NHL امیدوار به بازی در یک فصل کامل در 2020-21

Category: سانتایمز Comments: No comments

NHL پلی آف باید در شروع کمی بیش از دو هفته است. اما لیگ است که عامل با عدم اطمینان است که تقریبا هر ورزشی نهاد سهام در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Postseason بازی آغاز خواهد شد در 8 آوریل به عنوان برنامه ریزی شده بود و معلوم نیست که هاکی باز خواهد گشت. CDC در روز یکشنبه توصیه می شود هیچ گردهمایی با بیش از 50 نفر به مدت هشت هفته.

چه لیگ چه می دانم این است که آن را نمی خواهید وقفه به تاثیر قابلیت بازی به صورت کامل 82 بازی در طول 2020-21 فصل به طور منظم.

“تنها قطعی برای ما است و ما قطعا نمی خواهید برای انجام هر چیزی در اطراف یک از سرگیری بازی در این فصل که ما را تحت تاثیر قرار توانایی یک فصل کامل در سال آینده” NHL معاون کمیسر لایحه دالی گفته ورزشی. “به طوری که این نوع از خارج از پارامترها و قوانین ما به دنبال آن هستید در حال حاضر. هر چیز دیگری است برای grabs برای عدم وجود یک اصطلاح بهتر. وجود دارد بسیاری از امکانات. ما مردم کار داخلی در آن حالات و آنچه مانند نگاه کنند و چه امکان است.”

در میان بسیاری از متغیرها در بازی دالی است که شبکه تلویزیونی شریک تعهدات در دسترس بودن تیم ها در عرصه جزئیات آهن با بازیکنان اتحادیه و اینکه آیا بازی ها حتی می تواند باز به طرفداران.

“به همین دلیل من گفت: من فکر نمی کنم من حکم هر چیزی به غیر از ما در حال رفتن به تصمیم گیری به تلاش و حفظ توانایی ما برای یک فصل کامل در سال آینده,” او گفت:.

ناشناس عضو از سناتورهای اتاوا آزمایش مثبت برای COVID-19 تیم اعلام کرد, به, NHL, اولین مورد تایید شده از این بیماری است. قبل از آن یک San Jose Sharks عرصه کارگر دریافت کرده بود یک تست مثبت.

“امنیت و سلامت مردم را به نگرانی اصلی ما است و نه تنها بازیکنان ما که طرفداران ما و این که مردم به طور کلی” دالی گفته ورزشی. “نه حتی لزوما همراه با بازی ما در هر راه معنی دار. بنابراین ما باید به انجام بخشی از ما societally به مطمئن شوید که ما در حال انجام کارهای درست و حق تصمیم گیری است.”

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>