Naperville مرد 62 معافیت های گینس ‘کفپوش’ رکورد دوباره.

Category: سانتایمز Comments: No comments

جورج هود نمی تواند معده whiners او “راک استار” با اعتماد به نفس و درک اهمیت درستی عملکرد خارجی کاتتر.

که همه به بازی آمد در اوایل این ماه زمانی که دریایی ایالات متحده جانباز از Naperville برگزار شد و نیم تنه خود را سفت و سخت برای هشت ساعت و 15 دقیقه و 15 ثانیه در یک باشگاه تناسب اندام در پلینفیلد — فرود او یک بار دیگر در گینس رکوردهای جهانی کتاب “کفپوش.”

“آرنج باز شکستن آنها خونریزی — آن را مانند یک بسیار بد سایش. اما شما می توانید با استفاده از آن خوب است” گفت: هود 62 که توصیف خود را به عنوان یک “فوق العاده استقامت ورزشکار” و مذاکرات در سریع آتش جملات با استفاده از عباراتی مانند “اجرا” و “10-4” برای دریافت پیام خود را در سراسر.

George Hood, 62 performs some elevated push-ups, part of his fitness regiment in the fitness room at his apartment complex in Naperville, Wednesday afternoon, Wednesday, Feb. 26, 2020. Hood recently broke the Guinness World Record time for planking with a time of 8:15:15.
جورج هود 62 انجام برخی از افزايش فشار یو پی اس, بخشی از تناسب اندام خود را به هنگ در اتاق تناسب اندام در مجتمع آپارتمانی در Naperville بعد از ظهر چهارشنبه, چهار شنبه, فوریه. 26, 2020. هود به تازگی شکست رکورد جهانی گینس برای الوار با زمان 8:15:15.
علامت سیاه و سفید/برای خورشید بار

کفپوش های نا آشنا می مانند صدا یک نوع شکنجه های قرون وسطی. آن نیاز به یک فرد باقی می ماند تقریبا کاملا سطح — تنها با ساعد و انگشتان دست زدن به زمین. افتادگی شکم و آسمان ته امکان پذیر نیست.

“شما باید به فشار از طریق دیوار مانند در حال اجرا یک مسابقه دو ماراتون. متاسفانه من استاتیک — من نمی توانم حرکت و زیبایی از دیدن مناظر مختلف گفت:” هود که حدود 15 سال کار در شیکاگو شعبه ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر قبل از بازنشستگی در سال 2007.

تماشاگران می آیند و ساختمان که هود می شود نزدیک به رکورد.

“آن پایین بیاید و جریان از آنجا که هیچ کس در حال رفتن نشستن وجود دارد و تماشای یک پسر تخته برای هشت ساعت” او گفت:.

هود گفت او شروع به شورا بازگشت در سال 2010 زمانی که مردمی در گینس معرفی آن به عنوان یک stand-alone دسته. یک سال بعد از آن زمان تنها یک ساعت و 20 دقیقه برای شکستن رکورد جهانی است. او شکست رکورد دوباره در سال 2013 با زمان سه ساعت و هفت دقیقه است.

برای آماده سازی خود را برای آخرین رکورد گینس را به طور مساوی bronzed هود روت هفت ساعت در روز با یک رژیم است که شامل حدود 2000 sit-ups 700 فشار یو پی اس 500 پا آسانسور و چهار تا پنج ساعت از کفپوش. او شروع هر روز با یک مشت از ویتامین ها و مکمل های. او نمی دود فراموش مواد مخدر یا الکل می نوشند.

“شیمی در بدن من است خالص و تسهیل من توانایی انجام آنچه که من انجام,” او گفت:.

در این مرحله ممکن است از شما پرسیدن: چرا هر کسی که می خواهید به صرف ساعت بر ساعت در برخواهد داشت شبیه یک انسان نیمکت ؟

“من در حل مشکلات زمانی که من در آن تخته مطرح” هود گفت. “من فکر کردن در مورد که در آن من قصد دارم به زندگی می کنند. من فکر کردن در مورد بچه ها. من کار بر روی به روز رسانی به رسانه های اجتماعی.”

شانس هستند که با وجود gulping مقدار زیادی از مایعات است که او را به فکر کردن در مورد ادرار.

“من استفاده می شود فقط به p— بطری, اما زمانی که من کشف کرد که کاتتر خارجی که درخشان!” او گفت:.

با وجود پایۀ-سخت بیرونی هود سمت نرم. او gushes در مورد سه نفر از پسران رشد و معلوم او را دوست دارد خوب داستان عشق — به خصوص Danielle Steel اولین رمان “رفتن به خانه” ساخته شده است که هود را جسته جسته برق زدن چشم در طول یک پرواز به سرزمین اصلی ایالات متحده از هونولولو.

“من به یاد داشته باشید گریه در هواپیما که …,” او گفت:. “من خیلی مجذوب در این رمان است.”

اما هنگامی که آن را showtime تنها چیزی که به trickling پایین هود صورت خالص عرق.

هود می گوید او نمی تواند رعایت whiners — افرادی که برای مثال به یک زیپو پاسخ وقتی پرسیده شد که چگونه همه چیز می رویم.

“‘آیا شما معنی است که شما نمی دانید؟!'” هود گفت: با یک مته-گروهبان-مانند پوست درخت. “‘شما از خواب بیدار به خاطر خدا! سپاسگزار شما از رختخواب بیرون می کردم.'”

در 62 هود می گوید او را به دست آورد همه او می خواهد به رقابت با کفپوش. اما انتظار نداریم که او برای خداحافظی به باشگاه که در آن رژیم شامل 500 “روزانه حداقل برساند.”

“من می خواهم به حرکت به pushup نوع” او گفت:. “ترین pushups در یک ساعت به نظر می رسد برای جلب توجه من است.”

George Hood, 62, of Naperville, is a U.S. Marine veteran and former DEA agent who recently broke the Guinness World Record for planking with at time of 8:15:15.
جورج هود 62 از Naperville, U. s. Marine جانباز و عامل سابق DEA که به تازگی شکست رکورد جهانی گینس برای کفپوش در زمان 8:15:15.
علامت سیاه و سفید/برای خورشید بار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>