پرستار می گوید: Northwestern یادبود اخراج او بیش از تمایل بهتر است ماسک صورت

یک پرستار در بیمارستان یادبود نورث وسترن که عینک محافظ و ماسک صورت از یکی صادر شده برای او توسط بیمارستان و هشدار همکاران به انجام همان — روز سه شنبه گفت او گمان او از کار اخراج شد چرا که این یک هشدار می تواند خار تظاهرات و یا حتی تعطیل توسط پرستاران که نمی باید در همان سطح از حفاظت.

Lauri Mazurkiewicz — که در زمینه کت و شلوار در برابر بیمارستان دوشنبه — عینک یک N95 ماسک صورت او خریداری خودش به کار در این ماه در بیمارستان بود. در 18 مارس او فرستاده حدود 50 همکاران نشان می دهد آنها بیش از حد سایش اضافی-ماسک محافظ در محل استاندارد بیمارستان صادر فولاد ماسک او و همکاران او دستور داده شده بود برای پوشیدن دارم.

روز بعد Mazurkiewicz یاد او می خواهم از کار اخراج شده است زمانی که او موفق به دریافت یک تماس از پرستاری نیروی انسانی سازمان قرار داده شده است که او در بیمارستان است.

“من تا به حال یک جعبه از خود من,” او گفت: از N95 ماسک اشاره کرد او نگرانی در مورد برنامه انتقال ویروس و حفاظت اضافی ماسک ارائه دهد.

“اکثر پرستاران دریافت (N95 ماسک) از بیمارستان اما آنها در اطراف. من نمی دانم که چرا آنها در اطراف شاید آنها ندارد آنها شاید آنها پایین … اما من می توانم حدس و گمان آنها را به اندازه کافی برای همه کارگران به رفتن در اطراف او گفت:” روز شنبه طی یک تماس اسکایپ با خبرنگاران.

“این می تواند باعث یک جنبش که در آن پرستاران خواهد تقاضا N95s از بیمارستان و سپس به طور بالقوه می تواند آنها را راه می رفت و یا اعتراض و سپس آنها نمی خواهد که هر پرستاران” Mazurkiewicz گفت.

بیمارستان نیز ممنوع کارکنان از پوشیدن N95 ماسک به جای آموزش آنها را به پوشیدن استاندارد فولاد ماسک گفت: Mazurkiewicz که مشغول به کار در یک مشاهده بخش از بیمارستان در نزدیکی اتاق اورژانس که در آن بیماران پس از یک روز زن و شوهر هستند یا بستری و یا به خانه فرستاد.

“آنها به او گفت که در بیمارستان به آن را می پوشند و او گفت:” این خوب نیست. من قصد ندارم به دنبال خود آموزش,'” او وکیل بلیک هورویتز گفت: روز سه شنبه.

Mazurkiewicz گفت که او مجاز به پوشیدن N95 ماسک زیر یک صادر شده توسط بیمارستان.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه سخنگوی بیمارستان کریستوفر پادشاه گفت: “به عنوان نورث وسترن پزشکی در ادامه به پاسخ به این بی سابقه ای مراقبت های بهداشتی بیماری همه گیر بهداشت و رفاه از بیماران ما و کارکنان ما و کارکنان ما بالاترین اولویت ما است. ما را به این مسائل به طور جدی و ما در حال حاضر در حال بررسی این شکایت است. در این زمان ما نمی خواهد اظهار نظر بیشتر است.”

Mazurkiewicz طرح دعوی در دادگاه واصل شد در Cook County Circuity دادگاه و نام بیمارستان و چندین کارکنان به عنوان متهمان. کت و شلوار به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه و بیش از 50.000 دلار خسارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im