شهر نیویورک است خزنده با مهاجران است. من و همسرم ظهور به شهر برای روز ولنتاین تعطیلات آخر هفته و اجازه دهید من به شما بگویم: خارجی ها در همه جا. از لحظه ای که ما پریدند به یک تاکسی در فرودگاه — “من یک مرد قد بلند!” راننده خندید در لهجه غلیظ, به عنوان من سعی کردم به خودم جم در صندلی پشت سر او — به ما آخرین صبحانه صبح روز دوشنبه در یک نانوایی در Bleecker خیابان ارزش های آمریکایی که رئیس جمهور ما موجب اقتدار و حامیان او احترام خراب می شوند با بیگانه ها ، خدا را شکر.

ما پسر پیشنهاد ما پاداش او را در Jing Fong — چینی آیا شما نمی دانید. اول از 16 موسسات خوردن بازدید بیش از چهار روز. از آن 15 نفر قومی — فرانسوی یهودی, اوکراین, گرجستان, تایلندی — غلغله از طعم و ظروف از سر به خوک گوش کرایه احتمال دارد به حمله تروریستی به برخی از پناه قرمز و سفید و آبی دل.

در حالی که مواد غذایی در Jing Fong عالی بود عظیم ناهار خوری اتاق تقریبا خالی است. شاید به این دلیل که در آن 3 p. m. اما چینی رستوران ها و Chinatowns در سراسر کشور در حال دیدن یک قطره در کسب و کار به دلیل ترس از coronavirus. یک خنده دار نگرانی اما دور بالا ترین ترس های مربوط به خارج از وجود دارد در واقع این است که یک کوروناویروس. یک دلیل منطقی برای جلوگیری از یک رستوران چینی اما پس از آن من هرگز شنیده عقلانیت مورد تحسین قرار گرفته به عنوان یکی از محبوب آمریکایی آرمان های ما در حال تلاش برای بهبود در بازگشت ما به عظمت.

ما تضعیف بیش از آپارتمانها موزه در پایین سمت شرق است. در سال 1988 یک جفت از زنان به دنبال یک ساختمان به نمایش گذاشتن تورنت از مهاجران به نیویورک تصادفا 97 باغ خیابان یک سال 1863 آپارتمان که نشسته بود خالی برای بیش از 50 سال ذکر شده برای آتش کد تخلفات در سال 1935 مالک تصمیم به اخراج به جای نوسازی.

ما امضا “زمان سخت” تور از اتاق که متعلق به Gumpertz خانواده یهودی که به اینجا آمدند از پروس در سال 1873 و Baldizzis, مهاجرت از ایتالیا در 1920s. نه خانواده بودند چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را “بهترین مردم است.” هر دو دریافت کمک های عمومی. اما آنها زندگی می کرد و دوست داشت و تلاش نسبت به طبقه متوسط و راحتی نماد توسط faux ساخته شده درکارگاه وسیع فرش فرسوده در مشمع کف اتاق در Baldizzi کف آشپزخانه. دلخراش.

اخبار آمد در حالی که ما در اینجا که یخ عوامل خواهد شد اعزام به 10 شهر از جمله شیکاگو و نیویورک به آزار و اذیت مهاجران که تا ابد ممنوع است. هر لکه دار کردن تهمت hurls در مکزیک و مسلمانان در سال 2020 نیز پرتاب ایتالیایی ها و یهودیان در سال 1920.

داشتن بازدید موزه متروپولیتن ما در سفر قبلی من به پیشنهاد ما پیدا کردن یک متفاوت موزه جمعه. چگونه در مورد … ویتنی? ویتنی یک موزه است. من هرگز شده است.

همانطور که ما خرید بلیط پرسیدم در مورد این نشانه ترویج جدید نشان می دهد: “Vida Americana: نقاشان دیواری مکزیک بازسازی آمریکایی هنر 1925-1945.” بود پذیرش اضافی ؟ افسوس که فروشنده گفت از آن باز می شود شنبه. او افزود: شاید متوجه من پوت وجود دارد یک پیش نمایش امروز است. شما باید یک عضو, اما از آنجایی که ما از خارج از شهر ما می تواند تبدیل به خارج از شهر اعضا با همان قیمت به عنوان به طور منظم پذیرش.

A visitor at the Whitney Museum in New York contemplates a reproduction of “Man, Controller of the Universe,” by Diego Rivera.
یک بازدید کننده در موزه ویتنی در نیویورک اندیشد تولید مثل از “مرد کنترل جهان” توسط دیگو ریورا. نشان می دهد که چگونه نقاشان دیواری مکزیک تحت تاثیر هنر آمریکا روز چهارشنبه اجرا می شود و تا اواسط ماه مه.
نیل استاینبرگ/آفتاب نیوز

مرسی. هیچ چیز مانند مبارزات اجتماعی از گذشته ارائه شده در, رنگارنگ, نقاشی های دیواری به ما یادآوری می کنند که همه چیز چقدر بد نیست در حال حاضر حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. دموکراسی مرده است — آن را یک بار مجاز این. ناامیدی زودرس است.

Chicagoans به خوبی نشان داده شده در نشان می دهد. هنرمندان مانند ادوارد Millman که تحت مطالعه قرار دیگو ریورا. او نقاشی های دیواری در زنان کمک به امریکا در چه بود و سپس لوسی گل دبیرستان های فنی در شرق گارفیلد پارک تلقی می شد “خرابکارانه” در سال 1941 و سفید بیش از 50 سال قبل از در حال کشف است.

آن را در حال حرکت بود به دیدن فیلیپ Evergood را “یک تراژدی آمریکایی,” به تصویر می کشد شیکاگو 1937 روز یادبود کشتار که در آن پلیس شلیک به یک جمعیت از steelworkers کشتن 10.

نه به تطهیر ما زمان بحران اما اگر دموکرات ها با داشتن انسجام و الهام مسائل آنها نیاز به ریختن جهل خود دقیقا چه نوع از عظمت — اشتباه بزرگ — غلبه شد در گذشته است. من به عنوان بورژوا به عنوان آنها می آیند اما یک ساعت در ویتنی نشان می دهد در حال اجرا از طریق مارس 17 و من آماده به باروها. عدالت این است که هرگز پایان دادن به مبارزه آغاز شد که با اولین انسان ها با هم متحد شدند و در برخی از ساوانا و ادامه خواهد داد به آینده برای همیشه لطفا برای, مهم نیست که چه کسی برنده ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net