لایحه جدید برای منع دولت از مصرف ICBC سود

Category: ونکورسان Comments: No comments

دادستان کل دیوید است روز دوشنبه گفت که این لایحه مطرح شود در خانه را ممنوع استان از مصرف بیش از حد “اختیاری سرمایه” از ICBC و رایگان این شرکت به سرمایه گذاری مجدد که پول به کاهش نرخ در سال آینده است.

دادستان کل دیوید است را معرفی خواهد کرد و این قانون هفته به ممنوعیت دولت از مصرف بیش از حد “اختیاری سرمایه” از ICBC در سال آینده است. فرانسیس گرجستان / PNG

ویکتوریا — قانون جدید این هفته, ممنوعیت دولت استانی از انحراف مسیر درآمد از شرکت بیمه B. C.

دادستان دیوید است روز دوشنبه گفت که این لایحه را ممنوع استان از مصرف بیش از حد “اختیاری سرمایه” از ICBC و رایگان این شرکت به سرمایه گذاری مجدد که پول به کاهش نرخ در سال آینده است.

“اگر کسانی که مازاد شروع به جمع آوری اگر این چیزی است که ICBC تجربیات این ادامه خواهد داد تا از فشار افکار عمومی در ICBC و محدود کردن دولت آینده توانایی انتقال این پول جای دیگری به جز برای کاهش نرخ یا افزایش منافع” گفته است.

در حال حاضر ICBC است در وسط یک بحران مالی است و هیچ اختیاری مازاد سرمایه برای دولت را. تاج بیمه خودرو را از دست داده $2.5 میلیارد دلار در طول دو سال گذشته به دلیل افزایش مطالبات و هزینه های قانونی.

اما ICBC است که انتظار می رود به بازگشت سود در اوایل سال آینده و پس از دولت قرار داده شده یک کلاه بر درد و رنج ادعا می کند برای جراحات جزئی. مالی آن تصویر نیز انتظار می رود برای بهبود به طور چشمگیری تحت no-fault سیستم بیمه است که ممنوعیت اکثر موارد دادگاه توسط مه 1 2021.

اصلاحات به پایان خواهد رسید عمل قبلی دولت که “درمان ICBC مانند ATM” و حذف $1.2 میلیارد دلار اضافی اختیاری سرمایه از این شرکت بین سال های 2009 و 2015 گفته است.

اضافی اختیاری سرمایه از سود ICBC فروش بیمه اختیاری که آن را به رقابت در برابر شرکت های خصوصی. ICBC در انحصار بیمه پایه.

“که $1.2 میلیارد دلار در پنج درصد بهره می شده اند به اندازه کافی برای ارائه 60 میلیون دلار هر سال برای کاهش نرخ پایه هزینه” گفته است. “که معادل دو درصد نرخ پایه افزایش ناشی از دولت های قبلی در نظر گرفتن که سرمایه است. نباید آن را دوباره اتفاق می افتد.”

این قانون نمی خواهد تغییر دولت اصول حسابداری که تصریح می کند که هر مجموع درآمد خالص یا کسری اجرا شده توسط ICBC سالانه منعکس شده است در بودجه استانی.

اضافی اختیاری سرمایه است که فقط یکی از جنبه های ICBC بودجه و مزیت اصلی خوش آمدید دولت که صندوق شده است که این کمک بزرگتر استانی بودجه کاهش کلی هزینه های استقراض گفته است.

“این سخت تر برای دولت به هر واضح تر نسبت به تصویب یک قانون است که به قانون چه اهداف دولت هستند” گفته است.

“پس از نیت ما این است که اگر وجود دارد هر گونه پول اضافی در سمت چپ بیش از این اصلاحات که آنها را به بازگشت به رانندگان در قالب مزایای مختلف از جمله نرخ پایین تر و ما در حال قرار دادن که به این قانون به عنوان روشن به عنوان ما می توانیم چرا که اگر ما نمی انجام آن دعوت مردم در سیاست است که باید از منافع به حدس و گمان دولت در حال انجام این کار را برای دلایل مختلف.”

قانون نمی تواند به طور دائم متصل آینده دولت است. آن را می شود توسط یک رای در مجلس در آینده است. تا حد زیادی نمادین قوانین شبیه به یک اندازه دولت لیبرال قبلی معرفی به بان کی مون کسری در بودجه استانی. که لغو شد توسط لیبرال ها پس از بحران مالی جهانی در سال 2008.

[email protected]

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>