NFL کمیسر راجر Goodell کاهش حقوق و دستمزد خود را به صفر

کمیسر راجر Goodell کاهش حقوق و دستمزد خود را به $0 و دیگر NFL کارکنان خواهد شد در نظر گرفتن کاهش دستمزد و یا furloughs با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Goodell که باعث می شود به سمت بالا از $30 میلیون در سال از حقوق و پاداش به طور داوطلبانه به حال حقوق و دستمزد خود را کاهش می یابد در این ماه یک فرد آشنا با این حرکت می گوید آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که NFL اعلام نشده حرکت می کند.

لیگ نیز در حال اجرای محکم کاهش در حقوق و دستمزد پایه شروع با دوره پرداخت پایان مارس 22. کاهش 5 درصد برای کارگران به مدیر سطح 7 درصد برای مدیران و 10% برای معاون رئیس جمهور و 12 درصد برای معاون ارشد رئیس جمهور و 15 درصد برای معاون اجرایی رئیس جمهور.

در یادداشت ارسالی به لیگ دفتر کارکنان Goodell همچنین گفت: هیچ کارمند درآمد حقوق پایه کمتر از 100.000 دلار خواهد بود تحت تاثیر این کاهش و هیچ کارمند حقوق و دستمزد خواهد بود و کاهش به زیر 100.000 دلار با کاهش.

“ما امیدواریم که شرایط کسب و کار را بهبود بخشد و اجازه حقوق به بازگشت به سطح فعلی اگر چه ما نمی دانیم که آن امکان پذیر خواهد بود” Goodell گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de