بدون اخراج در شهرستان دولت به دلیل کاهش درآمد و افزایش هزینه های Lightfoot می گوید

شهردار لری Lightfoot روز سه شنبه حکم اخراج در شهرستان دولت به جای کاهش درآمد و افزایش هزینه ها به کروناویروس بیماری همه گیر.

“ما در حال انتظار برای انجام هر گونه اخراج” شهردار یک کنفرانس خبری گفت ساعت قبل از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش تمدید شد برای یک ماه دیگر.

“اقتصاد ما در این منطقه فوق العاده متنوع است. و اگر شما نگاه کنید که چگونه ما شانس در رکود اقتصادی دیگر — که آیا آن را 9/11, رکود بزرگ سال 2008 یا 2009 — ما تا به حال برخی از تاثیر ، اما ما بازگشت به عقب بسیار قوی و خوبی است.”

نمرات کنوانسیون لغو شده است در شیکاگو است. یک مک کورمیک محل مرکز کنوانسیون قرار دارد که این خودرو نشان می دهد فقط چند هفته پیش در حال تبدیل به یک 3,000 تخت بیمارستان.

هواپیمایی سفر کند شده است به یک قطره تحریک اخراج. هتل ها بسته اند و گذاشته شدن کارگران است. رستوران در حال خدمت را خارج و تحویل تنها. غیر ضروری کسب و کار بسته اند و گذاشته شدن کارگران است. فروشگاه در میشیگان خیابان را سوار خود ویندوز. زندگی روزمره در شیکاگو به معنای واقعی کلمه زمین را متوقف کند.

تنها چیزی که مردم در حال کار از خانه — اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس به هنوز یک کار در حال خرید بیشتر از مواد غذایی است به طور کلی و ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت در خاص است.

همه از آن است که برخی به تأثیر عمیقی در شهرستان درآمد — همه چیز از مالیات بر فروش اتاق های هتل ها, رستوران وعده های غذایی و بنزین به سوار-به اشتراک گذاری هزینه های حمل و نقل زمینی مالیات و درآمد حاصل از فرهنگ و هنر فارس.

که به ویژه در حال حاضر که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر توسعه یافته خود را در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش تا مارس 30.

اما Lightfoot استدلال دوباره که شیکاگو است که به خوبی موقعیت آب و طوفان از افزایش هزینه ها و کاهش درآمد به بیماری همه گیر کوروناویروس بدون باد یک سوراخ غول پیکر در precariously-متعادل $11.6 میلیارد دلار بودجه است.

برای زمان بی حد و حصر او اشاره کرد که “هیچ یک جریان درآمد بیش از 13 درصد” و این همه “از لحاظ اقتصادی حساس” درآمد هم در مجموع فقط 25 درصد است.

“من نه میخوام اینجا نشسته و می گویند وجود ندارد جاوا برخی از تاثیر. وجود دارد خواهد بود. اما من فکر می کنم ما بسیار خوب واقع شده و این طوفان از آنجا که ما پیش بینی ما در بودجه پیش بینی برای سال 2020 است که ما می خواهیم تجربه در این سال برخی از نوع از رکود اقتصادی” او گفت:.

“در حال حاضر هیچ کس پیش بینی شده است که این امر می تواند به علت یک بیماری همه گیر. اما ما ساخته شده است بودجه این سال قادر به پاسخ به این نوع از بدترین سناریو.”

شهردار ادعا می کند در مورد شهر بودن به خوبی موقعیت آب و طوفان را به حساب نمی شود که زمانی که بازار سهام قطره و شهرستان های بازنشستگی خود را برآورده نمی رود بازده سرمایه گذاری, شیکاگو, مالیات دهندگان را به را تشکیل می دهند تفاوت.

800 پلیس تماس بیمار در هر روز — به عنوان آنها باید شهردار می گوید:

پس از اعلام توافق برای ارائه 274 جنوبی حلقه اتاق های هتل برای اولین پاسخ دهندگان هر دو Lightfoot و برادرانه منظور از پلیس جمهور کوین گراهام گفت: آنها در همه نگران این واقعیت است که 800 شیکاگو افسران پلیس در حال تماس با بیمار در هر روز.

این یک غيبت نرخ حدود شش درصد از عادی روزانه با نرخ چهار درصد است.

“ما خواسته اعضای ما اگر شما احساس بد اگر شما فکر می کنم شما باید در محل کار — در پزشکی. وجود دارد هیچ چیز با آن اشتباه” گراهام گفت.

“اگر مردم احساس بد اگر آنها هنوز مطمئن شوید که آنها باید در خانه بمانند. چک کنید. و به عنوان دیده ایم بیش از آخر هفته هنگامی که مردم متوجه آنها gonna be OK, آنها بازگشت به کار. بنابراین با اندکی چشم انداز مثبت در آنچه از ما خواسته آنها را به انجام هیچ چیز اشتباه است.”

Lightfoot گفت: گراهام است که “100 درصد درست است.”

“ما شده است گفت: از آغاز این ویروس `اگر شما مریض هستید — حتی کمی — شما باید در خانه بمانند.’ همان که [حکومت] امر به ما پاسخ از ما, فرهنگ و هنر, حمل و نقل کارگران ما کارگران بهداشت. افرادی که ما به عنوان تعیین شده ضروری به ارائه خدمات در این شهرستان است. … و من سپاسگزار است که مردم مطیع که” او گفت:.

“این بیماری تبعیض قائل نیست. … آن را تعجب آور نیست که ما در حال شروع به دیدن موارد تایید شده در میان ما اولین پاسخ دهندگان. ما انتظار می رود که درست باشد.”

هیچ کشتی بیمارستانی در آینده

اگر چه نورفولک مبتنی بر USNS راحتی کشتی بیمارستانی اعزام شده به, نیویورک, کانون برای coronavirus Lightfoot گفت که او می بیند بدون نیاز به یک شبیه کشتی بیمارستانی در اینجا.

“من نمی توانم پیش بینی بزرگ نیروی دریایی کشتی در سواحل دریاچه میشیگان. به همین دلیل ما در حال برداشتن گام های دیگر را به مطمئن شوید که به ما اضافه ظرفیت برای کمک به دیدار با چالش و خروش که قراره به ما بیمارستان” شهردار گفت.

“مک کورمیک محل یک مثال کامل از آن است. ما در حال کار بر دست در دستکش با دولت با سپاه مهندسان ارتش و ایلینوی مدیریت اضطراری به مطمئن شوید که ما که جایگزین مرکز تنظیم و به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طوری ملاقات ما نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de