NSW روستایی خدمات آتش بیرون می کشد آگهی در نیویورک در میدان تایمز برای تشکر از استرالیا آتش نشانان

استرالیا نیو ساوت ولز (NSW) روستایی خدمات آتش گرفته بیش از شهر نیویورک در میدان تایمز برای تشکر از آتش نشانان برای مبارزه با bushfires بازگشت به خانه از طریق یک اهدا بیلبورد.

این bushfires آغاز شده در ماه ژوئن 2019 و در حال حاضر سوزانده بیش از 10.7 میلیون هکتار (26m هکتار) کشته تقریبا یک میلیارد حیوانات نابود بیش از 5,900 خانه ها و ساختمان ها و ادعا 29 زندگی می کند.

بیلبورد ایجاد شده توسط Wunderman تامپسون و اهدا شده توسط Silvercast به 77-پا “گودزیلا’ بیلبورد در نظر گرفته شده است برای ارسال پیام تشکر به همه آتش نشانان و کسانی که حمایت از آنها در سراسر جهان است.

15-دوم نصب و راه اندازی تبدیل میدان تایمز معمول چراغ روشن به یک به مقیاس آتش ،

شمعی در شعله های آتش 20 متر ارتفاع دیجیتال بیلبورد نشان می دهد کلمات کلیدی: “تصور کنید که با یک بوش آتش بالاتر از این بیلبورد. با تشکر از شما به شجاع استرالیا و آمریکا آتش نشانان از استرالیا. و به جهان برای تمام حمایت خود را.”

“ما دیده ایم باور نکردنی پشتیبانی از تمام مناطق – از افراد و شرکت های بزرگ ما در خارج از کشور, آتش نشانی همکاران و جامعه تا زمانی که ما ارائه شد این آگهی فضا ما فکر آن را یک فرصت برای بازگشت به نفع و می گویند ‘تشکر’,” گفت: Anthony کلارک مدیر ارتباطات شرکت در NSW روستایی خدمات آتش نشانی.

“حمایت شگفت انگیز بوده است – آن را یک نشانه ای از قدردانی در مقیاس بزرگ.”

اضافه شده در 21 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر