بیش از 200 بچه ها صبر ذکر شده برای مهد کودک در مدارس در ونکوور حوضه

Category: ونکورسان Comments: No comments

ونکوور هیئت مدیره مدرسه می گوید: 229 دانش آموزان صبر ذکر شده برای مهد کودک در 12 مدرسه در ونکوور. آنها تمام خواهد شد ارائه دادن در دیگر مدارس ونکوور.

این VSB می گوید: 229 بچه ها صبر ذکر شده برای مهد کودک در مدرسه در حوضه آبریز در ونکوور. BravissimoS / گتی ایماژ/iStockphoto

بیش از 200 دانش آموزان صبر ذکر شده برای مهد کودک در مدرسه در حوضه آبریز در ونکوور.

ونکوور هیئت مدیره مدرسه سهشنبه منتشر شد تعداد دانش آموزانی که هنوز هم نیاز به قرار داده می شود در مهد کودک. این VSB می گوید: 12 مدارس oversubscribed برای مهد کودک, ترک 229 دانش آموزان بدون یک مدرسه در حوضه آبریز.

این VSB می گوید: همه دانش آموزان ثبت نام ارائه خواهد شد قرار دادن در ونکوور مدرسه. اما این بدان معناست که بسیاری از والدین را مجبور به رانندگی خود بچه ها به مدرسه به جای راه رفتن آنها را به کلاس خود را.

در میان کسانی است که نفت برنت Toderian این شهر رئیس سابق برنامه ریز و حامی برای زندگی car-رایگان. او و همسرش خرید condo در سراسر خیابان را از یک مدرسه تا پسر خود را می تواند حضور در مدرسه بدون, رانندگی, اما آنها نمی کسب قرعه کشی نقطه برای مهد کودک.

او را در میان نمرات از پدر و مادر در ونکوور که در بر داشت در هفته گذشته که هیچ اتاق را برای کودک خود را در ده و محله و مدارس. بسیاری از این پدر و مادر را مجبور به جستجو برای یک مدرسه عمومی در ونکوور و یا در نظر گرفتن یک مدرسه خصوصی.

در اینجا لیستی از مدارس و تعداد صبر کنید-لیست دانش آموزان:

• Emily Carr — 11 دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

• ادیت Cavell — 13 دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

• تالار گفتمان — 33 دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

• السی Roy — 30 دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

• False Creek — 26 دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

• آقا Sandford Fleming — 18 دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

• سیمون فریزر — 55 دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

• General Gordon — 17 دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

• Henry Hudson — هفت نفر هنوز قرار می گیرد.

• آنی B. Jamieson — دو نفر از دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

• Lord Nelson — 17 دانش آموزان هنوز قرار می گیرد.

این VSB خواسته است قبل از میلاد دولت برای اولویت دادن به یک مدرسه ابتدایی در دهکده المپیک همراه با یک مدرسه جدید برای Coal Harbour تخمینی اتمام در سال 2023.

دیوید نلسون معاون سرپرست در ونکوور منطقه مدرسه به عنوان مدارس شروع به پذیرفتن دانش آموزانی که اعمال می شود برای عبور از مرز ثبت نام اضافی لکه های ممکن است در دسترس در تمام مدارس و کودکان هنوز هم ممکن است فضای ارائه شده در حوضه آبریز مدرسه.

او اشاره کرد که در سال گذشته وجود داشت در ابتدا 269 حوضه آبریز مهد کودک و دانش آموزان قرار داده شده بر صبر کنید لیست, اما این تعداد کاهش یافته است 57 درصد به 115 دانش آموزان است. 115 دانش آموزان شد و سپس قرار داده شده در نزدیکی مدارس برای شروع در ماه سپتامبر.

باید یک خانواده تصمیم به پذیرش یک محل برای کودک خود را در یک منطقه انتخاب برنامه یا به صلیب مرزی مدرسه فرزند خود را با نام باقی مانده بر روی صفحه اصلی حوضه آبریز مدرسه waitlist تا جایی که در مدرسه ارائه شده است.

VSB رئیس جانت فریزر می گوید: Coal Harbour المپیک و مدارس شده است اولویت های خود را در پایتخت-طرح درخواست به دولت برای سال های بسیاری است. او می گوید: هیئت مدیره گرفته شده “مرحله بی سابقه ای” از خود بودجه ساخت یک مدرسه ابتدایی در زغال سنگ بندرگاه و همچنین به عنوان یک بزرگتر مدرسه ابتدایی در مرکز شهر خداوند رابرتز ضمیمه سایت.

دیگر سرمایه-برنامه ارسالی شامل گسترش درخواست به وزارت آموزش و پرورش در مدارس از جمله ادیت Cavell نادرست نهر و هنری هادسون.

-با فایل های از گوردون مک اینتایر و سوزان Lazaruk

[email protected]

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>