالی با چند بازی در روز است. گروه مسابقات خواهد شد نسبت به فصل به طور منظم.

شانزده تیم پیشرفت خواهد کرد و به دور حذفی با برنده درآمد یک نقطه در 2021 کونکاکاف لیگ قهرمانان.

“از همان ابتدا ما گفت: هر چیزی که ما را به اطمینان حاصل شود که ما قصد داریم برای حفاظت از سلامت و ایمنی از بازیکنان ما همه کارکنان خواهد شد که همراه با آنها و کسانی که در حال رفتن به کار مسابقات” لیگ کمیسر دان گاربر در بیانیه ای گفت. “وجود خواهد داشت تست برای کسانی که در حال سفر به اورلاندو قبل از آنها ترک و زمانی که آنها می رسند. وجود خواهد داشت تست به طور منظم در طول رقابت در آموزش است که قبل از آن. کارکنان و تست خواهد شد به عنوان به خوبی.”

استخر جایزه برای MLS برگشت مسابقات 1.1 میلیون دلار این لیگ گفت. عنوان مسابقه برگزار خواهد شد در اوت. 11.

زیر این مسابقات تیم از سر گرفته خواهد این فصل را در خانه خود را در بازار. معلوم بود که آیا این بازی ها می توان با طرفداران در استادیوم.

اعلام می آید یک هفته بعد از لیگ و بازیکنان آن به توافق رسیدند در یک قرارداد است که اجرا می شود از طریق 2025.

تیم ها می توانید شروع به ورود در فلوریدا برای آموزش در ژوئن 24. کسانی که در حال حاضر آموزش در بازار باید بعد از هفت روز قبل از اولین مسابقه خود را.

قرعه کشی مرحله گروهی راه اندازی شد برای شنبه. به عنوان میزبان اورلاندو سیتی خواهد بود که دانه بالا در گروه A.

“هنگامی که ما برای اولین بار کنار هم قرار دادن این مسابقات مفهوم در دیزنی, ما فقط می شد بسیار نامشخص در مورد زمانی که ما می خواهم که قادر به بازگشت به ما استادیوم را در بازار” Garber گفت. “ما فکر کردیم که چرا ما همه آنها را با هم دریافت 26 تیم با هم در یک خنثی سایت بازی, بازی های هر روز و بازیکنان ما در زمین برای طرفداران ما. اما بسیار مهمتر از انجام آن با بازی نتیجه — در مجموع استخر جایزه یک میلیون دلار و برنده شدن یک نقطه در لیگ قهرمانان کونکاکاف. همه از این است که ما بهترین پا جلو به انجام آنچه ما می توانیم در یک بازی هیجان انگیز و جذابی و راه برای بازگشت به بازی برای سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de