اوباما تایید جو بایدن: ‘جو می شود چیزهای انجام می شود’

رئیس جمهور سابق باراک اوباما حمایت جو بایدن از رئیس جمهور در روز سه شنبه گفت: در یک ویدئو با آمریکا دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 گیر بایدن “دارای شخصیت و تجربه برای هدایت ما از طریق یکی از تاریک ترین زمان ها و درمان با ما از طریق بهبودی طولانی.”

اوباما در تایید رسیده به برنی ساندرز حامیان با اسراف ستایش برای سناتور ورمونت در حالی که جمهوری خواهان سوزان. او اشاره نمی کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نام.

“آینده کشور ما آویزان در این انتخابات است. و آن را نمی خواهد بود آسان است. از طرف دیگر یک جنگ عظیم قفسه سینه. از طرف دیگر یک تبلیغ شبکه با توجه به کمی حقیقت است.

“از سوی دیگر بیماری های همه گیر راه برش را از طریق مقدار زیادی از سر و صدا و چرخش به ما یادآوری از آنچه واقعی است و آنچه مهم است. این بحران تا به ما یادآوری کرد که دولت مهم است. آن را به ما یادآوری کرد که دولت خوب مهم است. که حقایق و علم مهم است. که حاکمیت قانون مهم است. که با داشتن رهبرانی که مطلع هستند و صادق و به دنبال گرد هم آوردن افراد به جای درایو آنها را از هم جدا — آن نوع از رهبران مهم است.”

اوباما در حال رفتن به کمپین بایدن یک منبع گفت: با جزئیات به کار بیرون با توجه به این که همه فعالیت های انتخاباتی مجازی است با توجه به COVID-19 همه گیر مستندات.

اوباما تایید آمد روز پس از برنی ساندرز تایید رقیب سابق خود که در آن او به نظر می رسد در جریان زندگی با بایدن.

با اوباما در حال حاضر به هر طریقی او را در استفاده از محبوبیت بسیار زیادی برای جمع آوری پول انرژی پایه دموکرات رای می شود و یک نیروی وحدت بخش کمک به تحکیم حمایت از سابق ساندرز حامیان این منبع گفت.

اوباما در آنجا ماند و اولیه در احترام به بسیاری از دموکرات ها در حال اجرا زمانی که مسابقه آغاز شده و بیش از یک سال پیش. هنگامی که ساندرز ترک نژاد در اوایل این ماه, اوباما بود به پرش در برای معاون سابق رئیس جمهور. یک منبع گفت: “خورشید بار است که اوباما و ساندرز به حال چندین مکالمات در هفته های اخیر.

حتی زمانی که مشخص شد در ماه گذشته که بایدن خواهد بود presumptive نامزد اوباما که قرار بود به یک حرکت تا زمانی که ساندرز مستقل دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت خورده دوم خود را اجرا کنید برای کاخ سفید است.

بانوی اول سابق میشل اوباما است و انتظار می رود همچنین پرش کردن حاشیه و کمپین بایدن در برخی از نقطه این منبع گفت.

اوباما پرده بایدن سپس یک سناتور دلاور به عنوان معاون ریاست جمهوری انتخاب در یک تجمع در خانه قدیمی دولت در اسپرینگفیلد در اوت. 23, 2008.

سلام به همه. اجازه بدهید شروع با گفتن این واضح – این نیست زمان عادی. همانطور که همه ما مدیریت راه ما را از طریق یک بیماری همه گیر بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم در یک قرن میشل و من امیدوارم که شما و خانواده خود را امن هستند و به خوبی. اگر شما از دست کسی به این ویروس و یا اگر کسی در زندگی خود بیمار است و یا اگر شما یکی از میلیون ها نفر مبتلا به مشکلات اقتصادی, لطفا می دانم که شما در نماز ما. لطفا می دانم که شما تنها نیستید. چرا که در حال حاضر زمان برای همه ما کمک کند که در آن ما می توانیم و می شود وجود دارد برای هر یک از دیگر به عنوان همسایگان به عنوان همکاران و به عنوان شهروندان.

در واقع در طول هفته گذشته ما دیده ایم مقدار زیادی از نمونه هایی از این نوع شجاعت مهربانی و از خود گذشتگی است که ما در حال رفتن به نیاز به دریافت از طریق یکی از سخت ترین زمان در تاریخ ما است. میشل و من شگفت زده شده اند در شجاعت باور نکردنی از ما حرفه ای پزشکی است که در حال قرار دادن زندگی خود را در خط برای نجات دیگران. این خدمتگزاران مردم و مقامات بهداشت مبارزه با این بیماری است. کارگران خطرات مصرف هر روز به نگه داشتن اقتصاد ما در حال اجرا است. و هر کس که خود قربانی را در خانه و با خانواده همه برای خوب بیشتر.

اما اگر یکی از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به عنوان یک کشور از لحظات بزرگ بحران آن است که روح به دنبال یک دیگر نمی تواند محدود به خانه یا محل کار ما و یا ما محله یا خانه های ما عبادت است. آن را نیز باید در انعکاس ملی ما دولت است. این نوع رهبری که هدایت دانش و تجربه; صداقت و فروتنی; همدلی و گریس – این نوع از رهبری نیست فقط متعلق در کشور ما capitols و شهرداران دفاتر. متعلق در کاخ سفید است.

و به همین دلیل من خیلی افتخار می کنم به تایید جو بایدن برای رئیس جمهور ایالات متحده است.

انتخاب جو به من معاون رئیس جمهور یکی از بهترین تصمیمات من تا کنون ساخته شده است, و او یک دوست نزدیک. و من معتقدم که جو دارای تمام ویژگی های ما نیاز به یک رئیس جمهور در حال حاضر.

او کسی است که زندگی خود آموخته است که چگونه او را به استقامت; چگونه برای جستن به عقب زمانی که شما بوده ام زدم.

زمانی که جو مذاکرات با پدر و مادر کسانی که شغل خود را از دست می شنویم پسر یک مرد که یک بار می دانستم که درد داشتن به کودکان خود بگویید که او می خواهم خود را از دست داد.

زمانی که جو مذاکرات در مورد فرصت را برای بچه های ما شنیدن این پدر جوان که در زمان آموزش خانه هر شب به طوری که او می تواند پهلو فرزندان خود را به تخت – و ما از شنیدن این نفوذ از یک زندگی طولانی ،

زمانی که جو مذاکرات به خانواده هایی که از دست داده ایم یک قهرمان می شنویم یکی دیگر از پدر و مادر آمریکایی veteran; روح قوم و خویشی; کسی که ایمان به تحمل سخت ترین از دست دادن وجود دارد.

است که در جو. از طریق همه محاکمات او را هرگز فراموش ارزش یا اخلاقی فیبر است که پدر و مادرش به او و ساخته شده است که او که او چه کسی است. که چه فولادهای خود را ایمان به خدا در آمریکا و در همه ما است.

که جراحی او را باور نکردنی شریک زمانی که من مورد نیاز است.

جو وجود دارد ما به عنوان بازسازی شده از رکود بزرگ و نجات آمریکا صنعت خودرو. او یکی از پرسیدن هر چه سیاست را برای طبقه متوسط و هر کس در تلاش برای رسیدن به طبقه متوسط است. به همین دلیل من از او پرسیدم به پیاده سازی بهبود عمل می کنند که نجات میلیون ها شغل و مردم روی پای خود – به دلیل جو می شود چیزهای انجام می شود.

جو به من کمک کرد تا مدیریت H1N1 و جلوگیری از شیوع بیماری ابولا از تبدیل شدن به این نوع از بیماری همه گیر ما شاهد در حال حاضر. او به من کمک کرد بازگرداندن امریکا ایستاده و رهبری در جهان در تهدیدات دیگر در زمان ما مانند تکثیر سلاح های هسته ای و تغییر آب و هوا.

جو دارای شخصیت و تجربه برای هدایت ما از طریق یکی از تاریک ترین زمان ها و درمان با ما از طریق بهبودی طولانی. و من می دانم که او اطراف خود را با افراد خوب – کارشناسان و دانشمندان و مقامات نظامی که در واقع می دانید که چگونه برای اجرای حکومت و مراقبت در مورد انجام یک کار خوب در حال اجرا دولت و بدانید که چگونه به کار با متحدان ما و کسی که همیشه قرار دادن مردم آمریکا را بالاتر از منافع خود.

در حال حاضر جو خواهد بود بهتر نامزد برای اجرای دستکش بلند مقدماتی و قفقاز در کنار یکی از چشمگیر ترین و دموکراتیک زمینه تا کنون. هر یک از ما نامزد شدند و با استعداد و شایسته و با سابقه انجام, ایده های هوشمند و جدی در سند چشم انداز برای آینده است.

و این است که قطعا درست از نامزد که از آن ساخته شده دورتر از هر دیگر – برنی ساندرز. برنی آمریکایی اصلی – یک مرد است که زندگی خود را اختصاص داده شده به ارائه خدمات به مردم کار امیدها و رویاها و سرخوردگی. او و من همیشه به توافق روی همه چیز, اما ما همیشه یک اعتقاد است که ما باید به امریکا عادلانه تر بیشتر فقط عادلانه تر جامعه است. ما هر دو می دانیم که هیچ چیز قدرتمند تر از میلیون ها صدای خواستار تغییر دهید. و ایده های او دفاع و پشتیبانی; انرژی و شور و شوق او الهام به خصوص در افراد جوان خواهد بود بحرانی در حرکت امریکا در جهت پیشرفت و امید است.

چرا که برای دومین بار در دوازده سال ما باور نکردنی وظیفه بازسازی اقتصاد ما. و برای پاسخگویی به این لحظه حزب دموکرات را باید پررنگ باشد.

شما می دانید من می تواند نمی شود خودمان افتخار باور نکردنی از پیشرفت است که ما با هم در طول ریاست جمهوری من است. اما اگر من امروز در حال اجرا, من نمی خواهد اجرا همان مسابقه یا همان پلت فرم به عنوان من در سال 2008. جهان متفاوت است; وجود دارد بیش از حد کسب و کار ناتمام برای ما فقط نگاه به عقب. ما باید نگاه به آینده است. برنی می داند که. و جو می داند که. این یکی از دلایلی است که جو در حال حاضر آنچه که پیشرفته ترین پلت فرم از هر رشته ای نامزد حزب در تاریخ است. چرا که حتی قبل از همه گیر تبدیل جهان وارونه آن را در حال حاضر روشن است که ما نیاز واقعی تغییر ساختاری.

گسترده نابرابری ایجاد شده توسط اقتصاد جدید در حال آسان تر برای دیدن در حال حاضر, اما آنها وجود داشته قبل از این بیماری همه گیر رسید. بهداشت حرفه ای معلمان رانندگان تحویل مواد غذایی کارمندان و پاک کننده ها افرادی که واقعا اقتصاد ما اجرا – آنها همیشه ضروری است. و برای سال های بسیاری از افرادی که در انجام کار ضروری از این کشور شده اند underpaid مالی تاکید کرد و با توجه به کمی بیش از حد پشتیبانی می کند. و این امر به نسل بعدی آمریکایی ها – افراد جوان فارغ التحصیل شدن به بی سابقه بیکاری است. آنها در حال رفتن به نیاز به سیاست های اقتصادی که به آنها ایمان به آینده و به آنها امداد از خرد کردن بدهی وام دانشجویی.

بنابراین ما نیاز به انجام بیش از فقط سرهم بندی کردن در اطراف لبه های با اعتبار مالیاتی و یا با کمبود بودجه روبرو شده برنامه. ما باید برای رفتن بیشتر به همه آموزش عالی پایدار حرفه ای و پایدار بازنشستگی.

ما باید برای حفاظت از دستاوردهای ما ساخته شده با قانون مراقبت مقرون به صرفه اما آن را نیز زمان برای رفتن بیشتر است. ما باید برنامه های مقرون به صرفه برای همه, همه را با ارائه یک گزینه گسترش مدیکر و پایان کار به طوری که مراقبت های بهداشتی نه تنها یک حق بلکه یک واقعیت برای همه.

ما باید برای بازگشت به آمریکا به توافق پاریس و سرب جهان در کاهش آلودگی است که باعث تغییر آب و هوا. اما علم به ما می گوید ما باید برای رفتن بسیار بیشتر – که آن زمان برای ما برای سرعت بخشیدن به پیشرفت در پررنگ جدید طرح سبز است که اقتصاد ما یک انرژی پاک مبتکر ما را نجات دهد و تضمین آینده فرزندان ما.

البته دموکرات ها ممکن است همیشه موافق در هر جزئیات از بهترین راه را در مورد هر یک از این تغییرات است. اما ما موافق است که آنها مورد نیاز است. و که فقط اتفاق می افتد اگر ما پیروزی در این انتخابات است.

چرا که یکی همه چیز را یاد گرفته است در حال حاضر این است که جمهوری خواهان اشغال کاخ سفید در حال اجرا و آمریکا علاقه مند هستند در حال پیشرفت است. آنها علاقه مند در قدرت است. آنها خود را نشان داده و حاضر به ضربه میلیون ها نفر را بیمه بهداشت و درمان و از بین بردن وضعیت موجود برای حمایت از میلیون ها نفر بیشتر حتی در وسط این بحران بهداشت عمومی حتی به عنوان آنها در حال حاضر به صرف یک تریلیون دلار در کاهش مالیات برای ثروتمندان. آنها داده ام آلوده قدرت نامحدود به سم ما هوا و آب ما و رد علوم از تغییر آب و هوا را فقط به عنوان آنها را رد علم از بیماری های همه گیر. بارها و بارها آنها نادیده آمریکا اصول حاکمیت قانون و حق رای و شفافیت – هنجارهای اساسی که دولت های قبلی مشاهده شده ، اصول که در بستر دموکراسی ما.

بنابراین آینده کشور ما آویزان در این انتخابات است. و آن را نمی خواهد بود آسان است. از طرف دیگر یک جنگ عظیم قفسه سینه. از طرف دیگر یک تبلیغ شبکه با توجه به کمی حقیقت است. از سوی دیگر بیماری های همه گیر راه برش را از طریق مقدار زیادی از سر و صدا و چرخش به ما یادآوری از آنچه واقعی است و آنچه مهم است. این بحران تا به ما یادآوری کرد که دولت مهم است. آن را به ما یادآوری کرد که دولت خوب مهم است. که حقایق و علم مهم است. که حاکمیت قانون مهم است. که با داشتن رهبرانی که مطلع هستند و صادق و به دنبال گرد هم آوردن افراد به جای درایو آنها را از هم جدا – آن نوع از رهبران مهم است.

به عبارت دیگر انتخابات مهم است. در حال حاضر ما نیاز آمریکایی ها از حسن نیت متحد در یک بیداری بزرگ در برابر یک سیاست است که بیش از حد اغلب شده است مشخص می شود و فساد و بی دقتی خود در برخورد با دروغ و جهل و فقط ساده پستی. و برای تغییر آن نیاز داریم آمریکایی ها از تمام خطوط سیاسی به درگیر شدن در سیاست و زندگی عمومی مانند قبل از هرگز.

برای کسانی از ما که معتقدیم در ساختمان بیشتر فقط بیشتر سخاوتمندانه بیشتر دموکرات امریکا که در آن همه در یک نمایشگاه عکاسی در فرصت. برای کسانی از ما که در یک دولت است که مراقبت در مورد بسیاری از, و نه فقط چند. برای کسانی از ما که عاشق این کشور هستند و مایل به انجام بخشی از ما را به مطمئن شوید که آن را زندگی می کند تا به بالاترین آرمان – در حال حاضر زمان به مبارزه برای آنچه که ما به آن اعتقاد داریم.

پس به ما بپیوندید. پیوستن به جو. رفتن به JoeBiden.com در حال حاضر. یک طرح برای چگونه شما می رویم به دریافت درگیر است. حفظ و مراقبت از خود و خانواده خود را و هر یک از دیگر. حفظ اعتقاد به امکانات یک دنیای بهتر. و من را ببینید شما در کمپین بلیزرز به عنوان به زودی به عنوان من می توانم.

با تشکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de