No-fault ICBC بیمه قوانین نور در جزئیات سنگین در کابینه سفارشات

AG دیوید است پرده برداری قوانین لازم برای تعمیرات اساسی بیمه خودرو در B. C. هر چند در بسیاری از موارد آن برگ از جزئیات کلیدی است.

ICBC ستاد در نورث ونکوور. مارک ون منن / فایل های PNG

ویکتوریا — دادستان کل دیوید است پرده برداری کرده است که قوانین لازم را برای تعمیرات اساسی به طور چشمگیری بیمه خودرو در B. C. هر چند در بسیاری از موارد آن برگ جزئیات کلیدی به تصمیم بعد از آن توسط دولت است.

است مطرح شنبه فعال کردن لایحه مورد نیاز برای تبدیل بیمه پارسیان B. C. جدید, no-fault خودکار سیستم بیمه در مارس 1, 2021. 47-صفحه لایحه در ده ها تن از موارد امتیاز به مقررات و در عین حال به توسعه توسط دولت, و, که نمی خواهد بحث توسط MLAs در قوه مقننه ترک نامشخص بزرگ عصری جزئیات در آنچه که مهم ترین تغییر به ICBC از زمان آغاز آن در چهار دهه پیش.

است گفت این یک استراتژی عمدی به دولت انعطاف پذیری برای تنظیم مناسب سود, سطح, نرخ و قوانین پس از دیدار با بهداشت و درمان-مراقبت از نمایندگان در ماه های آینده.

“این بسیار مهم است برای من و برای دولت است که این مراقبت مبتنی بر سیستم هدایت شود توسط افرادی که تجربه در این زمینه آن است که آیا پزشکان یا به عنوان افرادی که تجربه یک حادثه ناتوان و آنها تا به حال به زندگی با آن” است گفت:. “و این مردمی که بهترین می دانم در مورد چه سود باید مانند نگاه کنند و چگونه باید به آنها تحویل داده می شود. پرسش وجود دارد که نیاز به پاسخ داده شود.”

چهارشنبه قانون است “چارچوبی” برای چه بدون تقصیر بیمه کار خواهد کرد است.

“Tدر اینجا این است که مقدار زیادی از محتوای این لایحه وجود دارد و بخش های کلیدی در آن وجود دارد به ارائه اطمینان به اهالی بریتیش کلمبیا که آنچه منظور ما آنچه که ما می گویند” او گفت:. “هنگامی که ما می گویند $7.5 میلیون (حداکثر منافع) که در این لایحه است. این مجموعه در زبان قانون تا مردم بدانند که یک چیز جدی است.”

No-fault بیمه به معنی افراد درگیر در تصادف های دیگر می تواند شکایت خسارت — به جز در موارد مربوط به دادگاه کیفری در جرائم مانند سهل انگاری خیابان مسابقه اختلال در رانندگی و یا در موارد معیوب تولید botched تعمیرات و سرویس الکل توسط یک کسب و کار است.

در عوض مردم را دریافت مزایای پرداخت برای درمان و جبران خسارت به طور مستقیم از ICBC با استفاده از مقادیر تعیین شده توسط استان بسته به نوع آسیب است.

اپوزیسیون لیبرال و منتقد Jas Johal گفت: هیچ تقصیر قانون به سادگی ایجاد یک بزرگتر اداری ICBC که در آن مجروح مردم را کوچک می گویند در بهبود خود را.

“این قانون هیچ کاری نمی کند به آدرس هسته چالش مواجه B. C. ساکنان آن باقی مانده فصل ICBC نرخ,” او گفت:. “حزب دموکراتیک ملی اولویت به نظر می رسد حفظ 46 ساله دولت اجرا انحصار به جای پیدا کردن راه هایی به طور چشمگیری کاهش نرخ.”

سوئیچ را upend B. C. s دادخواهی-بیمه مستقر در روند صرفه جویی در ICBC حدود 2.9 میلیارد دلار در هزینه های قانونی و درد و رنج و آسیب ادعا می کند در سال 2022. که خواهد شد در نتیجه به طور متوسط 20 درصد کاهش به ICBC بیمه حق بیمه در سال 2021 تاج پارسیان. تخمین می زند.

ICBC گفت: افزایش حداکثر مزایای مادام العمر به قربانیان حوادث — به $7.5 میلیون دلار از 300.000 دلار در حال حاضر به شما کمک می کند کسانی که به طور جدی مجروح دسترسی به توانبخشی و مراقبت و مشاوران و پشتیبانی را در زندگی خود را به عنوان مورد نیاز است.

جاستینا Loh, مدیر اجرایی, از کار افتادگی داد B. C. گفت: او در پشتیبانی از این حرکت: “ما خوشحالیم که وجود دارد رفتن به حمایت بیشتر و این که مردم می توانند دسترسی به $7.5 میلیون دلار در منافع است.”

اما او اذعان کرد هر کس خوشحال است.

“در ناتوانی جامعه آن را کمی تقسیم می شود به این معنی برخی از افراد احساس کمی بیشتر در مورد تغییرات,” او گفت: ارجاع مغز-آسیب طرفداران به عنوان مثال. “برخی از گروه ها احساس بیشتر نگران و دیگران هستند و فقط در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

چهار قانون را طلسم کردن یک حقوقی “وظیفه” برای ICBC به مردم توصیه از منافع و اطمینان از دریافت آنها همه خود را تحت عنوان مقدار. با این حال منتقدان می گویند آن را سخت به اعتماد ICBC برای ارائه مناسب مزایای هنگامی که تاج خودکار-بیمه گر مواجه است بسیار زیاد فشار سیاسی به بنیادی آن ضرر و زیان مالی.

“وزیر است روشن ساخته است و اهالی بریتیش کلمبیا باید اذعان کرد آنها اعتماد از دست رفته در ICBC اما امروز ما خواسته بودن برای قرار دادن زندگی ما را در دست خود گفت:” هارون Sutherland, معاون رئيس جمهور از اداره بیمه کانادا که نشان دهنده خصوصی خودرو-بیمه. “اهالی بریتیش کلمبیا باید در مورد آن است.”

محاکمه وکلای کانون از میلاد است که انتظار می رود برای راه اندازی یک دادگاه در برابر چالش no-fault قانون گفت: هنوز بررسی جزئیات این لایحه است.

[email protected]

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im