برای چند دهه, شهر شیکاگو شده است بهت زده در مورد آنچه به انجام این کار با یک 15,965 فوت مربع بسته از زمین است که نشسته است در خیابان دولت, Van Buren و پلیموث دادگاه.

چهارشنبه شب و صاحبان کسب و کار ساکنان و مسئولان شهرستان برگزار خواهد شد جلسه جامعه در سیندی پریتزکر سالن در 400 S. State سنت به بحث در مورد آینده زمین که شامل یک شهر متعلق به پارکینگ گاراژ و یک تکه کوچک از پریتزکر پارک.

پس از توسعه دهندگان پیشنهاد خواهد شد در زمین به عنوان بخشی از C40 بازسازی شهرستانها رقابت یک ابتکار جهانی که با این نسخهها کار با شهرستانها و توسعه دهندگان برای ایجاد ساختمان های پایدار.

“یکی از اهداف اصلی از C40 رقابت این است که یک کربن خنثی پروژه گفت:” سینتیا Roubik دستیار کمیسر شهر را اداره برنامه ریزی و توسعه است. “البته ما به دنبال اهرم فروش متعلق به شهرستان بسیاری به بهبود در آینده برای پریتزکر پارک.”

Ald. سوفیا شاه (4) امیدوار است که یک ساختمان جدید را دوباره جوان نه فقط این سایت بلکه تمام بلوک.

“من امیدوار هستم که این توسعه که باز می شود [پلیموث] خیابان و به ارمغان می آورد… برخی از ملایمت است که بسیاری از مردم لذت بردن و باز کردن امکانات موجود و همچنین” مانند هارولد واشنگتن کتابخانه پریتزکر پارک و اطراف آن رستوران ها ،

The City Seats initiative in 2010 created a space for people to enjoy the area. This is what Michael Edwards is hoping to see again with the new development. Provided by Chicago Loop Alliance.
شهرستان کرسی ابتکار در سال 2010 ایجاد یک فضا برای مردم برای لذت بردن از این منطقه است. این چیزی است که مایکل ادواردز است به امید دیدن دوباره با توسعه های جدید. ارائه شده توسط شیکاگو حلقه داد.

مایکل ادواردز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت شیکاگو حلقه اتحاد امید به دیدن کافی شاپ ها و رستوران ها در پایین پایدار, چند استفاده از ساختمان هایی که در تعامل با بقیه بلوک — مهمتر از همه پریتزکر پارک که غالب فضا و یکی از تنها فضاهای سبز در خیابان دولت.

“معرفی یک کمی بیشتر سرمایه گذاری های خصوصی— خصوصی کافی شاپ و این جور چیز ها— واقعا می تواند فعال که در انتهای خیابان” ادواردز گفت.

داشتن یک ساختمان جدید است که مکمل پارک ممکن است به برخی از مقدار مورد نیاز با توجه به این منطقه است.

“این یک بازی بسیار چالش برانگیز سایت به دلیل موقعیت آن” گفت: Ernie وانگ رئیس جمهور طراحی سایت گروه شیکاگو چشم انداز گروه معماری اشاره به ترافیک ثابت و صدا L که مردم مانع از پیدا کردن صلح وجود دارد. “آن بوده است بسیار مورد استفاده قرارگرفته در طول سال است.”

این توسعه های آینده تبدیل خواهد شد بخشی از یک تاریخ است که شامل یک فیلم هتل یک رستوران معروف و خسته کننده پارک.

Programming, like this yoga class in Pritzker Park, has been used by the city to increase activity in the park. Provided by Chicago Loop Alliance.
برنامه نویسی مانند این کلاس یوگا در پریتزکر پارک استفاده شده است که در این شهر به افزایش فعالیت در پارک. ارائه شده توسط شیکاگو حلقه داد.

قدمت 1800s بلوک شد و به خشن و جست و خیز کسب و کار مانند معروف Plymouth هتل در 22 W. Van Buren سنت زیر آن شوید ترشی یک رستوران شناخته شده برای آن باور نکردنی گوشت گاو corned ساندویچ.

هتل به سر چشمه برای فحشا و قمار اما ضربه بزرگ به عنوان یکی از مکان های برای سال 1980 فیلم “برادران بلوز” که در آن بازیگران John Belushi و Dan Aykroyd شخصیت های دیدگاهها صدای L قطار فقط در خارج را تنگ اتاق هتل.

“آن متوجه شد که اجازه می دهد فیلم به فیلمبرداری در این شهر بزرگ اقتصادی راننده گفت:” تیم ساموئلسون فرهنگی تاریخی برای این شهر است. “بنابراین اساسا که خالی [پلیموث] هتل چپ دقیقا راه آن را … تبدیل شد به فیلم خدمه.”

هتل تخریب شد و در سال 1991 به راه را برای کسب و کارهای جدید و پریتزکر پارک باعث داد و بیداد از moviemakers و Chicagoans که سوگواری از دست دادن قطعه معتبر از شهرستان.

“مردم نوع از آنها را نوشت و گفت: good riddance” ساموئلسون گفت: در حالی که به دنبال در کلید اصلی به پلیموث هتل او بهبود قبل از مرگ آن است. “داشتن شده است در کل ساختمان و راه رفتن را از طریق آن و با دیدن اتاق … نبود و بد را.”

پس از آوار پاک بود یک پارک کوچک فنر تبدیل شدن به اولین فضای سبز در S. State سنت در سال 2008 زمین خریداری شده توسط شهر و پارک نامگذاری شد پس از ماریان “سیندی” پریتزکر به دلیل کمک به ایجاد هارولد واشنگتن کتابخانه.

این موجب تغییرات بسیاری در بلوک; پریتزکر پارک دوباره طراحی شد و شروع های هنر از جمله 30-پا بلند کره چشم انجام شده توسط Tony Tasset در سال 2010. یک بتن کوچک گاراژ ظهور تا در کنار Plymouth رستوران و نوار مورد علاقه بسیاری از Chicagoans.

The 30-foot-tall fiberglass eyeball by Tony Tasset was one of the more impressive works of art featured on the a block. Provided by Chicago Loop Alliance.
30-پا بلند فایبر گلاس کره چشم توسط تونی Tasset یکی از بیشتر قابل توجه آثار هنری برجسته در یک بلوک. ارائه شده توسط شیکاگو حلقه داد.

در تلاش برای آوردن بیشتر مردم به پریتزکر پارک شهر اضافه شده فلزی صندلی با چتر قرمز در سال 2014. ابتکار مارک بود تحت هشتگ #CitySeats و پارک شاهد افزایش توجه است.

همانطور که برای برنامه های آینده در مورد نحوه استفاده از سایت, پادشاه می گوید: او به روی همه باز است فرصت به عنوان طولانی به عنوان آنها را به تغییر مثبت به بلوک.

“من باید اعتراف, من امیدوار هستم که من wowed توسط شخص دیگری دید” پادشاه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im