پس از 33 سال در نوتردام Muffet McGraw به نام آن واریز شده است.

McGraw به طور غیر منتظره استعفا داد و روز شنبه به عنوان نوتردام زنان مربی بسکتبال در پایان دادن به نامی

حرفه ای که شامل دو قهرمانی.

اما چرا حالا ؟

McGraw, 64 نیست در ابتدا در نظر 2019-20 فصل نوتردام بدترین طول دوره تصدی خود را به عنوان او گذشته است. اما در طول چند هفته گذشته در قرنطینه مک استفاده کرده است خرابی به منعکس کننده.

او در مورد خود سالن از شهرت حرفه مربیگری و چگونه او شده است با ارائه یک پلت فرم به عنوان یک مدافع برابری جنسیتی. اما او نیز نگاه فراتر از آن است و خواسته خودش را در مورد آنچه در زندگی می خواهم بعد از بسکتبال.

او پاسخ خواهد داد ؟ “من فکر کردم آن را نگاه واقعا خوب,” او گفت: با یک لبخند.

McGraw که القاء شد به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در سال 2017, یکی از پنج بخش مردان و یا زنان مربیان بسکتبال با حداقل 930 پیروزی, نه, نهایی, چهار دست و پا و چند عنوان که او برنده در سال 2001 و تا سال 2018 است. او مربی در لهیق قبل از آمدن به نوتردام.

“من افتخار می کنم از آنچه که ما انجام داده اند و من به نوبه خود می تواند صفحه را به فصل بعد در زندگی من با هیچ تاسف دانستن است که من آن را به بهترین من هر روز” McGraw گفت.

سابق ایرلندی بازیکن و دیرین دستیار مربی Niele Ivey, که در خدمت به عنوان دستیار با گریزلیز در این فصل را برای مک. او را یک درجه بالا استخدام کلاس و سعی کنید برای کمک به ایرلندی که به پایان رسید 13-18 جستن به عقب از نادر و فصل کردن.

“من عشق و قدردانی برای مربی McGraw است که فراتر از هر چیزی من می توانم بیان” Ivey در بیانیه ای گفت. “او بیش از یک مربی بیشتر از یک دوست. او یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زندگی من. من پر از قدردانی برای مربی McGraw و آنچه او انجام داده است برای من.”

Ivey یکی از 20 بازیکن McGraw ارسال به WNBA. McGraw نیز کمک Skylar Diggins-Smith, Kayla مک براید و Arike Ogunbowale پرش را به سطح بعدی.

“چیزی در مورد او که باعث می شود شما می خواهید به حرکت به یک کوه برای او” Diggins-اسمیت گفت: AP. “من معتقدم که او چقدر در مورد مراقبت از خود بازیکنان است.”

McGraw امیدوار است او فصل بعد است به عنوان خطر ناک و انجام او را به عنوان یکی از قبلی. اگر او را پله به دور از دادگاه McGraw برنامه ای برای فعال باقی می ماند در دانشگاه و جوامع محلی و همچنین به عنوان یک صدا برای برابری جنسیتی.

“من خوشحال هستم که در آن با من چپ چیز” McGraw گفت. “زمانی که من به عقب نگاه در زندگی حرفه ای من, من قصد دارم به هیچ تاسف و من فکر می کنم که مهم است. نفرت شما را به از دست دادن شما از آنها بدم میاید برای پایان دادن به در توجه داشته باشید بد — شاید فصل را برای شما به پایان رسید در این بازی قبل از [آخرین] — اما [شوهرش] مت و من صحبت کرد که ما فقط در حال رفتن به تظاهر 2018 شد ما سال گذشته است.”

AP کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net