کلاگ Nutri-دانه راه اندازی کرده است یک نام تجاری مبارزات انتخاباتی در استرالیا برای ترویج نام تجاری خود پیام ‘توقف’ در یک بزرگتر از زندگی در راه است.

کمپین ایجاد شده توسط Wunderman تامپسون بر اساس موجود Nutri-دانه نام تجاری پلت فرم ‘توقف داستان’.

این ویژگی در هشت زمان جهان BMX قهرمان و دو بار المپیک کارولین بوچانان در کنار ریس Kember استرالیا Pro فوتبالیست سوار BMX گفتن داستان خود را در مورد چگونه آنها غلبه سختی.

برای مثال بیوکنن BMX حرفه ای در سال 2003 آغاز شد که پس از آن 13 ساله خانواده خانه تخریب شد bushfires تنها می روم و او با یک دوچرخه و یک تعداد انگشت شماری از غنائم.

مصمم سوار BMX روت سخت به دست آورده خود را در مسابقات قهرمانی جهان عنوان شش سال بعد و پس از بیشتر از چهار دوچرخه کوهستان و سه BMX عناوین.

در سال 2017, Buchanan, تا به حال رسم بر قدرت درونی و شجاعت دوباره زمانی که یک جاده تصادف تهدید حرفه ای خود را. بعد از 12 عمل جراحی و 20 ماه از توانبخشی بعد بوچانان در حال حاضر آماده برای رقابت در توکیو 2020 المپیک.

به نمایش گذاشتن توانایی های ورزشی از هر دو سواران کمپین برداری شده بود در یک قرار دادی در مقیاس بزرگ BMX, آهنگ, با, تولید, آژانس کیسه هوا کار در کنار Wunderman تامپسون به ساخت سه طبقه-بلند Nutri-دانه بسته و بزرگتر از زندگی props.

“به عنوان یک نام تجاری است که صحبت می کند به قدرت در غلبه بر سختی آن را احساس طبیعی برای ما به کارولین Buchanan پردازنده به عنوان اولین زن سفیر در یک Nutri-دانه تجاری” گفت: تامارا هاو مدیر بازاریابی و امور شرکت ها در kellogg’s ANZ.

“کارولین داستان است پر از شور و شن و متمرکز تعیین – یک داستان است که مترادف است با آنچه Nutri-دانه می ایستد.”

اضافه شده در 17 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im