شورای ملی در برابر سوء مصرف مواد مخدر با استفاده از تعاملی فیلم آموزش سنگاپور در افزایش سوء مصرف مواد مخدر

سنگاپور را به شورای ملی در برابر سوء مصرف مواد مخدر (NCADA) ایجاد کرده تعاملی فیلم کوتاه به جرقه مکالمات و گسترش آگاهی از مخرب از سوء مصرف مواد مخدر در میان مردم و به ویژه جوانان است.

محلی مدیر ریستن قهوهای مایل به زرد کارگردانی این فیلم کوتاه را با عنوان, بالا, است که بخشی از یک کمپین ایجاد شده توسط Dentsu Aegis شبکه. این اجازه می دهد تا بینندگان را به انتخاب از طرف شخصیت برای کشف های مختلف انتهای و امکانات درون داستان و تأکید بر اهمیت تصمیم گیری آگاهانه.

این کمپین با هدف بررسی چالش ها و گزینه های مربوط به سوء مصرف مواد مخدر که جوانان ممکن است روبرو می شوند در به رسمیت شناختن در حال تحول جهانی استفاده از مواد مخدر رشد.

این فیلم در میزبانی خود را در آن microsite و ویژگی های انواع فرصت برای صحبت کردن و تعامل با جوانان به kickstart گفتگو با جوان مردم در مسائل مربوط به مواد مخدر.

پس از مشاهده و تجربه بالا و پایین از سوء مصرف مواد مخدر از طریق این فیلم شخصیت جوانان می توانید برای خود بالا و پایین از داروهای مختلف از طریق microsite چت-قالب جلسه پرسش و پاسخ.

این microsite همچنین بینندگان را قادر می سازد برای به اشتراک گذاشتن فیلم خود را پایان دادن به خود را در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و تشویق دوستان خود را به انجام همان جرقه ای برای گفتگو در میان جوانان در حقایق پشت سوء مصرف مواد مخدر.

فعالیت های دیگر در سایت عبارتند از: در نظر گرفتن بخشی در یک شخصیت مسابقه و به اشتراک گذاری نتایج خود را با دوستان خود را آنلاین. افراد جوان نیز می تواند رسیدن و صحبت می کنند به NCADA برای مشاوره و یا به اشتراک گذاشتن داستان های شخصی در بالا را Instagram صفحه @highsg.

“جوانان امروز به طور مداوم با آن مواجه pro-مواد مخدر روایات که در حال شکل دادن به نگرش آنها به لیبرال تر نسبت به مواد مخدر. آنها همچنین در معرض انواع اطلاعات غلط در اثرات و فواید داروهای خاص” گفت: Hawazi Daipi رئیس NCADA.

“در این آب و هوا ما احساس نیاز به تعامل با جوانان در عمیق تر و معنی دار تر شیوه به درک چگونه آنها را در فرم نظرات خود و نگرش نسبت به مواد مخدر و در مرحله دوم به باز کردن و گفتگو با آنها را بر روی واقعیت و مضرات سوء مصرف مواد مخدر. با این کمپین ما امیدواریم که برای ایجاد بیشتر ادراک از زمینه بزرگتر از pro-مواد مخدر روایات و اهمیت ساختمان همدلی و مبارزه با مواد مخدر حمایت در میان جوانان ما.”

بالا بود به نمایش در ITE کالج مرکزی ITE کالج شرق و سنگاپور پلی تکنیک قبلا در ماه ژانویه به مجموع 5,162 دانش آموزان است. هر یک از نمایش فیلم بود و پس از یک منطقه امن بحث (SZD), تعاملی و فکری پلت فرم برای دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در این فیلم سوء مصرف مواد مخدر و مواد مخدر وکالت.

در سنگاپور پلی تکنیک جلسه پانل از کارشناسان از ملی اعتیاد مدیریت خدمات (NAMS) دعوت شد تا به بخشی از SZD و تجربیات خود را با دانش آموزان است.

این NAMS پنل که شامل توماس کوه یک همکار متخصص پشتیبانی است که کمک می کند و همراه سابق معتادان در بهبودی خود را, سفر,,,,, Dr Sandor هنگ ارشد روانشناس بالینی و دکتر Guo آهنگ مشاور ارشد خطاب پرسش از دانش آموزان در پزشکی و جنبه های اجتماعی سوء مصرف مواد مخدر.

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im