پیش نویس NFL: در اینجا این است که خرس ممکن است هدف در دور 2

در جستجوی بی پایان برای سمت آفتابی, خرس, general آخور Ryan سرعت پاسخ یک سوال در مورد نداشتن هیچ دور اول انتخاب کنید در روز پنجشنبه پیش نویس NFL با شعار دو دوم سرآمد او صاحب جمعه یک نتیجه از خلیل ماک تجارت است.

منظورم اینه که نیاز به یک دلار لایحه زمانی که شما می توانید دو محله?

“زمانی که من فکر می کنم در مورد خلیل تجارت بدیهی است که گرفتن ماک شد یک اولویت است,” او گفت:. “اما گرفتن که 2 عقب بود واقعا برای ما مهم است …. خوشبختانه ما دو twos و آن این است که یک پیش نویس است. و ما فقط باید سرمایه گذاری در آن نقطه است.”

آرام در یکشنبه شب سرعت و معاونان او دنبال تم مقايسه تعداد دور اول بازیکنان پیش نویس با موقعیت برای 10 سال به طور متوسط به ببینید که به خوبی ممکن است خشک کردن قبل از آنها پیش نویس در شماره 43 و 50 به طور کلی جمعه.

نتیجه در خرس’ پنج حوزه نیاز: شش رسیور پیش نویس شد در دور اول در مقایسه با متوسط 3.2 در کل دور اول بیش از دهه گذشته است. یکی دیگر از شش, cornerbacks رفت هیئت مدیره; 1.7 رفته بود در دور اول این دهه است. شش linemen توهین آمیز گرفته شد در دور 1 مطابق با دور اول متوسط است.

که نمی تواند خبر خوشی برای خرس. چه اینکه: این واقعیت است که نه تنها تنگ پایان یا ایمنی انتخاب شد. این بدان معناست که نوتردام تنگ پایان کول Kmet یک سنت بیاتور دبیرستان آلوم می تواند در اطراف در شماره 43. بنابراین می تواند سه safeties: آلاباما خاویر McKinney, مینه سوتا را آنتوان Winfield و LSU اعطای Delpit.

گیرنده ساخته شده است که آن را به دور 2 شامل Clemson توپ را روی گوه هیگینز USC مایکل Pittman نوتردام را تعقیب Claypool و پن دولت K. J. Hamler. , Cornerbacks شامل آلاباما Trevon Diggs و یوتا Jaylon جانسون.

تاریخ می گوید سرعت تجارت خواهد شد حداقل یکی از خود را بر میدارد و برای حرکت به عقب و جمع آوری اضافی انتخاب. او به آنها نیاز دارد — خرس نیست, برنامه ریزی برای انتخاب بین ردیف 50 و شماره 163 کلی است که در پنجمین دور.

سرعت نقل مکان کرد را در پیش نویس روز سه بار — در دور دوم — و یا معامله و یا به دست آورد دور دوم انتخاب کنید در هر یک از چهار سال گذشته:

• او معامله خود را-دور دوم انتخاب در سال 2016 پلاک 41 به طور کلی به حرکت کردن هشت لکه ها و انتخاب کنید تا صورتحساب’ چهارمین دور میدارد در سال 2016 و 2017. او سپس معامله شد که انتخاب شماره 49 به Seahawks به حرکت کردن لکه های هفت و انتخاب کنید تا خود را در دور چهارم انتخاب کنید. او در مرکز کودی Whitehair در شماره 56, یک سری از حرکت به عنوان یک موفقیت چشمگیر.

• او برخورد خود را در دور دوم انتخاب در سال 2017, شماره 36 به طور کلی برای حرکت کردن نه لکه ها و انتخاب کنید تا کاردینال’ چهارم و ششم دور میدارد به علاوه یک چهارم طفیلی فصل بعد. در شماره 45, او کوچک, کالج, تنگ, پایان آدم شاهین. او شده است از جمله فلاپ که خود را نقطه فهرستی می تواند در معرض خطر اگر خرس به یک, تنگ پایان این آخر هفته.

• او معامله یک 2018 چهارم-طفیلی و یک 2019 دوم-طفیلی به میهن پرستان به پیش نویس آنتونی میلر در دور دوم 2018 پیش نویس در شماره 51 به طور کلی. میلر است که میله میله به خرس’ شماره 2 گیرنده در سال 2020 — مگر اینکه خرس شیر به یک پیش نویس کلاس جمعه.

سرعت سپری کرده است در این ماه رسیدن به رقیب کلی مدیران, اما این غیر معمول نیست. آنچه عجیب است این است که چگونه کار می کنند-از-خانه پیش نویس می تواند پیچیده مذاکرات تجاری.

سرعت هر چند استدلال کرد که تداوم در خرس — این سومین پیش نویس با مربی مت Nagy — باید معاملات نسبتا صاف و بهره برداری است.

“من فکر می کنم همه چیز کارآمد” سرعت گفت. “من فکر می کنم با تکیه بر تداوم کارکنان ما من نمی هر گونه نگرانی در مورد ما کشیدن معاملات و یا تهاجمی بودن در طبیعت که اگر ما نیاز به.”

سرعت نیست که می گویند “اگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de