خرس در حال مرور بی سابقه موانع به عنوان آنها به شکل فهرست خود را برای فصل آینده. با محدود برنامه تمرین و بدون پیش فصل بازی ها, آن را سخت برای مدیر کل Ryan سرعت و مربی مت Nagy به سمت راست را انتخاب کنید ،

و قبل از آنها به طور کامل فرو رفتن به این روند سرعت هنوز چند روز بیشتر از عصبی چک کردن تلفن خود را به دیدن اگر هر کس دیگری است که امید بستن به خارج از فصل به دلیل coronavirus.

“که فقط غیر قابل پیش بینی [وضعیت],” او گفت:. “آن را مانند یک فرد تصمیم یک تصمیم شخصی است که ما بسیار محترمانه است.”

تنها خرس به عقب نشینی تا کنون دفاعی مقابله با ادی گلدمن و سرعت گفت: او را از هر گونه آگاه نیست دیگران که طرح به دنبال او. اما بازیکنان هنوز تا دوشنبه به ورزش است که گزینه.

پس از آن از سرعت برنامه ای برای اصلاح این فهرست به 80 تا بهتر تسهیل اجتماعی فاصله به جای حمل 90 تمام راه را به برش پایین بعد مثل اکثر فصول. خرس در 83 پس از waiving cornerback تره رابرتسون که دوره نقاهت بعد از یک پا شکسته. آنها تا به حال امید زیادی برای او و به سرعت گفت: آنها را به ادامه کار با او را با ایده دادن او یکی دیگر از شات.

از باقی مانده 80 خرس را انتخاب کنید 53-man فهرست و گسترش 16-مرد تمرین تیم ملی (به احتمال زیاد جمعیت در درجه اول توسط بازیکنان آنها برش) توسط هفت. 5.

همه از آن مشکل تر ساخته شده است توسط این واقعیت است که واقعی اعمال نمی شروع تا Aug. 17 به عنوان بازیکن به فوتبال پس از شکل غیر منتظره ای طولانی اخراج.

NFL و بازیکنان اتحادیه توافق کردند که به هیچ کس پیش فصل به جای که سطح شیب دار تا دوره که به ارائه یکی دیگر از مشکل است. در حالی که فصل بی معنی است برای بازیکنان مانند خلیل ماک آن را حیاتی برای دوم و سوم stringers رقابت برای فهرستی از نقاط.

“وجود دارد رفتن به بازیکنان که برش که احتمالا نباید برش” Nagy گفت. “اینجا جایی است که من فکر می کنم رایان و پرسنل ما کارکنان واقعا یک چالش بزرگ… امیدوارم ما در سمت راست انتهای نگه داشتن آنهایی که حق و خلاص شدن از [خوب] بازیکنان است.”

اما Nagy و سرعت شده اند قاطعانه برای ماه است که این بیماری همه گیر مرتبط با تحمیل نمی تواند بهانه ای و تیم های که در انطباق با بهترین موفق ترین خواهد بود در این زمینه است. آنها هنوز هم در حال کار بر روی جزئیات در آن بخش است که از جمله امکان آب بندی کردن شماره 3 کارفرمایی تایلر بری به عنوان بیمه در برابر شیوع در آن موقعیت است.

برخی از مسائل این فصل خواهد شد و خونریزی به سال آینده و فراتر از آن. NFL زیادی برای پیش بینی از دست دادن درآمد پخش خواهد شد همانطور که ملاحظه حقوق و دستمزد-درپوش کاهش از سال 2021 از طریق ’24. سرعت را در نظر بگیرید که زمانی که وزن تمدید قرارداد برای گیرنده گسترده آلن رابینسون خواهد شد که در غیر این صورت آمار رایگان آژانس در ماه مارس است.

من اعتماد به نفس ما کار را از طریق آن” سرعت گفت: 2021 کلاه. “آن را به ما جلوگیری از انجام کارهایی که می خواهیم انجام دهیم.”

تا آنجا که استخوانی پایین نمودار عمق برای این فصل هیچ چیز مهم تر از انتخاب بین quarterbacks Nick Foles و میچ Trubisky. فراتر از آن است که هر چند سرعت, هایلایت مسابقات در خط حمله و در ثانویه است.

او همچنین بانکی در یک راه حل در حال ظهور در انتهای تنگ, جایی که او در پیش نویس نوتردام را کول Kmet در دور دوم امضا جیمی گراهام به طور گسترده ای مورد انتقاد قرارداد آورده و در کارگر ماهر Demetrius هریس.

ما دوست داریم که در آن ما در حال حاضر” Nagy گفت.

“من فکر می کنم آن را واقعا جذاب گروه” سرعت اضافه شده است.

بهتر بود بیشتر جذاب است. خرس نیاز به کسی که به خوب و یا آنها را تحمل تکرار فصل گذشته درجه اعتبار ساقط است.

کسانی هستند که گمنام سرعت و Nagy را به مبارزه برای حل قطعی در یک تنگ پیش فصل. آنها نیاز به دانستن قبل از باز کن که آیا گراهام هنوز هم می تواند اجرا شود که آیا Trubisky یاد گرفته دفاعی که آیا آنها قابل اعتماد در خارج از گوشه ای به جفت با کایل فولر — و آنها ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im