غیر انتفاعی بهداشت و درمان شبکه Northwell سلامت منتشر کرده است یک کمپین جدید امروز به تشویق و الهام بخش نیویورکی شجاع مداوم coronavirus (COVID-19) شیوع.

30-دوم تجاری خواهد شد و مراسم افتتاحیه این هفته در تمام نیویورک منطقه ای و ایستگاه های تلویزیونی است و بخشی از بزرگتر کمپین بازاریابی به نام “اطلاعات سالم است و ترس است که برای اولین بار به نظر می رسد به عنوان یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز روز یکشنبه گذشته.

ابداع شده توسط StrawberryFrog برنده جایزه جنبش شرکت بازاریابی در همکاری با راجرز و کوان PMK, Northwell جدید TVC با استفاده از شعار – “که در تاریک ترین ساعت, ما می توانیم پیدا کردن نور” – برای کمک به کاهش استرس در طول این زمان بحران. این تیم با استفاده از تصاویر فریبنده از نیویورک در سراسر نیویورک, Westchester و لانگ آیلند کار به آنها آرامش خود را حفظ و ادامه دهد.

رامون Soto Northwell معاون ارشد و مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات افسر می گوید: “COVID-19 وضعیت مثل این است که چیزی که ما تا کنون دیده اند در طول عمر ما. آن را مختل زندگی برای بسیاری از سراسر جهان و در جوامع ما و خانواده ها و مدارس و کسب و کار.

“ما می خواهیم نیویورکی به دانستن است که ما را در درک خود را از ترس و نگرانی. در حالی که زندگی روزمره خود را تغییر کرده مطمئن باشید ما در کنار شما و از این طریق دریافت کنید با هم.”

Northwell شده است در خط مقدم کمک به جلوگیری از COVID-19 شیوع. Northwell Labs یکی از 89 بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده آزمایش رمان coronavirus بررسی هزاران نفر از نمونه های روزانه است. نظام سلامت نیز ارائه می دهد منابع متعدد و متخصص بینش در آن coronavirus دیجیتال مرکز منابع.

StrawberryFrog مدیر عامل شرکت اسکات Goodson می گوید: “StrawberryFrog مفتخر به همکاری نزدیک با Northwell تیم افق و راجرز و کوان PMK برای ایجاد این قوی و قانع کننده نقطه.

“از آن تولید شده بود به طور کامل در خارج از محیط اداری و در چند خانه های مختلف با بسیاری از افراد مشغول به کار در خانه های خود را از راه دور حتی صدای ضبط روایت خود را در خانه خود را. تولید داستان واقعا فوق العاده و مثال زدنی برای این زمان به چالش کشیدن.”

// در این مقاله برجسته

StrawberryFrog

StrawberryFrog در این جنبش شرکت بازاریابی. ما بازاریابی, تبلیغات, طراحی و دیجیتال شرکت مستقر در شهر نیویورک است. نام تجاری سوخت بازاریابی حرکات تعریف مردم ما یک…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de