CALGARY, Alberta — Alex Nylander راه می رفت به Scotiabank Saddledome در روز شنبه با دو گل در 34 بازی.

کربی Dach راه می رفت با دو در آخرین 37. الکس DeBrincat یک 41-هدف گلزن یک سال پیش راه می رفت با پنج در آخرین 27. حتی Blackhawks به عنوان یک تیم وارد با تنها هشت مجموع اهداف خود در آخرین پنج بازی تمام ضرر و زیان است.

چه تفاوت یک شب در کلگری ساخته شده است.

Nylander چپ عرصه چند ساعت بعد پس از دو هدف عملکرد DeBrincat و Dach همچنین هر دو اضافه شده بسیار مورد نیاز برگه و هاوکز در مجموع دو برابر شده است که پنج بازی در مجموع با یک 8-4 تار و مار از شعله های آتش.

“برای بچه ها می خواهم که راه آنها فکر می کنم آنها را بازی مهارت های خود را تنظیم اهداف به ثمر رساند به شما می دهد یک تن از انرژی” گفت: Jonathan Toews که شروع به یورش به ثمر رساند در دقیقه است. “آن را به خوبی ببینید آنها چند و ببینید چند pucks در. حتی اگر شما فقط بر روی یخ و تو هیچ ربطی به بازی فقط به اطراف اهداف عفونی است.”

پیروزی جامعی از دست دادن رگه های ارائه شده به اولین پیروزی این فصل-سفر جاده ای طولانی از طریق غرب کانادا و نگه 12-محل Hawks ظرف شش امتیاز (سه بازی در دست) از هشتم-محل شغالها که ناراحت پایتخت 3-1.

فرد اثرات ممکن است حتی بیشتر مهم است ، اگر این Hawks تیم در حال رفتن به یک واقعی حذفی فشار در ماه مارس آنها آن را انجام دهد به سادگی خارج به ثمر رساند مخالفان — که همچنین چه کار کرده که همه چیز کار می کرد, در بهار گذشته — و این بدان معناست که به ثمر رساند سهم از همه.

“کسانی که بچه ها آنها توانایی تراشه برای ما هجومی” مربی جرمی Colliton گفت. “اگر آنها می توانید انجام دهید که آن را به ایجاد یک تفاوت بزرگ برای ما است.”

Nylander اول به ثمر رساند درخشان کردن یک دیلون Dube عبور — “من به عنوان خوانده شده که او به دنبال در [defenseman]…بنابراین من فقط شروع به پریدن کرد به جلو وجود دارد,” او گفت: — و با استفاده از یک جدایی طلب حرکت به ضرب و شتم شعله دروازه بان دیوید Rittich پایان Rittich شب زود است.

وی افزود: یکی دیگر از هدف های بعد به شاهین راحت 6-3 منجر رفتن به سومین دوره از اتمام متی Highmore مرکزی منتقل می کند.

“شما همیشه می خواهید به نمره هر بازی” Nylander گفت. “در نهایت آن آمده است. ما تا به حال مقدار زیادی از شانس و در نهایت گرفتن پرش در.”

برای DeBrincat شده است که تلاش فوق العاده در طول هفته گذشته و از طریق مبارزه با بیشترین سختی خود را از سه سال NHL حرفه ای هدف — بصری ندانسته اسلات پایان — ممکن است حتی بیشتر مهم است. پس از آن او تا به حال سر خود را به بالا و عقب به ساخت خلاق-و در عین حال امن نقش او شناخته شده است.

“گذشته در حالی که من بوده ام به مبارزه با جن” DeBrincat گفت. “من تا به حال مبارکه تصویب دو شیفت قبل از [هدف] و خرابکاری آن است. این همیشه زیبا آنهایی که شما فقط رفتن به خالص و انفجار یکی در.”

Dach اضافه شده هدف خود را تنها با 61 ثانیه به سمت چپ رانندگی خالص و واریز دریک Caggiula ارتجاعی — بی ربط هدف برای تیم (پاتریک کین در حال حاضر مهر و موم شده در نتیجه با خالی-netter) اما یک افزایش خوبی برای تازه کار مرکز با این وجود.

در واقع شنبه باید به اثبات می شود یک افزایش خوبی برای کل تیم است.

“اگر شما یک دوره بد, اگر شما یک بد shift شما نمی توانید اجازه دهید که به نوبه خود به چیزی بیش از آن است که” Toews گفت. “شما باید آن را به نوبه خود در اطراف ذهنی و پیدا کردن راه هایی برای نبرد بازگشت و ایجاد چیزی حتی اگر احساسات خوب نیست, همیشه وجود دارد. این تنها راه شما رو برای بازی در پلی آف و این به حذفی هاکی برای ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de