شمال غربی این فصل به پایان می رسد با clunker در دور اول از مسابقات ده

INDIANAPOLIS — دانیل Oturu گل 24 امتیاز و مارکوس Carr اضافه شده 14 روز چهارشنبه منجر به مینه سوتا گذشته شمال غربی 74-57 در اولین بازی از مسابقات ده.

Gophers (15-16) برنده دوم خود را مستقیما از خوراکی سه بازی از دست دادن رگه آخر هفته گذشته در تنها روز طرفداران بسیاری را از داخل بانکداران Life Fieldhouse.

پیت Nance به پایان رسید و با 15 امتیاز برای شمال غربی (8-23) که بسته از آن فصل با از دست دادن 14 نهایی خود را 16.

اما این بازی تحت الشعاع قرار بود با آنچه که قرار بود در خارج از میدان جنگ. کنفرانس مقامات اعلام کرد در نیمه اول که آن را تنها اجازه می دهد دانشجو-ورزشکاران و مربیان رویداد کارکنان ضروری تیم و کنفرانس, کارکنان, TV broadcast partners credentialed رسانه ای و فوری اعضای خانواده از تیم های شرکت کننده به دلیل نگرانی های بهداشت عمومی.

زمانی که اعلام شده بر روی سیستم آدرس عمومی در حاصل کار دو تیم را به خود جلب کرد اوج از بوس.

مینه سوتا بود unfazed توسط حواس پرتی و بهبود از زشت نیمه اول با یک غالب در نیمه دوم عملکرد.

Gophers طلایی آن را باز کرد با یک 7-2 اجرا و سپس شکست یک 36-36 کراوات با 25-7 جهش که به مینه سوتا یک 61-43 سرب در اواسط نیمه دوم. در نهایت آنها تمدید منجر به آنجا که 22 و هرگز اجازه Wildcats را یکی دیگر از چالش جدی است.

تصویر بزرگ

شمال غربی: این جوان Wildcats تلاش تمام فصل و این شرم آور راه آن را به پایان برساند. مربی کریس کالینز فکر تیم خود تبدیل شده بود گوشه ای که در آن برنده دو نفر از آن سه به طور منظم فصل بازی. اما آنها خیلی تلاش کرد برای سبدهای چهارشنبه.

در ایالت مینه سوتا: Gophers طلایی برداشت دوم خود را مستقیم به نفع خود به حرکت در یک بازی از .500-و احتمالا تبدیل شدن به واجد شرایط برای ابتلای. هنوز هم آن را می تواند به منظور بلند. آنها نیاز به ضرب و شتم شماره 25, آیووا, روز پنج شنبه پس از آن ضرب و شتم No. 21 ایلینوی در روز جمعه یک چهارم نهایی به آن را.

بعدی

شمال غربی: امید برای آینده ای روشن تر از این جوان گروه از بازیکنان است.

در ایالت مینه سوتا: در پنجم-کشت آیووا در دور دوم اقدام پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر