چند اتهام جنسی سوء دیگر تخلف منجر به تعلیق در لینکلن پارک H. S. فصل بسکتبال لغو CPS می گوید

این اتهامات که منجر به فردی گری از برترین مدیران در لینکلن پارک دبیرستان و لغو پسران بسکتبال نجومی در هفته گذشته شامل چند نمونه از سوء رفتار جنسی تلافی در برابر شاهدان دروغ گفتن به خانواده ها و سوء مدیریت مالی از دو و میدانی برنامه مدارس عمومی شیکاگو مقامات گفت: در یک جلسه در مدرسه دوشنبه شب.

CPS رئیس مدارس افسر Bogdana Chkoumbova گفت: بسته بندی در تالار اجتماعات مدرسه است که دانش آموزان شده بود آسیب “جسمی” و “عاطفی است.”

تصمیم به حذف رهبری مدرسه است “برگشت ناپذیر” گفت: Chkoumbova.

“وجود دارد اتهامات هر دو فیلم در روز دانشجو سوء رفتار جنسی و همچنین به عنوان دانش آموز در, دانش آموز,” دب Spraggins مدیر تحقیقات برای کار دانشجویی حمایت کنند.

در یک نمایش نشان داده شده در این نشست CPS گذاشته در شرایط گسترده اتهامات که باعث شد چهار مجزا تحقیقات CPS از دانشجو حمایت و عنوان نهم (OSP) و CPS دفتر بازرس کل.

اما با ارائه نه ارائه گسترده جزئیات حوادث و یا ادعا می کنند که به طور خاص درگیر است. Chkoumbova گفت: جزئیات اضافی خواهد شد در آینده به تحقیقات خود ادامه داد.

اتهامات نیز عبارتند از:

  • شکست به دنبال اجباری سوء رفتار جنسی گزارش روش
  • تکرار شده و در حال انجام اقدامات تلافی جویانه در برابر شاهدان و شاکیان
  • نامناسب دانشجوی این رشته
  • تداخل با یک بررسی رسمی توسط رهبری مدرسه و کارکنان
  • خودداری از شواهد تحقیقی بدن
  • نامناسب جمع آوری شواهد و retraumatizing مصاحبه از دانش آموزان
  • نادرستی به خانواده
  • اجازه می دهد به حالت تعلیق کارکنان برای ادامه کار
  • ورزشی استخدام نقض
  • مالی و سوء رفتار با توجه به دو و میدانی’ برنامه حساب

پروب آغاز شد و در اوایل ژانویه

این سری از وقایع آغاز شده Jan. 2 هنگامی که OSP دریافت گزارش تخلف مربوط به این Lincoln Park boys’ تیم بسکتبال در سفر به دیترویت در نزدیکی پایان ماه دسامبر است. پنج روز بعد منطقه یافت اتهامات “اضافی سیاست جدی نقض” با توجه به ارائه. که زمانی که شیرها به مربی تیم بسکتبال پت گوردون به حالت تعلیق در آمد توسط CPS.

این منطقه در آن زمان بود بررسی ادعاها در مورد دانش آموزان, رابطه جنسی در دیترویت رسانه های اجتماعی درگیر بودن که گوردون مورد آن را می دانستند و خورشید-بار قبلا گزارش شده است. گوردون که رد آگاهی از اتهام حادثه در دیترویت نشده است متهم نامناسب در تماس با یک دانش آموز.

به عنوان تحقیقات ادامه داد: CPS روز بعد متوجه شد “بیشتر سیستمیک سیاست نقض توسط بزرگسالان” هر چند ارائه نمی کند و روشن کردن آنچه در آن گنجانده شده است.

اتهام حمله در مدرسه

محققان در Jan. 14 آموخته های جدید و جداگانه شکایت از اتهام سوء رفتار جنسی ارائه می گوید. یک CPS منبع گفت که درگیر یک زن و مرد دانشجو در داخل یک کلاس درس بود و ربطی به تیم بسکتبال.

دو روز بعد CPS در بر داشت یک مورد از “دانشجو-در-دانشجو تلافی قبلا گزارش شده به رهبری مدرسه بود که به درستی گزارش برای اطمینان از ایمنی دانش آموز,” ارائه می شود. این یافته ها باعث باز شدن دو جدید تحقیقات.

در Jan. 17 بازرس کل دفتر دریافت گزارش دیگری از اتهام سوء رفتار جنسی مربوط به دختران تیم بسکتبال و راه اندازی یک چهارم بررسی است. IG را در Jan. 24 درخواست حذف یک ناشناس بزرگسالان مربوط به دختران تیم بسکتبال بررسی است.

بعد از آن که هفته منطقه “ساخته شده بود آگاه اضافی سیستمیک مدرسه گسترده مسائل مربوط به سوء رفتار و ورزش” با توجه به ارائه. این زمانی است که CPS تصمیم به حذف موقت مدیر جان Thuet و دستیار اصلی Michelle ann kennedy در حالی که مجدد یک دین و موقت مربی تیم بسکتبال داناون رابینسون.

یادآوری از پسران بسکتبال فصل معلق “با توجه به شدت این اتهامات و سوء فرهنگ که ایجاد شد” نمایش متحده است.

تیم فرهنگ دفاع

گوردون در روز دوشنبه را تکذیب کرد, تیم فرهنگ مشکل بود و گفت: این شکایت ها از مردم ناراضی.

“فرهنگ ما بهتر از هر برنامه دیگر در شهرستان” او گفت:.

“آیا این به این معنی هر کسی می تواند هر چیزی می گویند و [CPS] رفتن به حالت تعلیق مربی ؟ … برخی از مسائل من شنیدن در مورد قلدری و طرفداری. هر مربی طرفداری. ما به نفع کودکان و نوجوانان است که کار سخت و متعهد به برنامه است.”

رابینسون گفت: پاسخ CPS شده است بیش از حد شدید به خصوص به این دلیل که تیم بوده است رسانههای به ظاهر در لیگ پلی آف روز سه شنبه.

“بازیکنان باید قادر به بازی در شهرستان برگشتی و نمی توان برای چیزی است که آنها همچنان می گویند درست نیست,” او گفت:. “این به ما نشان می دهد که این منطقه نشده نقل مکان کرد و به طور کامل با عدالت ترمیمی. آنها واکنش نشان داد و با انضباط سخت و بدون شواهد واقعی.”

نه Thuet و نه ann kennedy می تواند نظر رسیده است.

Ella Wong (center), a student at Lincoln Park High School, leads a march around the block after hundreds of students walked out of class in protest, Monday morning, Feb. 3, 2020. Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

دانشجویی اعتصاب

قبل از برخی از اتهامات مشخص شد بعد از روز شنبه حدود 300 لینکلن پارک دانش آموزان دبیرستان راه می رفت خارج از کلاس در صبح و خواستار بازگشت از Theutt و ann kennedy — و همچنین از سرگیری فصل بسکتبال.

“این است که همه ما می دانیم” گفت: Romelle Howard, co-کاپیتان تیم بسکتبال. “ما مشغول به کار بیش از حد سخت به آمده در این دور فقط برای ما فصل را به پایان. آن را بسیار آشفته است.”

چند نفر از اعضای تیم بسکتبال روز دوشنبه گفت که برخی از ادعا سوء چیزی بیش از یک ساخته شده تا شایعه.

اسماعیل حبیب که همچنین یک تیم بسکتبال co-کاپیتان گفت که او نگران تاثیر معلق نجومی در برخی از هم تیمی های خود.

“CPS می گوید آنها, مراقبت از آنها در مورد مراقبت از سلامت ما است. اما این مجروح شدن ما” حبیب گفت. “ما ممکن است جلوگیری از رفتن به مدرسه از آنجا که این دلیل بسکتبال چیزی است که باعث می شود ما بروید.”

چندین نفر از دانشجویان در نظر گرفتن بخشی در این اعتصاب گفت: این موضوع بسیار گسترده تر از سرنوشت بسکتبال فصل است. که در آن دانشجویان خواستار بازگشت به مدرسه Thuet و ann kennedy.

“ما همیشه به حال شهرت از مدرسه ما بودن مثل druggie — این همه بد معانی در مورد مدرسه ما — اما آنها ساخته شده آن را بسیار بهتر در ترم آخر که آنها بوده ام در اینجا” گفت: فضل Kibbey, 16, پریمیر.

‘هیچ کس نمی داند چه اتفاقی افتاده است’

این اعتصاب به طول انجامید و حدود یک ساعت و درگیر دانش آموزان گردان مدرسه شعار و برگزاری هوا نشانه هایی در حمایت از این تیم و از دست رفته مدیران مدرسه.

کریستی Bauhs یک پدر و مادر با دو بچه در پارک لینکلن گفت: او می شود “خفه کردن” تفکر Thuet و ann kennedy دیگر در مدرسه.

“در این زمان کوتاه آنها بوده ام در اینجا آنها به طور کامل تغییر فضای مدرسه. Thuet شگفت انگیز است” Bauhs گفت.

او گفت که او ناراحت است و در این عدم شفافیت از CPS.

“هیچ کس نمی داند چه اتفاقی افتاده است که همه ناجور,” Bauhs گفت. “این [عدم] ارتباط است و آن را بدتر. اگر آنها فقط به ما بگویید که دقیقا چه اتفاقی افتاده است پس شاید ما می تواند مانند ” من خوب است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر