Elmer Fudd بسیاری از وسیله ای برای خشونت کارتونی و ضرب وشتم در HBO مکس “Looney Tunes انیمیشن” راه اندازی مجدد سیستم از کلاسیک برادران وارنر انیمیشن.

اما بدنام شکارچی خرگوش را نمی توان انفجار خود کارتون تفنگ.

مانند تمام شخصیت های بر روی رجعت متحرک سری آغاز شده است که هفته گذشته در HBO Max فاد خواهد بود تفنگ-رایگان. قسمت های جدید گوش دادن به آهنگ Looney که به اوج خود در 1940s و 1950s اوج در هر راه دیگر – پر کارتونی انفجار دینامیت و پیچیده ای اوج با نام تجاری تله.

“ما در حال انجام اسلحه” پیتر Browngardt سری تهیه کننده اجرایی و showrunner گفت: نیویورک تایمز. “اما ما می توانیم خشونت کارتونی — TNT اوج مسائل است. تمام که شد و به نوعی پدربزرگ در.”

به عنوان بار توضیح می دهد که در یکی کوتاه “دینامیت رقص” Elmer Fudd می آید اشکالات اسم حیوان دست اموز با کشنده داس حمله متوقف شد و به عنوان خرگوش مربا یک چوب روشن دینامیت به المر ،

در طول دوره از انیمیشن کوتاه تصویری از مواد منفجره بزرگتر به عنوان خرگوش مربا دینامیت در المر گوش, در بالای سر طاس خود را و پایین شلوار خود را. بی امان حمله به حرکت می کند از قایق پارویی به یک چرخه به هواپیمای دوباله.

با وجود عدم اسلحه برای فاد و شخصیت های مانند تپانچه تیراندازی یوسیمیتی سام Browngardt متعهد به نگه داشتن به احساس اصلی این انیمیشن در نظر گرفته برخی از بزرگترین در کارتون انیمیشن تاریخ است.

“من همیشه فکر می کردم:” اگر برادران وارنر تا به حال هرگز متوقف ساخت “Looney Tunes’ کارتون؟'” گفت: Browngardt. “تا آنجا که ما احتمالا می تواند ما درمان می شود تولید در این راه است.”

با اینحال وجود دارد و به اعتراض در رسانه های اجتماعی در مورد عدم اسلحه.

“من نمی توانم باور جدید LOONEY TUNES کارتون *سرفه* که در واقع بزرگ بروید و آنها را بررسی کنید * * * * سرفه* اجازه نمی ELMER FUDD استفاده از یک تفنگ” نوشت: یک کاربر توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im