اگهی: Rootitoot از Campbell River, B. C., زنی که شد یک لحظه گلدان تاثیر گذار

این بود اموزش (Rootitoot) McCusker که آموخته جهان که فوری گلدان می توانید طبخ یک سنجاب فقط در 15 دقیقه.

اموزش (Rootitoot) McCusker ساخته شده است یک لحظه آنلاین گلدان جامعه از نزدیک به 100,000. جزوه / برایان Wilkowski / PNG

آن Campbell River را اموزش (Rootitoot) McCusker که آموخته جهان که فوری گلدان می توانید طبخ یک سنجاب فقط در 15 دقیقه.

با توجه به B. C. زن افسانه ای دستور العمل برای سنجاب خورش — بهترین خدمت بیش از برنج و آرد ذرت احساسات بیش از حد و یا بلغور — شما را مجبور به قطع آن را به “سنجاب کوچولو ناز قطعات.”

McCusker فوری گلدان هواخواه که دستور و گرما او ساخته شده یک معشوق شکل آنلاین درگذشت اوایل این ماه در سن 65. اما بعید B. C. تاثیر گذار را در زندگی میراث به عنوان نشانی Rootitoot فوری گلدان دستور العمل و راهنما های خصوصی Facebook, گروه, جایی که او همچنان به سوگواری نزدیک به 100,000.

اعضای گروه و یا “گل” به عنوان McCusker به نام کنندگان به او “راز باغ”, رشد عادت کرده اند به تعامل با Rootitoot روزانه. اما در اوایل فوریه او به طور ناگهانی متوقف شد ارسال و tمرغ آمد خیره کننده پیام از فرزندان او برایان و لیندا Wilkowski: مادر خود درگذشت مسالمت آمیز در شب Feb. 12 فقط دو ماه پس از مبتلا به سرطان ترمینال.

“آن را در اواخر ماه دسامبر هنگامی که ما متوجه است که او تا به حال بیش از یک سنگ کيسه صفرا (که) چیزی است که ما فکر آن را اصل” برایان Wilkowski, 42 گفت: Postmedia. “او رفت و سراشیبی چنان سریع بود که فقط هیچ فرصتی برای شکستن آن را به آرامی.”

McCusker نام خانواده بود البته منحصرا در خانواده با یک لحظه گلدان. فشار اجاق گاز-دستگاه سبک که می توانید با ماست و نان و کباب یک پوند از گوشت الاغ در 15 دقیقه بوده و داغترین چیز در خانه پخت و پز پس از فروش 300,000 واحد در آمازون نخست روز در سال 2016.

اما فوری گلدان آمد با یک شیب منحنی یادگیری و به عنوان میلیون ها نفر بیشتر پیوست شوق در سال های بعد نیاز به وجود آمد به صورت مشارکتی فضاهای که در آن آشپز خانه می تواند به اشتراک گذاری ترفندها و مشکلات در مورد رمان فن آوری است.

این است که در آن Rootitoot در آمد.


اموزش “Rootitoot” McCusker در روز گذشته در خانه با یکی از نوه های او.

جزوه / برایان Wilkowski / PNG

McCusker تا به حال شور و شوق برای کمک به مردم با تکنولوژی جدید است. مدتها قبل از او یک لحظه گلدان گورو B. C. ساکن نوشت: تکنولوژی عیب یابی ستون کامپیوتر زرنگ و دانا برای Campbell River, پیک-Islander. هنگامی که او کشف کرد فوری گلدان جامعه در Facebook مدت کوتاهی پس از خرید خود دستگاه در سال 2018 او کبوتر سمت راست.

دوست داشتنی و جذاب Rootitoot یک دوران کودکی نام مستعار ابداع و توسط پدرش به زودی جامعه را ستاره برک آوت.

“او (…) گرفتن مقدار زیادی از توجه از مردم در آن گروه گفت:” Wilkowski. “یکی از مدیران در آن وجود دارد ذکر است که او باید در نظر بگیرید باز کردن خود گروه به دلیل نام او Rootitoot بود که نوشته شده به طوری که اغلب.”

بیش از 900 نفر به دنبال “Rootitoot” به جدید خود را در فضای آنلاین و در طول دو سال آینده این تعداد نمایاندن به بیش از 94,000. بسیاری کشیده شد به McCusker بی تردید شیرینی — او شروع به اکثر پست های با کلمات “صبح به خیر O بهترین عزیزانمان.” اما او نیز بی وقفه مفید صرف اکثریت از ساعت بیداری فیلدینگ نمایش داده شد و توسعه دستور العمل های به عنوان مورد نیاز است.

در روزهای اخیر پیروان باید از روی علاقه به یاد می آورد بعد یک زن خواسته در مورد آماده سازی یک کل سنجاب. McCusker که بزرگ شد در بنف در ابتدا خودداری کردند در پخت و پز تا “ناز کوچک خزدار موجود” اما در نهایت او در تعجب آور و حتی خودش با یک لحظه گلدان دستور Rootitoot سنجاب خورش.

متاسفانه این دستور به نظر نمی رسد در هر دوره از Rootitoot آشپزی, اما نه مانع محبوبیت خود را به خصوص به تازگی. سفارشات برای هر دو McCusker مارپیچی محدود مجموعه دستور العمل افزایش یافته است در هفته های اخیر Wilkowski گفت وجود دارد و در نهایت ممکن است یک سوم. McCusker چپ پشت چند درایوهای فلش کامل منتشر نشده محتوا — محتوا به اندازه کافی برای کتاب های دیگر شاید.

در آمریکا ورزش و فرهنگ پاپ سایت رینگر که در آن کمتر شناخته شده زن کانادایی به دست آورده تعجب قابلیت هفته گذشته نویس کتی بیکر توصیف 65 سال به عنوان “خالص دیجیتال آفتاب.”

آن را تنها حس می کند. که چه گل نیاز به رشد وccording به پسرش Rootitoot را “گل” در میان بزرگترین شادی در زندگی خود را.

“این خیلی فوق العاده که چگونه بسیاری از زندگی او را لمس بیش از گذشته چند سال از زندگی خود را,” او گفت:. “حتی زمانی که او متوجه شد که آن را به یک ترمینال تشخیص (…) او سپاسگزار برای آنچه که او تجربه کرده بود به خصوص در آخرین بخش از زندگی او است.”

[email protected]

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im