در سال 1971.

یاد فمینیست بلا Abzug شرلی Chisholm, بتی فریدن و گلوریا استاینم جمع آوری کرده اند در یک دفتر در واشنگتن دی سی به جشن پیشرفت در مبارزه برای تصویب اصلاحیه حقوق برابر. کسی اشاره و ضد دوران عضویت در خبرنامه نوشته شده و توزیع شده توسط فردی به نام فیلیس Schlafly اما Schlafly است که به سرعت رد به هیچ کس — “جناح راست مهره از ایالت ایلینوی است.”

و … می گویند فیلیس Schlafly تبدیل به بیش از فقط برخی از دلخوری جزئی خواهد بود عظیم گرفتن. به عنوان زمین کامل دوره قطعه FX/Hulu سری محدود “خانم امریکا” به درستی می گذارد از Schlafly شد صدای پیشرو در برابر این دوران در 1970s. کیت بلانشت ارائه الکتریکی لایه قشنگ و ظریف کار به عنوان خستگی ناپذیر Schlafly عنوان یک گروه بازیگران از جمله رز بایرن به عنوان گلوریا استاینم; مارگو مارتیندیل به عنوان بلا Abzug; Uzo Aduba به عنوان شرلی Chisholm; Tracey Ullman به عنوان بتی فریدن; Sarah Paulson به عنوان یک کامپوزیت ضد فمینیستی شخصیت به نام آلیس Macray و جان اسلاتری به عنوان فیلیس’, شوهر, Fred.

با تشکر به رای آرایش و کمد لباس تیم, در اکثر موارد, بازیگران اعتصاب قابل توجه فیزیکی شباهتی به همتایان زندگی واقعی خود را حتی بیشتر قابل توجه است که چگونه آنها را جذب جوهر از این اجتماعی رزمندگان و شور و شوق آنها را به جنبش اینکه آیا آنها در خط مقدم از فمینیسم و یا سرسختانه گاهی اوقات بدون توضیح حفاری در برای متوقف کردن پیشرفت. بلانشت را Schlafly لباس و comports خودش مانند یک 1950s تلویزیون دار در آلتون, ایلینوی, صفحه اصلی و ماندگار را مهربان کلمات و اعمال او مدرسه قدیمی, شوهر — اما زمانی که او را marshaling نیروهای نظامی برای جنبش مردمی کشتن آن را در بحث نشان می دهد مانند “Donahue” و یا به طور مداوم اثبات می شود دقیق تر و بهتر آماده از قانونگذاران جمهوری خواه او یک نیروی محسوب می شود.

“خانم امریکا” showrunner Dahvi والر ماهرانه قطاری تاریخی جنبش فمینیستی دهه 1970 در حالی که دستکاری چند داستان از دسیسه ها و رقابت ها و اختلافات درون جنبش فمینیستی به تاسیس استاینم خانم مجله به Schlafly استقبال از زن همکار محافظه کاران در حالی که به شدت محافظت و تقویت وضعیت او به عنوان رهبر بلامنازع جنبش. نشان می دهد به نفع دوره-مناسب pop-فرهنگ گرافیک و جاذب آهنگ مانند “یک پنجم بتهوون” (باز کردن به عنوان تم), “Magic Carpet Ride,” “Raindrops Keep Falling On My Head” و “Make Your Own Kind of Music” اما آن devastatingly موثر احساسی دراماتیک صحنه به عنوان به خوبی به عنوان مثال زمانی که یک خواننده خانم مجله روش استاینم در خیابان و می پرسد او را به ثبت نام در یک مقاله که در آن ده ها تن از زنان در مورد داشتن یک سقط جنین و روشن است این زن جوان شده است و از طریق تجربه به عنوان. رز بایرن نوبت در یکی از بهترین اجراهای حرفه ای خود را به عنوان استاینم است که دائما به یاد او خوب به نظر می رسد (حتی توسط برخی از فمینیست) و می گوید: تعجب می کنم زن که او قهرمان است و در خط مقدم از مترقی ترین جناح از جنبش.

رز بایرن نقش گلوریا استاینم در “خانم امریکا است.”
FX

در اولین قسمت جیمز مارسدن ارائه می شود قطعا unflattering تصویر از فیل جرثقیل یک جمهوری خواه کنگره از شمال غربی حومه شهر شیکاگو است که مانند یک گرگ عریان دندان های خود را به عنوان او Schlafly خود را در “دیدگاه محافظه کار” نشان می دهد بحث دعوت او به شام هنگامی که او بازدیدکننده داشته است واشنگتن و همیشه یک بهانه برای قرار دادن دست خود را بر بازوی او و یا پشت او هنگامی که آنها در تعامل است. فیلیس می داند که چگونه مسئولیت رسیدگی به بچه ها مثل جرثقیل. او می داند که چگونه به کار یک اتاق پر از مردانی که فکر می کنم آنها می دانند که بیش از او می کند.

بعد در این سری ما در سال 1973 و ما از شنیدن “من فقط می خواهم به جشن” توسط نادر زمین در, موسیقی متن فیلم, لگد زدن به یک ویترین قسمت برای Tracey Ullman به عنوان بتی فریدن مادر از جنبش فمینیستی که سهم ارزشمند بودند — به عنوان او می خواهد برای اولین بار به شما یادآوری می کنند. تقریبا غیر قابل تشخیص Ullman نشانی از یک کار باشکوه گرفتن فریدن را تیغ تیز هوش لایزال شجاعت قلب واقعی و همیشه در صحنه نفس است. حتی به عنوان فریدن مبادلات barbs با همکار فمینیست بلا Abzug و گلوریا استاینم در مطبوعات او باعث می شود آن را ماموریت خود را به پایین که مزاحم Schlafly که در حال رفتن به آرامی به شب خوب در زندگی شما رفیق.

در ضمن فیلیس است کمرنگ جلوه دادن شایعات گروه او را پذیرفته است کمک های مالی و حمایت از امثال جان و توس و جامعه و KKK گفت: “این libbers” در حال اجرا می ترسم و از جان گذشته. بار وجود دارد که فیلیس’ flintiness و اغلب شدید هذلولی و پیچیده استدلال او را تقریبا غیر قابل تحمل اما بلانشت است که بیش از حد خوب اجازه می دهد تا فیلیس برای تبدیل شدن به یک کاریکاتور. “خانم امریکا” دقیقا نمی دلسوز تصویر, اما این یکی از عادلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im