شمال غربی 12-بازی ترمز ماشین به پایان می رسد با اضافه کاری پیروزی در برابر نبراسکا

Category: سانتایمز Comments: No comments

لینکلن Neb. — میلر Kopp در زمان نورث وسترن اولین ضربه در وقت اضافه پنج شنبه, تخلیه 3-اشاره گر است که باعث 7-0 Wildcat اجرا و Wildcats برگزار شد برای یک 81-76 برنده بیش از نبراسکا که جامعی خود 12-از دست دادن بازی خط.

“این خوب بود به دست کشیدن که فقط به ما, شما می دانید کمی از شتاب” Kopp گفت. “من ساخته شده 3 اما پس از آن ما پایین آمد و ضربه خوب شناور من فکر می کنم. بزرگترین چیزی که هر چند دفاع ما در آن زمان که شما می دانید کشیده می دانید ما رو متوقف می شود.”

شمال غربی (7-21, 2-16 بزرگ ده) مجبور دو نبراسکا گردش به ثمر رساند و یک جفت layups به بالا رفتن 74-67 با 3:15 سمت چپ در وقت اضافه — یک جهش است که مربی کریس کالینز گفت: تیم جوان خود را مورد نیاز برای برنده شدن در این بازی در جاده ها است.

“آنها واقعا مصمم آنها نگاه نمی کند لرزاند,” کالینز گفت: از تیم خود در وقت اضافه. “و سپس ما وجود دارد و من فکر می کردم کسانی که برای اولین بار دو دقیقه بود که نوع داستان به جدایی ما نیاز به در هفت نقطه کوچک پشت سر هم.”

نبراسکا (7-22, 2-16) کاهش کسری بودجه آن به 78-76 در Dachon برک جونیور 3-اشاره گر با 46 ثانیه به سمت چپ و Huskers فرصتی برای مساوی بازی 22 ثانیه بعد وقتی Yvan Ouedraogo از دست رفته یک جفت رایگان می اندازد. شمال غربی آمار 3 از 4 رایگان می اندازد به مهر و موم برنده شوید.

نبراسکا از دست داد بازی در خط پرتاب آزاد که در آن Huskers آمار فقط 8 30. شمال غربی ساخته شده 15 از آن 20 پرتاب آزاد. با توجه به BTN هیچ بخش 1 تیم در 10 سال گذشته تا شات زیر 30% از خط پرتاب آزاد با 30 یا بیشتر تلاش. نبراسکا شات 27% یکشنبه.

“این مسری” نبراسکا مربی فرد Hoiberg گفت: از دست رفته رایگان می اندازد. “من در سراسر این بازی به اندازه کافی زمانی که شما از دست چند زود آن را فقط به نظر می رسد در همه ، Tempo می شود, سریع, شما اعتماد ندارند سکته مغزی خود را. آن سخت است. ما شده ایم عکسبرداری بهتر در آخرین پنج بازی حدود 65 درصد و سپس به یک شب مثل این که در آن شما را از یک زن و شوهر بیشتر و شما را در برنده به پایان برسد.”

شمال غربی که منجر 37-34 در نیمه دیدم نبراسکا با استفاده از یک 13-4 اجرا به بالا رفتن 47-41 در برک سرقت و غوطه دادن با 14:11 سمت چپ. اما Huskers می تواند مدیریت کند تنها نه امتیاز بیشتر در آینده نه دقیقه سقوط 63-53.

نبراسکا گره خورده بازی در 65 در Haanif Cheatam 3-اشاره گر با 1:51 چپ و بالا رفت 67-65 در طب مکمل و جایگزین مک سبد 1:39 چپ. یک جفت پت اسپنسر رایگان می اندازد گره خورده بازی در 67-همه با 49 ثانیه به سمت چپ.

بو Buie تا به حال 15 امتیاز برای شمال غربی. اسپنسر به پایان رسید و با 12 امتیاز و رایان جوان 10 به ثمر رساند.

Cheatam led نبراسکا با 20 امتیاز. بورک گل 19, ماک اضافه شده 13 و Ouedraogo تا به حال 11 امتیاز و 19 ریباند.

تصویر بزرگ

شمال غربی: با چهار پیروزی غربی را در نوردید, نبراسکا گرفتن هر دو از آن ده بزرگ کنفرانس برنده در برابر Huskers. این Wildcats پیروزی منتقل گذشته نبراسکا به محل 13th در این کنفرانس است.

نبراسکا: با وجود 5-11 صفحه اصلی ثبت نبراسکا در ادامه به تدوین بیش از 15 ، 000 طرفداران در هر بازی. رفتن به جمعه, نبراسکا, رتبه 11 در کشور در حضور در 15,589. که بالاترین در هر بازی به طور متوسط پس از اوج بانک آرنا باز در سال 2013.

بعدی

شمال غربی است که در ویسکانسین شنبه

نبراسکا سفر به میشیگان شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>