جدید, John Lewis, مستند نکات در چگونه ما به اینجا رسیدیم

به “خوب مشکل” یک اصل راهنما برای John Lewis. این نه تنها خوب بلکه لازم است به تصویب و الهام بخش معنی دار تغییر دهید. و آن را نه فقط در حرف ، 80 سال از کنگره اتحاد رسید به آن را اثبات کند. او بازداشت شده است 45 بار پنج که اتفاق افتاده است در حالی که او نشسته نماینده. در مستند جدید “John Lewis: خوب مشکل” او نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم که به خاطر آن تمام شده است در خدمات مادام العمر خود را مبارزه برای حقوق مدنی. او حتی پیش بینی کرد که او را به آن اضافه کنید, چوب خط حساب کردن.

این یک اصل است که این کشور به نظر می رسد به قلب گرفته در ماه گذشته پس از جورج فلوید مرگ است. مردم به خیابان آمده اند و به توییتر برای تماس با توجه به بی عدالتی. آنها را علنا به نام کارفرمایان به صورت خودآگاه و ناخودآگاه دارد. و نه تنها آنها شنیده بودن اما نگرانی های خود را در حال جدی گرفته شود و در نتیجه سریع و بی سابقه ای تغییر دهید.

بهتر است که برای بررسی در با از جان لوئیس به عنوان کشور دستخوش این تغییر لرزه ای? اما البته “جان لوییس: خوب مشکل” فیلم برداری شده بود قبل از ماه گذشته است. و در نتیجه از طریق هیچ گسل از خود این لحظه تاریخی باعث می شود سحر پورتر فیلم احساس هر دو فوق العاده به موقع و مانند یک کپسول زمان. حداقل آن را احتمالا می تواند و باید مورد استفاده و بهره مند از یک postscript مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.

پورتر با استفاده از توده های باور نکردنی آرشیوی از فیلم های مربوط به گوشت از زندگی این “پسر از تروی” (که دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور به نام او) که “خواندن همه چیز” در حال رشد تبدیل شد آزادی سوار گفت در ماه مارس در واشنگتن عبور از ادموند Pettus پل (که در آن جمجمه او بود شکسته) و در ادامه به انتخاب مجلس نمایندگان که در آن او در حال حاضر در خدمت خود 17th مدت است.

این فیلم که تا حد زیادی جشن به شدت متکی به صحبت کردن سر مصاحبه از خانواده مرحوم الیاس کامینگز (به چه کسی این فیلم اختصاص داده شده است) هیلاری کلینتون و نمایندگان مانند Ayanna Pressley, اسکندریه, Ocasio-Cortez رشیدا Tlaib و Ilhan عمر که سعی می کنید به بافت اهمیت خود را.

اما از آن باقی می ماند, عجیب, سطح, سطح, با وجود داشتن آنچه به نظر می رسد مانند بسیاری از دسترسی به او و خانواده اش را به عنوان او در مورد کسب و کار خود را در اطراف سی حضور در درگیری های زبان. آن باز می شود با Lewis, تماشای فیلم اعتراض از دهه 1960 است که به خودی خود یک تصویر قدرتمند اما نمی شود به هر چیز دیگری: انعکاس درون گرایی و یا حتی حکایات.

تمرکز اغلب می گرداند به سال 1965 حق رای عمل می کنند که ضعیف 2013 تصمیم دیوان عالی کشور, Shelby County v. دارنده. این باقی می ماند یک موضوع کلیدی رفتن به 2020 انتخابات و به وضوح به نظر می رسید مهم ترین چیز به تمرکز در تصویر می کشد این جان لوییس در حال حاضر قبل از همه گیر و تظاهرات.

هنوز هم آن است که تا حدودی گفتن که یکی از به یاد ماندنی ترین بخش از این مستند می آید نه از لوییس اما از Cummings, که گفت که او اغلب به اشتباه برای همکار خود.

“من یک مقدار زیادی از تصاویر با مردم فکر, من, John Lewis” کامینگز گفت. او می خواست هرگز شرمسار هر کسی که با اصلاح آنها او توضیح داد.

شاید قابل توجه ترین جنبه های این فیلم این است که چگونه نبوی است. اگر چه آن را نمی ارائه هر گونه بازتابی در زمان حاضر آن را نیز نمی خواهد به عنوان یک شگفتی آمده که ما چگونه به اینجا رسیدیم.

گرجستان سیاستمدار استیسی آبرامز می گوید که لوئیس “به ما یادآوری می کند که ما گذشته است گذشته است.”

لوئیس’ بزرگترین ترس او می گوید که او را از خواب بیدار و دموکراسی خواهد رفت.

اما مطمئنا او انجام نشده است.

“تا زمانی که من نفس من در بدن من انجام خواهد داد آنچه من می توانم” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *