بستگان Jodh منج در حال گرفتن یک شرکت بیمه به دادگاه امتناع از پرداخت آنها

پلیس باند تیم ملی در صحنه در مراسم تشییع جنازه سازمان ملل متحد عضو Jodh سینگ منج در دلتا در دسامبر سال 2018 است. این مراسم به تعویق افتاد و بدون توضیح. نیک Procaylo / فایل های PNG

خانواده یک ونکوور گانگستر به قتل در مکزیک 14 ماه پیش تحت پیگرد RBC برای امتناع از پرداخت یک و نیم میلیون دلار بیمه نامه عمر.

Jodh منج, 31 بود داغستان در پارکینگ یک مجتمع تجاری در شهر مکزیک محله سانتا فه در دسامبر. 6, 2018. هیچ کس متهم شده است.

منج که بزرگ شد در ونکوور جنوب شیب بود که در ارتباط با سازمان ملل متحد باند بوده و صرف مدت زمان طولانی در مکزیک برای سال.

او خریداری RBC سیاست بیمه عمر در فوریه 2009 با توجه به اسناد دادگاه واصل هفته گذشته در B. C. دیوان عالی کشور با بستگان خود Kirpal Aman و Yasbir منج.

سه گفت: در کت و شلوار خود را که RBC بیمه ارسال از یک سری از نامه ها در جولای 9, 2019 امتناع از پرداخت $500,000 مرگ بهره مند شوند.

این منج بستگان ادعا می کنند شرکت های بیمه است که در نقض قرارداد و “بود موظف به پرداخت به شاکیان $500,000 پس از مرگ زندگی بیمه شده است.”

اما در دادگاه اسناد RBC می گوید سیاست از درجه اعتبار ساقط است زیرا Jodh منج به دروغ ادعا کرد که نه به هر گونه محکومیت های کیفری زمانی که او اعمال می شود برای بیمه 11 سال پیش.

“متهم می گوید که بر خلاف منج را نمایندگی منج مجرم شناخته شده بود تحت جوانان عدالت کیفری قانون جرایم قبل از فوریه 2007 و که او تا به حال شده است به اتهام نقض مقررات از جمله این اعتقادات” RBC گفت: در پاسخ به کت و شلوار و اضافه کرد که “منج ساخته شده این نمایندگی آگاهانه و بدون اعتقاد به حق و یا بی پروا و بی دقتی که آیا آنها درست است یا نادرست.”

RBC بیمه “با تکیه بر این نادرست در موافقت با موضوع سیاست” دادگاه سند گفت.


مترو ونکوور گانگستر Jodh سینگ منج, 31 کشته شد به مرگ در مکزیک است.

ویژه به Postmedia اخبار / PNG

“متهم می گوید که سیاست از درجه اعتبار ساقط است به عنوان یک نتیجه از منج را جعلی و نادرست.”

این منج بستگان گفت: وجود شواهد کافی که Jodh منج defrauded هر کسی.

“متهم نقض وظیفه خود از حسن نیت و برخورد عادلانه با انکار شاکیان ادعا می کنند که آن را می دانست و یا باید شناخته شده است که آن را نمی باید شواهد کافی برای اثبات که Jodh S. منج متقلبانه ساخته شده از مواد ارائه اطلاعات نادرست در درخواست خود را برای بیمه عمر” ادعای خود را گفت.

آنها گفتند که پس از آنها اعمال می شود پرداخت می شود و RBC در ابتدا هیچ عزم در مورد لغو این سیاست با وجود یک فایل نقد و بررسی توسط مدیر مورد.

تنها پس از underwriter صحبت کرد RBC بیمه محقق در یک “مستند نشده تماس” در تاریخ 5 ژوئن سال 2009 بود و تصمیم به لغو این سیاست منج کت و شلوار, گفت:, و اضافه کرد که هیچ یادداشت ها نگه داشته شدند از مکالمه تلفنی است.

در ژوئن 6, 2009 underwriter “آماده یک صفحه یادداشت تفاهم که در آن او اظهار داشت که سیاست می تواند لغو مواد ارائه اطلاعات نادرست در این نرم افزار است.”

این Manjs به دنبال خسارت و هزینه های دادگاه در بالای بیمه پول که قرار بود به شده است تقسیم به سه روش.

تا سال 2017 Jodh منج مواجه شد به اتهام توطئه برای واردات و توزیع متامفتامین وجد و پزودوافدرین در اورگان و کالیفرنیا و واشنگتن و کانادا است.

آمریکا وکیل در پورتلند ادعا منج توطئه بود با چند نفر دیگر به قاچاق وجد و پزودوافدرین از کانادا به آمریکا و سپس حمل و نقل متامفتامین شمال به شمال غربی اقیانوس آرام و به B. C. از سال 2008 تا 2010.

در سال 2009 منج ره بود توسط آمریکا و عوامل صحبت کردن در تلفن به سر قاچاق مواد مخدر سازمان در مورد فروش او 15,000 اکستازی قرص.

از اتهامات عنوان شده علیه منج اخراج شدند در مارس 2017 به این دلیل که “متهم شده است دستگیر, محل نگهداری او در دست نیست و این امر می تواند دشوار است برای پیدا کردن شهود و نمایشگاه های لازم برای موفقیت در تعقیب این مورد” ایالات متحده دادگاه سند دولت است.

kbolan@postmedia.com

وبلاگ:vancouversun.com/tag/real-scoop

twitter.com/kbolan

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su