“از دیدگاه من MST همه چیز در مورد قرار دادن چهره ما در سرزمین ما برای مردم به درک که MST جوامع بودند در اینجا قبل از شهر ونکوور, Burnaby, نورث ونکوور یا غرب ونکوور گفت:” Tsleil-Waututh رئیس لی جورج-ویلسون.

منابع زمین از 65 هکتار در سراسر این منطقه را به اولین کشور متعلق به MST توسعه Corp. “ثروتمندترین مالکان در شهر ونکوور” Tsleil-Waututh رئیس لی جورج-ویلسون گفت: به ونکوور هیئت بازرگانی مخاطبان دوشنبه.

“خوب ما قبل از همه شما به اینجا آمدند” بیش از حد او به توسعه دهندگان و مدیران و حرفه ای ها جمع آوری شده برای رسمی تر تلاش در تعامل بین هیئت تجاری و سه برای اولین بار سازمان ملل پشت MST.

یک خانه پر از بیش از 400 بسته بندی اسکله سالن در فیرمونت اسکله هتل برای این رویداد جورج-Wilson مشخص به عنوان یک گام به سوی آشتی به عنوان MST توسعه ادعا می کند خود را به عنوان یک نیروی توسعه برای شرکای مربوطه.

MST است که یک سرمایه گذاری مشترک بین Musqueam, Squamish و Tsleil-Waututh. هر یک از آنها یا توسعه یافته و یا سوار بر تحولات املاک و مستغلات خود گفت: Squamish Coun. Khelsilem و MST ارائه می دهد پتانسیل برای بازی حتی بزرگتر نقش مهمی در مشارکت با غیر بومی جوامع است.

“MST همه چیز در مورد قرار دادن چهره ما در سرزمین ما” جورج-ویلسون گفت: “برای مردم به درک که MST جوامع بودند در اینجا قبل از شهر ونکوور, Burnaby, نورث ونکوور یا غرب ونکوور.”

برای بیش از حد بسیاری از سال جورج-ویلسون گفت: برای اولین بار سازمان ملل مردم نیست “در جدول” برای بحث در مورد آنچه که قرار بود رخ دهد در روی زمین است.”

“و من فکر می کنم این فرصت را به ما را به جدول و برای همه مردم به رسمیت شناختن و درک است که ما را به مهارت به جدول. این فرصت نهایی فرصت که برای شناخت و آشتی که هر دو سطوح دولت مورد بحث قرار دادن به عمل” او گفت:.

بین MST ذکر شده به عنوان شماره 1 در ونکوور مجله قدرت 50 لیست تاثیرگذارترین اشخاص در شهر و Squamish راه اندازی آن Senakw توسعه 6,000 واحد آن پروژه است که آن را می خواهد برای ساخت در مشارکت با توسعه Westbank و یا به سادگی در این استان به رسمیت شناختن بیانیه سازمان ملل متحد درباره حقوق مردمان بومی Khelsilem گفت: برای اولین بار سازمان ملل در حال به دست آوردن قد و قامت.

“ما بدون شک قدرتمند شدن در سرزمین ما بار دیگر” او گفت:, “و این عهد به قدرت مردم ما همیشه و بدون شک نمی تواند بدون دنباله-دنباله دار کار می کنند که آن را انجام شده توسط ما اجداد قبلی.”

Khelsilem گفت: بخشی از هدف خود برای روز دوشنبه ارائه شد و برای انتقال به مخاطبان است که آنها می خواهند به “باید یک ارتباط سازنده با همه منافع است که اتفاق می افتد در داخل خاک ما” و انجام کارهایی که به نفع همه طرف.

“من فکر می کنم چشم انداز ما این است که واقعا به تلاش و انجام بسیاری در مقدار نسبتا کوتاه از زمان” Khelsilem گفت: با توجه به برخورد با مشکلاتی مانند بحران مسکن.

به عنوان اولین سازمان ملل رهبران Khelsilem گفت: آنها تحت فشار برای ارائه در کسانی که مشکلات در داخل جوامع خود را به طوری که آنها در حال “انتظار از دولت برای انجام کارهای بزرگ برای ما در روی کسانی که, کسانی که بحران (که) ما واقعا علاقه مند به انجام بسیاری به سرعت.”

Musqueam هندی Band Coun. هوارد اعطای اضافه شده که MST در مورد ارج نهادن به تصمیم گیری از اجداد خود که مجموعه ای از Musqueam در یک مسیر است که آنها را به جایی که آنها در حال حاضر اما مسیر رو به جلو نیست فقط در مورد کسب و کار.

“خط پایین نیست فقط در مورد دلار-و-سنت” گرانت گفت. “این در مورد داشتن توانایی برای ارائه موتور اقتصادی برای خود ساختار حکومت و برای حمایت از مردم خود را” اما انجام این کار در راه است که پایدار است.

و جورج-ویلسون گفت: آنها می دانند که از تجربه گذشته است که آنها نیاز به شرکای آنها در پیشبرد برنامه های خود را.

“هر سه ما, برچسب MST ما در حال کار ما در حال کار با هم” جورج-ویلسون گفت:. “بنابراین ما در حال آمدن از کل این ایده و مفهوم (از) استعمار به وحدت و رفاه. و که در آن ما هستند.”


Tsleil-Waututh رئیس لی جورج-ویلسون.

نیک PROCAYLO / PNG

depenner@postmedia.com

twitter.com/derrickpenner

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de