بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد از اینجا ایلینویز’ 78-76 پیروزی در برابر آیووا یکی به رغبت

Category: سانتایمز Comments: No comments

CHAMPAIGN — فراموش نکنید که برای مزه مزه کردن آن است.

اگر وجود دارد یک قطعه از مشاوره به ارزش شنیدن یکشنبه شب برای همه با نارنجی در خون خود آن بود که.

مزه ایلینویز’ به طور منظم-پایان فصل 78-76 پیروزی بر آیووا نه صرفا به خاطر بسکتبال زنده است و به خوبی در این گردن از جنگل اگر چه قطعا آن است که. این Illini (21-10) خوب دوباره. بازی در مزرعه دولتی مرکز توانا معاملات بزرگ دوباره. اما در حال حاضر وجود خواهد داشت یکی دیگر برای نزدیک به هشت ماه است که می خواهد به فکر می کنم در مورد که در یک زمان مثل این ؟

“وجود دارد هیچ چیز مانند بازی در این ساختمان گفت:” ماهی دودی نیکولز که حفر عمیق برای 10 امتیاز — اولین دو شکل به ثمر رساند بازی فصل — ارشد شب.

مزرعه بود یک زمین بایر در طول مربی براد آندروود را دو فصل اول در مدرسه اما درحال تشویق به زندگی به عنوان Illini قرار داده و خود را به عقب بر روی نقشه با یک 13-7 رکورد در ده اول خود را برنده رکورد در این کنفرانس از سال 2010 و خود را با پیروزی در بازی لیگ از سال 2005.

آندروود هنوز هم ممکن است تنها 47-49 در مدرسه اما هرگز شناخته و آن را به عنوان او دور پایین بخش می ایستد و جشن با طرفداران عاشقانه. که سه سال تمدید قرارداد او امضا شده در هفته گذشته است که باید به نگه داشتن او در اینجا از طریق حداقل 2026? Illini ملت نمی تواند بیشتر خوشحال در مورد آن.

این چیزی است که بالا و چهار پایان در ده بزرگ می کند. آن خواهد بود یا ایلینوی یا آیووا در شماره 4 دانه — دو-bye — در ده دوره از مسابقات در ایندیاناپولیس. آن خواهید بود Illini که باز نمی شود تا روز جمعه به احتمال زیاد با یک مسابقه برگشت برابر Hawkeyes.

چیزی که مربیگری یک تیم از روز 1 offseason به مسابقات NCAA — که Illini به رهبری برای اولین بار از سال 2013 — کند.

“ما آمده است یک راه طولانی از نظر رشد این برنامه” آندروود گفت. “من افتخار ما است.”

مزه یک بازی مانند روز یکشنبه به دلیل یک بازی خوب این اطراف می آید به ندرت. آن را تا به حال از آن همه است.

وجود دارد شروع برقی توسط Hawkeyes که به ثمر رساند 20 امتیاز در پنج و نیم دقیقه است و به زودی پس از به حال دو رقم منجر شود.

وجود دارد matchup از بزرگ مردان لوکا Garza و کوفی کککبورن که به تنهایی ارزش برای آینده. آیووا Garza یک کاربر که به ثمر رساند 28 امتیاز را توسعه داده است که به بهترین بازیکن در این کنفرانس و یک تیم آمریکایی. ایلینویز’ Coburn یک 7-0, 290 پوند دانشجوی سال اول انداخت پایین کوچه-اوه زود مسدود Garza بالقوه game-tying شات به پایان بازی و در کل برگزار شد ،

کککبورن دارای درختان بلوط برای, پاهای, ضرب و جرح قوچ ایران و جهان را در نوک انگشتان خود را. او به هم تیمی های خود قبل از بازی او می خواهم مسئولیت رسیدگی به کسب و کار خود را که او انجام داد.

“این فقط در مورد تطبیق [Garza را] انرژی مطمئن شوید که او نمی توانید بهترین از من” کککبورن گفت.

رقابت خون آب پز هنگامی که ایلینویز’ دا whatsapp news ویلیامز و آیووا کانر McCaffery به معنای واقعی کلمه رفت و بینی به بینی در مرکز دادگاه به دور از عمل است. هر کشیده بود و به دور از دیگر.

“این درست است که ما نمی مانند هر دیگر” ایلینویز’ Ayo Dosunmu گفت. “ما فقط نمی. ما نمی مانند هر دیگر. آنها می خواهند برای کشتن ما; ما می خواهیم به آنها را بکشند. آن را شیرین و ساده به عنوان آن است.”

Garza بهترین بود در ده بزرگ این فصل اما Dosunmu دانشجوی سال دوم بود که بهترین بازیکن در ساختمان در آنچه ممکن است آخرین بازی خانگی قبل از او برگ برای NBA. بهتر مزه حضور سابق مورگان پارک ستاره بیش از حد. Dosunmu به پایان رسید و با 17 امتیاز و هفت ریباند و هشت پاس گل در یک شب هنگامی که Illini مشترک توپ به عنوان به خوبی به عنوان آنها تمام شود.

یکی دیگر از دلایل یک شب مثل این باید چشیده: هیچ کس نمی داند چه اتفاقی ممکن است از اینجا. کالج بسکتبال postseason است به عنوان بی رحمانه آن را به عنوان لذت بخش است. یک شب بد, یک شات از دست رفته — و یا یکی از درخشان لحظه توسط تیم های دیگر — و این فصل به پایان می رسد در یک, دردناک, unblinking فوری. خواب می میرد. اهداف حل گریان به خداحافظی.

ایلینوی است. و این بازی مثل این یکی که واقعا مهم ترین.

“این چیزی است که بسکتبال ایلینوی به من” آندروود گفت.

به او و به همه با نارنجی در خون خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>