در حال حاضر homecooking تا چهار برابر شده تسکو ارائه می دهد مواد غذایی الهام

تسکو قرار داده است عموم در قلب آن, آخرین, مواد غذایی, داستان عشق, کمپین آن را به عنوان جشن نوظهور احساسات برای خانه پخت و پز به عنوان یک نتیجه از انگلستان Covid-19 مستند.

قبل از مستند تسکو نشان داد که فرد به طور متوسط پخته شده چهار تا شش وعده در هفته از ابتدا کمتر از یک وعده غذایی در روز است. در حال حاضر این فرد به طور متوسط در پخت و پز است بین 17 تا 21 وعده های غذایی در هر هفته چهار بار مقدار آنها استفاده می شود.

40 درصد از استرالیایی بر این باورند که ماندن در منزل و پخت و پز از ابتدا در طول مستند پرسیده است شور و شوق خود را برای پخت و پز. 89% گفت: آنها قصد دارند به طبخ طولانی پس از این مستند به پایان می رسد.

در تلاش برای سرگرم و الهام بخش تسکو تشویق مردم به ایجاد و اختصاص یک ظرف ویژه ای به یک دوست و به اشتراک گذاری آن را در رسانه های اجتماعی و استفاده از هشتگ #FoodLoveStories. این فیلم که راه اندازی خواهد شد امشب در 9pm در ITV, ویژگی های یک میزبان کامل از املاک مردم در پاسخ به تسکو تماس و پخت و پز برای عزیزان خود.

بحث در مورد مبارزات انتخاباتی, Alessandra بلینی رئیس مشتری افسر در تسکو گفت: “ما شده است جشن غذا داستان عشق – غذایی مردم عشق را برای مردم آنها را دوست دارم – برای بیش از سه سال است. بنابراین در طول این زمان نامشخص آن است که واقعا تشویق به دیدن مردم تبدیل به پخت و پز برای کمک به آنها را نزدیک تر به خانواده و دوستان بود که در زندگی واقعی یا مجازی.

“در حالی که ما ممکن است نه همه قادر خواهید بود به صورت فیزیکی با هم در حال حاضر بسیاری از پیدا کردن راحتی در پخت و پز دستور العمل گذشت را از طریق نسل و ما خوشحال به ببینید که چگونه خانواده ها در حال پیدا کردن خود پخت و پز و غذا خوردن با هم بیشتر اطمینان از این ظروف خاص ادامه خواهد داد برای برگزاری یک محل خاص است.”

اضافه کردن به این تام درو مدیر خلاق در BBH گفت: “به کسانی که از دست رفته عزیزان خود را از یک پلت فرم به اختصاص یک ظرف به آنها احساس مانند یک راه بسیار خوبی برای انعطاف پذیری موجود ما غذا داستان عشق مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im