ایلینوی فرود آمد آن هدف نخست در کلاس 2020 بازگشت در ماه نوامبر هنگامی که آدام میلر به یک تعهد است. اما مورگان پارک ستاره را ندارد آن را رسمی.

با بسیاری از ایلینوی بسکتبال استخدام طوفان و نفر دوم پس از اتمام در گرم جنگ استخدام بیش از دو دهه گذشته Illini طرفداران بودند و نگران در انتظار — و کمی عصبی — برای مدت پنج سال.

اما بالا به ثمر رساند 6-3 گارد امضا نامه خود را-از-قصد اواخر بعد از ظهر چهارشنبه پیوستن به استخدام یک کلاس است که رتبه شماره 15 در این کشور توسط 247sports و شماره 16 توسط رقبا.

“من آنها را در همه زمان ها کسانی هستند برادران من میلر گفت:” در ژانویه مصاحبه با Sun-Times وقتی پرسید که چگونه از نزدیک او را زیر ایلینوی فصل بسکتبال. “DaMonte [ویلیامز] من مثل قهرمان من زمانی که من در حال رشد بود در پئوریا. پس از آن سخت است تماشای چون من می خواهم به خارج وجود دارد برای کمک به آنها را. من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که من می توانم.”

سه نفر از میلر ballyhooed نیویورک گارد نقطه Andre Palo! و امیدوار کننده 6-10 کلمن هاوکینز از پرکار دبستان در کالیفرنیا کمک می کند تا نگه داشتن حرکت مثبت جریان برای مربی براد آندروود و ایلینوی بسکتبال.

تازه خاموش کننده برنامه با یک 21-10 رکورد این فصل آندروود در حال حاضر به شرح زیر است تا دستیابی به موفقیت فصل با استخدام مسافت است که در میان بهترین در ده.

میلر یک اجماع بالای 35 چشم انداز در سراسر کشور بوده است و هدف نخست از ایلینوی ، مربی سابق جان Groce و کارکنان خود را در او را قبل از او حتی وارد دبیرستان. زمانی که آندروود و کارکنان خود را در زمان بیش از در ماه مارس سال 2017, ایلینوی بلافاصله میلر استخدام اولویت است.

او می شود, دوم راست, Morgan پارک بالا 30 ملی جذب به ثبت نام با, ایلینوی, زیر فعلی Illini دوم ستاره Ayo Dosunmu.

از همه مهمتر میلر به ارمغان می آورد چیزی به جدول آندروود و برنامه به شدت نیاز: تیراندازی. میلر یک فضا-طبقه تیرانداز با بی پایان محدوده است که قادر به لغزش بر روی و بازی در برخی از نقطه گارد.

علاوه بر این از میلر که به طور متوسط 23.9 امتیاز 6.5 ریباند و 5.8 کمک یک بازی می دهد, ایلینوی, بهترین ترکیب در هر گونه استخدام در کلاس پس از بروس وبر مسافت از Leah ریچموند و Meyers لئونارد یک جفت از 30 بالا چشم انداز در کلاس از سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de