‘Never Have I Ever’: یک دوست داشتنی و نوجوانان, overachieves به عنوان ستاره از Netflix بکشد شیرین دبیرستان کمدی

شروع سال دوم و 15 ساله دوی Vishwakumar برخی از نماز/درخواست برای خدایان است.

“یک: من می خواهم به به یک مهمانی دعوت شده با الکل و مواد مخدر,” او می گوید. “من قصد ندارم به آنها را انجام دهد. من فقط می خواهم این فرصت را به می گویند: “هیچ کوکائین برای من ممنون من خوب هستم.’

“دو: من دوست دارم برای بازوی من موهای نازک ، من می دانم که این یک چیز اما من لمسي نگاه کنید کف یک friggin’ آرایشگاه.

“در نهایت … من واقعا مثل یک دوست پسر. اما برخی از nerd از یکی از AP کلاس. مانند یک مرد از یک تیم ورزشی. او می تواند گنگ برای من مهم نیست …”

که باز صحنه تهیه کننده اجرایی Mindy Kaling جدید Netflix دبیرستان سریال کمدی “هرگز به من همیشه” نه تنها مجموعه تن برای هوشمند, مرزی, خنده دار, شیرین و دوست داشتنی نشان می دهد آن اعلام حضور تازه وارد Maitreyi راماکریشنان به عنوان واقعی ستاره تبدیل می شود که در طبیعی و همدلانه کار به عنوان یک هوشمند نا امن و آشفته و کاملا فوق العاده ،

هر چند یک سری و یک ویژگی “Never Have I Ever” می پیوندد امثال “عشق سیمون” و “Booksmart” به عنوان قرن 21 نوادگان فیلم John Hughes. مانند “شانزده شمع” و “باشگاه صبحانه” و “Pretty in Pink” این فیلم را نشان می دهد و به تصویر کشیدن سه بعدی نوجوانان که مساوی آفتابی خوش بینی و خسته بدبینی آنها به عنوان حرکت به آبهای آمریکا ، ما به خنده و رول چشمان ما در برخی از آنها بیشتر خودخواه antics. ما انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که همه چیز وحشتناکی وری. و ما احساس می کنیم مثل والدین مشاهده واحد به عنوان این بچه ها صدمه دیده و دل ما ذوب.

شما ممکن است فکر می کنم بس که به عنوان راوی در سفر خود را, اما صدای بیش راهنمای یکی John McEnroe — که حق 1980s ستاره تنیس با مسائل مربوط به مدیریت خشم. جویی در هزینه برای یک قسمت که برخی “SNL” زاج سفید طول می کشد کمر McEnroe است که راوی در طول کل سریال به دلایل توضیح داده شده نسبتا در اوایل نشان می دهد. این یک خلاق انتخاب یک انتخاب جسورانه — اما نه یک انتخاب بزرگ به عنوان McEnroe, را, تخت, shrill تحویل نامتجانس واقعا بدون اضافه کردن هر چیزی به مخلوط.

مهم نیست. “هرگز به من همیشه” soars در آن هتاک و در عین حال معتبر توصیفاتی از یک هندی-آمریکایی دختر بچه در حال رشد در دره سان Fernando; گاهی اوقات دلخراش درگیری بین سنتی مادر و پدر; rollercoaster یو پی اس و فراز زندگی در میان سه تا از بهترین دوستان که در لگن ملحق اما می تواند عمیقا مضر به یکدیگر و توقف قلب سنگ محک لحظات نوجوان, عاشقانه, که در آن یک دقیقه شما احساس می کنید شما می توانید پرواز و شما فقط می خواهید به حلقه و می میرند.

پس از دوی عزیز درگذشت پدر از یک حمله قلبی دوی تجربه روان فلج شد و در یک صندلی چرخدار برای ماه طول سال اول خود را. او در حال حاضر “بهتر” حداقل از لحاظ جسمی اما او به طور منظم می بیند یک درمانگر (Niecy Nash) که به بررسی دوی مسائل مربوط به خشم و ظاهر blasé نگرش در مورد مرگ پدرش. پشت پا دوی و بهترین دوستان او و همکار حرفهایها النور (رامونا جوان) و فابیولا (لی Rodriguez) مصمم به رفتن به احزاب سرد شیرجه رفتن به زندگی فراتر از آزمایشگاه و دوست پسر. “ما در حال هوشمند می گوید:” Fabiola. “احمقها در حال کوبیدن تمام وقت. اگر آنها می توانید آن را انجام دهید ما می توانند یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام بیش از حد.”

لی رودریگز (مرکز) و رامونا جوان (سمت راست) بازی دوستان از Devi (Maitreyi راماکریشنان) که در آرزوی یک زندگی اجتماعی.
Netflix

Jaren Lewison است که بن شده است که دوی علمی کینه جویی از آنها کودکان بودند و برای همیشه از صحبت کردن در مورد پدر بودن هم بزرگ عامل برای تلفن های موبایل. دارن بارنت است Paxton, یک مجسمه پدر و هدف از دوی mad له. Richa Moorjani است و بس است زندگی می کنند-در پسر عموی کامالا که به غایت زیبا و در کار او دکترا و البته Devi او را متنفر است. اینها آشنا آرکه تایپ که می توانست یک توجه داشته باشید کاریکاتورهای, ولی مانند هر شخصیت در “Never Have I Ever,” آنها به طور کامل متوجه شدم پیچیده و معتبر.

این سری پر شده با بسیاری از حیله گر لمس به عنوان مثال زمانی که Devi سفارشات صبح شکلات داغ در کافی شاپ اما می پرسد barista به نوشتن “Latte” در جام حذفی و بسیاری از فوق العاده مبادلات به عنوان زمانی که Devi شکایت در مورد کار در خانه باغ و مادر او می گوید اگر Devi می خواهم به بیش از او پوست عمل او خواهد بود خوشحال به تغییر شغل ،

و پس از آن وجود دارد دوی دایی که می گوید دوی شب اجرای یک ایده وحشتناک است: “شما نمی تواند اجرا شود در لس آنجلس در شب. این شهر از چارلز منسون و Harvey Weinstein.”

این یکی از بهترین جدید نشان می دهد از سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de