مسا, Ariz. – پس از یک روز کامل از جلسات و تمرینات برای کوزه و خشکشویی در پنجشنبه توله جدید مدیر دیوید راس در نهایت فرصتی برای سر به توله بدنسازی برای تمرین خود را. آن را تقریبا 4 – در اواخر روز برای هفته اول بهار آموزش.

“و کایل بود از رفتن به قفس با بال زدن” راس گفت: از پارچ Kyle Hendricks. “من بود و این چیزی است که من صحبت کردن در مورد. “

Hendricks سابق عصر قهرمان نبود که احتمالا مکیدن تا به مدیر جدید. او به نظر می رسد که یک دنده اضافی در زمستان در حال آماده شدن برای سال 2020 پس از از دست رفته برگشتی در سال 2019 برای اولین بار در پنج سال.

“من تغییر چند چیز برای مطمئن” right-hander گفت offseason برنامه در پی یک فصل است که نا امید او را شخصا و از یک تیم چشم انداز. “من نمی خواهم این روند من که قرار بود دو سال گذشته یا بیشتر.”

آن را مانند Hendricks حال بد فصل 2019. حتی با یک midseason کشش مجروح لیست به دلیل یک شانه موضوع او تولید یک 3.46 عصر و 30 شروع می شود – یک 2.41 دوران در تمام اما چهار clunkers.

اما او گفت که او احساس مکانیک خود را گرفتن خوب “بسیار مکانیکی, من حدس می زنم.” نه به عنوان مایع و “ورزشی” او به عنوان می خواهم. “و همچنین من فقط از نوع خسته تر از من می خواهم در پایان فصل به خصوص با نیمه پایین تر.”

بنابراین او تغییر مربیان خود را تغییر داده تمرینات خود را آغاز پرتاب برنامه قبلا در offseason.

و در حال حاضر, او گفت:, “من احساس می کنم واقعا قوی شانه عاقلانه. من نیمه پایین تر را احساس می کند خیلی بهتر است. و من فقط احساس می کنم بیشتر ورزشی به طور کلی – و من مکانیک نوع از آن را نشان می دهد.”

آن را سخت به تصور کنید که نوع تاثیر آن ممکن است در یک تیم است که کمی اضافه شده در طول زمستان و برای دومین سال متوالی – به دنبال آن بهبود داخلی از یک گروه است که می گرداند پس از عملکرد ضعیفی.

Hendricks,’ بهترین فصل (16-8, 2.13 عصر) همچنین بود و توله’ بهترین خود را در طول شش سال با این باشگاه است. تکرار آن 2016 عملکرد نه جای تعجب است که هدف این سال است.

“او یکی از بچه ها شما رو به نگرانی در مورد حداقل” گفت: راس که Hendricks به عنوان یک توله پشتیبان گیر در سال 2015 و ’16. “شما می دانید آنچه شما در حال رفتن به خارج از او و او مجموعه یکی از بهترین زنگ های [برای هم تیمی های].

“او به نظر می رسد فوق العاده است. او قوی به نظر می رسد. و او به نظر می رسد تیز در حال حاضر.”

Hendricks گفت که او قصد دارد به نگه داشتن خود را به خوبی به اطلاع عموم یوگا کار به عنوان بخشی از روال خود را (حتی پس از مربی خود کریستین Schwan بود اجازه رفتن این تیم به عنوان بخشی از یک لیست طولانی از تغییرات سازمانی).

اما او راضی نیست – با سطح خود را از عملکرد این تیم است.

“شما یادگیری زیادی در رفتن را از طریق ناملایمات. و ما تا به حال بسیاری از این,” او گفت:. “چند سال گذشته قطعا دشوار است, به خصوص پایین آمدن به پایان است. ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام است.

“من فکر می کنم ما یاد گرفته ایم بسیاری از که داشتن یک زن و شوهر افراد مختلف در اینجا. همه چیز در حال تغییر, و من فکر می کنم که خوب است. شما نیاز به تغییر راه شما در حال انجام همه چیز اگر شما می خواهید نتیجه را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im