هیچ وثیقه برای جفت شارژ با گانینگ کردن مرد در آستین تابستان گذشته

به قید وثیقه رد شد جمعه دو 20 ساله مرد را به ظن ارتباط با تیراندازی مرگبار تابستان گذشته در Austin در سمت غرب.

رومئو Langston و Jahuan اسمیت در حال هر به اتهام قتل درجه اول برای Aug. 4, 2019, کشتار Michael Nelson با توجه به Cook County, وکیل دولت ،

آن شب نلسون و دختر هر دو 21, برنامه ریزی برای ملاقات با Langston دادستان گفت. نلسون و Langston ملاقات در شمال Lockwood و غرب Wabansia راه.

در یک نقطه در این جلسه اسمیت بود که با یک گروه از مردم در این نزدیکی هست با نزدیک شدن به آنها گفته دادستان. نلسون دختر او را به رسمیت شناخته پس از او مورخ و یکی از بستگان او در گذشته است. نلسون گفت: دوست دختر خود را که او بر این باور اسمیت به ضرب گلوله کشته بود او را در ژانویه 2018.

پس از برخورد این زن و شوهر کشیده به مقدار زیادی در یک ایستگاه گاز در مرکزی و بلومینگدیل راههای دادستان گفت. نلسون نگران آنها که به دنبال ترک بسیاری بدون گاز و تبدیل بر روی بلومینگدیل.

نلسون متوقف در پشت چراغ قرمز در تقاطع با خیابان مرکزی و آغاز یک Facebook Live stream, دادستان گفت. به عنوان او ثبت Langston و اسمیت زد و اخراج عکس به ماشین.

نلسون زده بود چند بار و گلوله قرق دوست دختر خود را, دادستان گفت. او مرده در Stroger بیمارستان, به گفته پلیس شیکاگو و طبخ شهرستان دفتر معاینات پزشکی است. بود درمان توسط امدادگران در صحنه است.

تیراندازی شنیده می شود و در, دروغ, به صورت تصویری همراه با نلسون و دوست دخترش واکنش دادستان گفت. نظارت تصویری نیز دستگیر شده اند.

محققان چندین پوسته پوسته در صحنه دادستان گفت. نلسون دختر بعد از شناسایی اسمیت و Langston در عکس.

تلفن همراه سوابق نشان می دهد Langston و اسمیت هر دو در نزدیکی اصلی جلسه نقطه فقط قبل از تیراندازی دادستان گفت. محققان همچنین بهبود چند “متهم” Facebook messages در هفته بعد از عکسبرداری است.

Langston بود که در آزادی مشروط در یک سرقت مسلحانه مورد در زمان عکسبرداری با توجه به Illinois Department of Corrections سوابق. او محکوم به 10 سال زندان در سال 2014 مورد منتشر شد و در آزادی مشروط در مارس 2019.

اسمیت در حال حاضر رو به جرم استفاده غیر قانونی از سلاح اتهامات در یک مورد دیگر از اکتبر 2019 با توجه به طبخ دادگاه پرونده.

هر دو مردان انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه مجددا در پرونده قتل جولای 30.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *