به عنوان پلیس شیکاگو گروه همچنان به پیاده سازی و نیشگون گرفتن و کشیدن آن تجدید ساختار سازمانی قصد دارد صدها نفر از افسران شده اند reassigned به دو تیم که با هدف تقویت روابط اجتماعی و حفظ حقوق صلح آمیز تظاهرکنندگان در مرکز شهر در منطقه رهبران گروه روز دوشنبه گفت:.

حدود 300 افسران اختصاص داده خواهد شد به تازگی تشکیل جامعه ایمنی تیم با 250 یا بیشتر افسران رفتن به بخش مداخله در بحران پاسخ تیم Supt. دیوید براون گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز دوشنبه.

ماموران در جامعه ایمنی تیم به رهبری توسط Cmdr. مایکل Barz کار عمدتا در جنوب و غرب طرف کار به مکمل تلاش های منطقه ای فرماندهان در حالی که همچنین رسیدن به رهبران جامعه در تلاش برای ایجاد قوی تر محله خبر داد. بیش از 150 دیگر افسران در حال حاضر اختصاص داده شده به بخش تابستان واحد سیار خواهد بود خورده به جامعه ایمنی تیم نیز هست.

“اجازه دهید من روشن شود: این است که یک غربت strike force مانند آنچه CPD تا به حال در گذشته” براون گفت. “کار با فرماندهان منطقه و با جامعه محور آنها خدمت این محله. خدمت.”

این تیم را با بلوک باشگاه های مبتنی بر ایمان و سازمانها و رهبران جامعه در حالی که همچنین با شرکت در راهپیمایی صلح, غذا, درایوهای COVID-19 منابع توزیع و دیگر محله حوادث.

“تا زمانی که شما می دانید که جامعه شما نمی توانید به خوبی محافظت جامعه” براون گفت.

Ald. Jason اروین (28) تشویق این تیم ایجاد شده است.

“این یک نفس هوای تازه برای ساکنان در سمت غرب شیکاگو که ما تجربه کرده اند تعداد زیادی از حوادث جنایی و بدون آنچه ما باور به یک پاسخ مناسب,” اروین گفت. “و به این ترتیب این تیم شده اند که در کنار هم قرار امروز ما معتقدیم کمک خواهد کرد که آدرس آن دسته از مسائل در جامعه ما است.”

بحرانی Incident Response تیم تحت هدایت معاون مایکل Pigott خواهد شد تمرکز در درجه اول در اجتماعات بزرگ در منطقه مرکز شهر که تبدیل شدن به رایج در هفته های اخیر. هفته گذشته این شهر با حذف یک مجسمه کریستف کلمب که تا به حال کشیده خشم صدها نفر از معترضان.

“ماموریت بحرانی حادثه تیم ساده است: آن است که برای حفاظت از ساکنان و بازدید کنندگان آمده است که به مرکز شهر و یا هر منطقه در شهر [که] در اینجا به صورت مسالمت آمیز بیان دیدگاه های خود و یا لذت بردن از یک مسابقه یا جشنواره” Pigott گفت.

در هفته های اخیر به عنوان قتل و nonfatal تیراندازی باید رسید قهوه ای بارها گفت اجتماعات بزرگ در منطقه مرکز شهر را افسران دور از جنوب و غرب دو طرف که در آن خشونت اسلحه شایع ترین است.

بحرانی Incident Response تیم نیز در پاسخ به فعال جنایی حوادث در منطقه مرکز شهر. در مقایسه با بسیاری از نقاط دیگر شهر تیراندازی در مرکز شهر نادر هستند هر چند چندین اتفاق افتاده در هفته های اخیر.

گروه شروع به گسترده خود تجدید ساختار سازمانی در سال گذشته تحت موقت Supt. چارلی بک و رونمایی از دو تیم می آید در مدت کوتاهی پس از این گروه منحل تفنگ خود و اشباع تیم است.

قهوه ای اذعان دوشنبه برنامه های مندرج در زیر بک نیاز به بهینه سازی در پی COVID-19 pandemic, افزایش خشونت و ناآرامی های مدنی در پی مرگ جورج فلوید.

“شرایط بر روی زمین تغییر روز من در اینجا” براون گفت. “چه بوده است حق سازماندهی مجدد سه ماه پیش به پایان رسید تا نیاز به یکی دیگر از سازماندهی مجدد فقط سه ماه بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im