نیروی دریایی veteran به ضرب گلوله مادر عاشق از ترس او بود که هدفمند به عنوان ” خون قربانی برای روشن فکران:’ دادستان

یک جانباز نیروی دریایی دستور داده شد برگزار شد بدون وثیقه یکشنبه پس از اعتراف او به ضرب گلوله مادر خود را در آپارتمان خود را در لا گرنگ به این دلیل که مرد قصد کشتن او را به عنوان بخشی از یک “خون قربانی برای روشن فکران.”

دی آنجلو هیوز, 25 متهم به قتل درجه اول در کشتار 51 ساله کورتیس لی کلارک که Cook County, دادستان گفت: مورخ هیوز’ مادر برای بیش از 20 سال و مشترک یک آپارتمان با او و پسرش.

حدود 10:20 صبح جمعه افسران در پاسخ به یک ساختمان آپارتمان در 300 جلوگیری از پرتگاه جاده که هیوز به نام 911 و اظهار داشت: او تا به حال خود را به ضرب گلوله “ناپدری” دادستان گفت. پس از تیراندازی کلارک پسر به نام پدر خود را با استفاده از FaceTime و به رسمیت شناخته شده هیوز زمانی که او برداشت.

پاسخ افسران بازداشت هیوز در خارج از ساختمان آپارتمان و یک تفنگ یک مجله و یک اسپری فلفل تفنگ که متعلق به کلارک که دادستان گفت: به عنوان یک افسر امنیتی.

کلارک بود که در نهایت در بر داشت در داخل یک اتاق خواب با پنج زخم گلوله به سر و بدن خود را دادستان گفت. او در صحنه مرده یک زمان کوتاه بعد.

بعد از اینکه به زندان گرفته شده هیوز اعتراف به تیراندازی در یک ضبط مصاحبه و ادعا کرد که کلارک و یک عضو خانواده شد توطئه برای کشتن او و که کلارک “می خواستم او را به نوبه خود به همجنس” دادستان گفت.

هیوز همچنین گفته محققان کلارک “نیاز به یک قربانی برای روشن فکران” یک ادعا دوز و کلک از افراد قدرتمند است که نظریه پردازان توطئه باور است أفرسزد و مرموز نفوذ بیش از رویدادهای جهان است.

در علاوه بر این به کسانی که به ظاهر paranoiac نظر دادستان گفت: اعضای خانواده را به پلیس گزارش که هیوز تا به حال نشده است مانند خود اقدام پس از از دست دادن شغل خود را در خارج در اوایل این ماه.

هیوز پیامک یک دوست دو روز قبل از قتل گفته او “دود” کلارک با توجه به دادستان که گفت هیوز معتبر حمل پنهان مجوز و بازدید تفنگ محدوده اخیرا در جولای 4.

Patrick Ryan هیوز’ مدافع گفت: مشتری خود را فارغ التحصیل از وستینگهاوس کالج دبستان در شرق گارفیلد پارک و بعد از خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده قبل از اینکه افتخار مرخص. او هیچ سابقه کیفری قبلی دادستان گفت.

قبل از انکار او وثیقه قاضی آرتور Wesley ویلیس با اشاره به این احتمال که هیوز ممکن است دچار “روانی شکستن.” در پایان جلسه ویلیس وارد یک سفارش برای هیوز به انجام یک ارزیابی مراقبت های بهداشتی.

هیوز’ تاریخ دادگاه بعدی راه اندازی شد برای شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *