جدید کیت شیمیدان’ کتاب های کودکان ارائه سرگرم کننده برای انحراف housebound بچه ها

اگر خود را housebound خانواده نیاز به یک انحراف کیت Biberdorf — که با افتخار به تصویب روح نام مستعار کیت شیمیدان — نشان می دهد کمک به بچه ها کثیف, سرگرم کننده, با آزمایش های علمی.

دانشگاه تگزاس در آستین شیمی استاد و نویسنده جدید است که پر جنب و جوش پروموتر برای ارزش خود نظم و انضباط و شادی آن را به او می دهد. او ساخته شده او را در مورد “امروز” و دیگر تلویزیون را نشان می دهد و سفر در این کشور به کودکان و نوجوانان به خصوص دختران در دام امکانات آن.

در حال حاضر Biberdorf است اضافه کردن یک فصل جدید با او اولین کتاب. “کیت شیمی: کتاب بزرگ از آزمایش” (Philomel کتاب $17.99) دارای 25 پروژه های سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان 8 تا 12 که تا پایان یادگیری — shhhh! — در مورد انرژی و ماده است.

به اندازه کافی امن به در خانه انجام آزمایش تکیه بر محصولات رایج مانند ظرف صابون و جوش شیرین را با یک خط تیره از زرق و برق پرتاب به “پف لجن” فرمول. بزرگسالان نیاز به آیکون علامت هر آزمایش هایی که نیاز به یک فرد بالغ را نظارت.

با هیلاری Homzie او همچنین نوشته است “کیت شیمیدان: اژدها در مقابل تک شاخ” (Philomel کتاب $12.99) برای اولین بار در یک برنامه ریزی مجموعه داستان شامل 10 ساله کیت به عنوان یک بی باک حل مشکل. چگونه می تواند او را به مدرسه موسیقی شامل یک اژدها آتش تنفس اگر کیت نمی تواند تدبیر نیتروژن مایع پنیر پاف به عنوان یک پایه برای شعله های آتش?

هر دو کتاب منتشر شد در اوایل نور از نحوه اقامت در خانه بچه ها و پدر و مادر ممکن است گرفتن یک کمی antsy در این نقطه است.

در یک مصاحبه Biberdorf مذاکرات در مورد چگونه مادر خود را و خاص, معلم, پرورش شور و شوق او را برای شیمی در حال رشد در کالامازو, میشیگان و در مورد آنچه که او چگونه در تلاش برای انجام همین کار را برای نسل جدید است.

سوال: چگونه علم را به خود جذب علاقه ؟

پاسخ: مامان من تو را دیدم که من را به کاوش و شاید تا به حال مهندسی جانبی از ذهن من است. بنابراین او پاک یک حمام ساخته شده و آن را تا همه چیز کاملا امن است و ما می توانیم با هم مخلوط شامپو و صابون و همه این چیزهای سرگرم کننده در بزرگ سبز کاسه.

من همیشه کمی از یک دانشمند و دوست داشتم به ببینید چه اتفاقی می افتد اگر شما اضافه کردن یک به علاوه B, آنچه شما می رویم به دریافت کنم ؟ اما آن را تا زمانی که من سال دوم دبیرستان که من متوجه شدم شیمی بود و علاقه واقعی من. من به اعتبار معلم من خانم [Kelli] Palsrok. او ساخته شده شیمی زنده برای من.

س: شما گفت که شکاف جنسیتی در علوم رشد می کند به عنوان دانش آموزان پیشرفته و وسیع ترین در سطح دکتری. این است که چرا ؟

یک: وجود دارد بسیاری از دلایل. اگر شما یک دختر جوان و شما دستتان را بالا ببرید و به یک پاسخ نادرست و یک پسر باعث سرگرم کننده از شما که می تواند فلج کننده اثر خود را در اعتماد به نفس است. ماموریت من این است که به خارج وجود دارد و بحث را به این دختران به طوری که آنها پرشور در مورد علم است. سپس هنگامی که آنها را به ناچار به یک پاسخ اشتباه است چرا که ما همه انسان هستیم و آنها باید به اندازه کافی اعتماد به نفس نمی تواند زدم و هنوز هم علاقه مند است.

س: آیا این شک و تردید برخی از آنها ابراز نگرانی در مورد علم شما ؟

یک: به عنوان جامعه علمی ما نیاز به گام تا. ما نیاز به استفاده از صدای ما و ما اعتبار برای توضیح آنچه اتفاق می افتد. بنابراین برای مثال با تغییر آب و هوا و coronavirus اگر سوال وجود دارد در جامعه خود را در مورد آن ما نیاز به مسئول دانشمندان است. ما باید مطمئن شوید که اطلاعات دقیق در حال رفتن به جوامع ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de