نسکار رول با تکبر راه رفتن در اولین کمپین تحت ‘من Nascar’ بنر

نسکار آوردن برخی از تکبر راه رفتن به عقب به بازاریابی خود را به عنوان آن منتشر شده یک کمپین جدید برای شروع مسابقه فصل با دیتونا 500 این آخر هفته.

برچسب ‘من Nascar’ است که در نظر گرفتن موقعیت قطب برای نسکار کمپین تبلیغاتی به عنوان نام تجاری به نظر می رسد به اصلاح آن حس از هدف است.

“تصور ما این بود که واقعا زمان خوبی برای صحبت در مورد آن با تکبر راه رفتن از نام تجاری و واقعا مرتب کردن بر اساس از ضرب و شتم ما سینه کمی و واقعا افتخار همه است که نسکار و چه منحصر به فرد در مورد آن” پیت یونگ معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در نسکار گفت: درام.

این کمپین می آید به زودی پس از اجرای سه سال تلاش های تجاری, رهبری, می سی سی پی, آژانس نادر برای رسیدن به قلب از آنچه نسکار با نام تجاری واقعا است و آنچه در آن به معنی به طرفداران و شرکت.

یک نام تجاری بزرگ کتاب ایجاد شده توسط نادر و نسکار بود دست به نسکار آگهی آژانس جمعی 77 سرمایه گذاری با مختصر از گذشته که معمولا شده بر اساس نژاد و داستان و اقدام نماید.

“ما احساس کردیم که این یک لحظه خوب در زمان ما به یک تعریف پاره ای در نهایت برای طرفداران و مصرف کنندگان بلکه برای صنعت و همه ما ذینفعان گروه گفت:” یونگ. “برای اولین بار در چند سال ما واقعا حرکت مثبت در اطراف تمایلات مسابقه رفت به یک جای خیلی بهتر و بسیاری از کسب و کار ما معیارهای شده اند واقعا مطلوب است.

“77 تیم واقعا به حفر شن و روح با نام تجاری…شخصیت و هدف. آنها واقعا می خواستم به ارائه چیزی است که به ریشه و روح برند. که در آن ما فرود آمد بر اساس این ایده از ‘I Am Nascar’. وقتی که می آید به زندگی این واقعا یک نمایندگی از چیزهایی که نسکار واقعا منحصر به فرد در مقابل دیگر چوب و توپ های ورزشی دیگر خواص سرگرمی, مارک های دیگر در سراسر جهان است.”

‘من Nascar’ رفتن به نسکار موضوع در طول سال 2020 نه فقط در تبلیغات خود اما از طریق محتوای فعالانه و مقدار زیادی از تاچ پونت که در حال نورد از آخر این هفته در دیتونا و از طریق بخش اول این فصل است.

این بخشی از یک مطلب منسجم استراتژی نام تجاری برای مسابقه ماشین سهام سازمان است. آن را به تازگی به ارمغان آورد بسیاری از نسکار آهنگ از جمله دیتونا در زیر بال خود را و آن را از یک حامی اصلی آن جام سری به برتر مشارکت ،

Geico حمایت بخش اول از این فصل به نام ” نسکار می گرداند که reintroduces ورزش و پس از آن زمستان اخراج. این کمپین جدید که شامل دو اکشن و مسابقه شخصیت پر از لکه های برای دیتونا مسابقه و برای سازمان خود است.

این دیتونا نقطه را نشان می دهد عمل از های اخیر و گذشته های دور با تصادفات اقدام سریع و فن واکنش. صدای بیش متحده: “من باز سریع تر از سریع و قابل پیش بینی غیر قابل پیش بینی…من دیتونا 500 من نسکار.”

سرود نقطه زیر یک لحن مشابه با عباراتی مانند “من یک سال و خشمگین سفر…من Nacsar 2020 سری جام”.

“VO که واقعا در نوع جلوه ای از آنچه در آن است به نسکار” گفت: یونگ. “ما واقعا در تلاش برای انعطاف پذیری عضلانی ما از دروازه و که واقعا مجموعه تن برای این فصل است.”

این کمپین شامل دیگر اعدام ها همراه با پست های اجتماعی, فیلم, فیلم ها, مصاحبه ها و آهنگ های منحصر به فرد وله.

“ما همچنین می خواهید اعدامها در اطراف برخی از رانندگان به احتمال زیاد با Kyle Busch و Jimmie Johnson و احتمالا برخی از ما جوان و آینده رانندگان گفت: یونگ.

Geico حمایت از ‘نسکار می گرداند’ اجرا خواهد شد برای حدود شش هفته پس از آن راه اندازی خواهد شد ‘نسکار سلام’ بخش در آلاباما مسابقه آخر هفته در ماه آوریل است. کوکا کولا خواهد بود که ارائه حامی وجود دارد. که اوج خواهد در کوکا کولا 600 در ماه مه.

Busch حامیان بوش قطب جوایز که یونگ گفت: می شود “فوق العاده ای قرار گرفتن در معرض” در حالی که Xfinity را حفظ خواهد کرد آن حمایت خود را از ملی سری. هر شریک خود در جام سری مسابقه حق حمایت نیز هست.

به عنوان Nascar ایجاد آن هویت جدید و کمپین آن را همچنان به نگاه به طرفداران خود برای کمک به قالب داستان است. آن را به یک فن نسکار شورای متشکل از 20,000 طرفداران که یونگ می گوید که “بسیار قوی دارند.”

“آنچه که ما آموخته ام بیش از چند سال است که به بیشتر مراقب باشند در تست چیزهایی که قبل از ما آن را در بازار” او گفت:. “چیزهایی که کراوات به و بازی کردن روح از نام تجاری به طور کلی عبور با رنگ پرواز با طرفداران.

“هنگامی که ما سعی می کنیم برای به دست آوردن کمی باهوش یا زیبا که زمانی که طرفداران (بگو نه). هنگامی که شما را کمی با تکبر راه رفتن اعتماد به نفس و بازگشت به پیام آنها بسیار پذیرا و مثبت در مورد آن.”

ببینید این کار با کلیک کردن بر روی آثار خلاق کادر زیر.

اضافه شده در 14 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر