بیش از سه روز آینده NFL محتوای تلویزیون را مقابله با این موضوع در اطراف عدم بالا در سطح ملی برنامه های تلویزیون. آن را نشان می دهد نشانه هایی از زندگی ؟

خواهیم دید که چه NFL
بسیار به تماشای پیش نویس کالج بازیکنان را معنی NFL تلویزیونی فصل به طور منظم در نظر گرفته شده برای شروع در ماه سپتامبر برای مشاهده و درآمد حاصل از تبلیغات اعداد.

اوایل حدس زدن
برای بسیاری از: انتظار می رود بیشتر است.

ذهن شما پیش نویس NFL نیست هیچ جایگزینی برای پول تبلیغات/بالا
بینندگان سطح واقعی بازی. اما در مقابل دیگر غیر بازی, ورزش, تلویزیون, برنامه نویسی, آن را هنوز هم ثبت نام قابل ملاحظه تلویزیون شماره.

در سال گذشته پیش نویس NFL کشید Nielsen-اندازه گیری متوسط 6.1
میلیون بیننده در سراسر ESPN, ABC, NFL, شبکه و کانال های دیجیتال رسیدن به بیش از 47.5 میلیون بیننده بیش از سه سال — 5 ٪ افزایش بیش 2018.

از راه مقايسه منظم
فصل NFL بازی بودند تا به طور متوسط 5 درصد به 16.5 میلیون Nielsen-اندازه گیری بینندگان برای NFL بازی در پنج شبکه: Fox, NBC, CBS, ESPN NFL Network.

تبلیغات

تبلیغات

در سال 2019 کل تلویزیون ملی
دلار تبلیغات برای کسانی که پنج شبکه به صورت کامل در 17 بازی فصل رشد 10.6 ٪ به $2.7 میلیارد و می گوید: رسانه های استاندارد شاخص.

متوسط 30-دوم تجاری واحد هزینه برای بازی
تبلیغات رشد 7.7 درصد به $424,000 سال گذشته در مقابل $394,000 در سال 2018 است. SMI می گوید انتظار می رود بیشتر از همان رشد — باید شروع لیگ آن فصل به طور منظم در زمان در ماه سپتامبر.

یکی
ممکن است شکل و حتی بیشتر در یک تلویزیون محیط فاقد انواع تلویزیون جدید برنامه نویسی است. این نه تنها شامل عدم ورزشی زندگی می کنند, اما اسکریپت و غیر از اسکریپت های برنامه نویسی و ژانرهای دیگر است. (این
استثنا در اینجا زنده بودن محتوای اخبار از you-know-what داستان مسلط اخبار تلویزیون و تقریبا در تمام جنبه های زندگی بر روی زمین است.)

امسال سه رویداد روز — به طور معمول برگزار شد در لاس
وگاس — نمی توان در عرصه های بزرگ/تئاتر پر از جیغ طرفداران و یا با احساسی بازیکنان فوتبال, رفتن به لرزش دست با NFL کمیسر.

به جای آن وجود خواهد داشت مجازی
تصویری تجارب بازیکنان و شخصیت در خانه و یا در غیر این صورت. تصویری از NFL کمیسر راجر Goodell خواهد شد که از خانه اش زیرزمین.

شکل NFL — شاید در مقابل دیگر
تلویزیونی ورزشی — احتمالا یک تلاش قوی برای بازی با بازیکنان در زمین در این فصل تمام در حال آزمایش به طور منظم بازی در تقریبا خالی ورزشگاه.

بدون شک طرفداران در
می ایستد می تواند تولید اضافه شده سطح از هیجان و علاقه است. حتی بدون این که تصور کنید مشاهده تلویزیون و تبلیغات و تقاضا خواهد بود و اگر نه حداقل با ثبات در مقابل یک سال پیش رفتن بالا توسط برخی از
درجه.

تلویزیون را مسدود و مقابله تا به حال ارزش بزرگ برای برخی از زمان — برای بینندگان و بازاریابان. که در آن می کند که رسانه های معادله از اینجا بروم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im