تنها چند روز پس از او جایگزین اخراج مدیر و دستیار مدیر جدید مدیر موقت در لینکلن پارک دبیرستان به طور ناگهانی به سمت چپ بعد از یک اتهام او “نامناسب تماس با ما” با یک دانش آموز پس از او برداشت خود را در یک مدرسه راهرو — که گرفتار شد ،

جودیت گیبس بازنشسته CPS اصلی بود که شنود گذاشته برای پر کردن پس از بیمارستانها در حال تمام شدن موقت مدیر جان Thuet و دستیار اصلی Michelle ann kennedy اواخر هفته گذشته تصمیم به کناره چرا که او تعیین می شود “او نه خوب و مناسب” برای این مدرسه با توجه به نامه ارسال شده به پدر و مادر چهار شنبه از لورا LeMone یک CPS مسئول شبکه مدرسه که شامل لینکلن پارک.

گیبس بازنشسته شده بود در ماه اوت 2014 از آوالون پارک مدرسه ابتدایی پس از 32 سال در منطقه تبدیل شد و واجد شرایط برای $96,000 بازنشستگی. او بعد استخدام شد به عنوان یک اصل/مدیر مسئول یک کار CPS اغلب شیپور خاموشی بازنشستگان برای زمانی که یک مدرسه به طور ناگهانی نیاز به یک رهبر جدید است.

او در آورده بود به همراه یکی دیگر از مدیر موقت پس از رسوایی به وجود آمد در لینکلن پارک در اطراف اتهام حادثه در یک تیم بسکتبال سفر به دیترویت و پس از آن اتهامات سوء رفتار توسط هر دو بزرگسالان و دانش آموزان در مدرسه. CPS گفته است که بررسی اتهام اقدامات تلافی جویانه در برابر شاهدان دروغ گفتن به خانواده ها و سوء مدیریت مالی از برنامه دو و میدانی و همچنین به عنوان یک اتهام از تجاوز به متصل نیست به تیم بسکتبال که دیدم فصل آن به حالت تعلیق درآمد.

اما گیبس’ خروج می آید پس از یک ویدیو به دست آمده از شیکاگو سان-تایمز به نظر می رسد به او نشان می دهد در یک راهرو در لینکلن پارک با یکی دیگر از بزرگسالان و یک دانش آموز. زمانی که دانش آموز را بیرون می کشد او کارت شناسایی و سپس به طور ناگهانی آن را می کشد دور او به نظر می رسد برای رسیدن و گرفتن صورت خود را. او خم سر خود را به عقب.

این ویدئو یک CPS منبع گفت: “در نظر گرفته شد روز شنبه و هوا-کاهش یافته است به تلفن های همراه از اعضای جامعه مدرسه است.

گیبس نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

در یک بیانیه مایکل Passman سخنگوی CPS نیست آدرس ویدیو اما گفت: این منطقه باز کرده بود یک کاوشگر را به انجام.

“خانم گیبس تصمیم به ترک لینکلن پارک دبیرستان,” او گفت:. “ما به تازگی آموخته از اتهام مربوط به نامناسب در تماس با یک دانش آموز و آغاز تحقیقات.”

گفته گیبس’ جایگزینی کالوین دیویس را به عنوان “مدیر مسئول” در پارک لینکلن در کنار Jerryelyn جونز که در این هفته با گیبس.

“به عنوان بخشی از تعهد ما به شفافیت ما ادامه خواهد داد به ارائه به طور منظم به روز رسانی” LeMone نامه می گوید. “من می دانم که این یک هفته گذشته بوده است به چالش کشیدن و من مطمئن هستم که زمانی که این بیش از LPHS جامعه خواهد شد امن تر و قوی تر از همیشه است.”

LSC خواسته بازگشت از رهبران قبلی

اما اعضای محلی شورای مدرسه می گویند این منطقه شده است چیزی جز شفاف است. در نامه ای سرگشاده به شهردار لری Lightfoot و CPS مدیر عامل جانیس جکسون نیز فرستاده شده در چهارشنبه اعضای لعنتی منطقه برای ارائه اطلاعات بیشتر و گفته که “یک بی عدالتی بزرگ انجام شده است” با شلیک Thuet و ann kennedy و تعلیق بسکتبال فصل است.

اما فقدان اطلاعات فاش شده از جمله در یک جلسه با حضور صدها نفر از والدین و دانش آموزان دوشنبه شب باعث شده است که خانواده ها را به سر و صدا برای پاسخ.

“این است که همه می گویند نیست که چند تن از CPS را با اتهامات جدی نیست. آنها” LSC نامه می گوید. “این افتضاح است به فکر می کنم از هر دانش آموز رنج می برند. این راهی است که در آن CPS درگیر در آن بررسی شده است مانند یک بمب نابود شدهاند. CPS یا شدید overreacted یا — اگر نه — سپس آن را مفتضحانه شکست خورده برای توضیح اقدامات خود را.”

این نامه ادامه می دهد: “بدون توضیح داده شد به آنچه به عنوان اتهامات بوده است نسبت به آنها. … در چه جهانی زندگی می کنیم که افراد اخراج شده بدون اطلاع قبلی و یا توضیح حرفه خود را نابود و بر اساس اتهامات هنوز به اثبات کرد ؟ CPS حتی ارائه Thuet و ann kennedy اطلاعات آن به اشتراک گذاشته شده در جلسه جامعه. CPS به ما گفت — LSC — هیچ چیز.”

به عنوان تیم “اگر فردی بازیکنان متهم به تخلف و یا در حال بررسی تعلیق بازیکنان ممکن است موجه اما هیچ بازیکن دستگیر شده اند و یا به حالت تعلیق از مدرسه و چیزی شده است به طور خاص نشان داد به کارکنان یا دانش آموزان در نظر ایمنی. اگر وجود دارد نگرانی در مورد ایمنی و چرا نیست و بیشتر اطلاعات به اشتراک گذاشته شده?”

LSC خواستار CPS اجازه دهید پسران تیم بسکتبال خود را از سر فصل و دوباره Thuet, ann kennedy و دین جان جانسون. این تیم ضبط یک لیگ حذفی بازی سه شنبه شب.

CPS مقامات گفته اند که آنها نمی توانند ارائه جزئیات بیشتر دلایل حفظ حریم خصوصی و از ترس افشای آنها می تواند موضوع هر درگیر دانشجویان بیشتر به تروما یک منبع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im