مقامات نگران موج دوم COVID-19 عفونت می تواند باعث 100K مرگ و میر بیشتر سپتامبر (به روز رسانی زنده)


آخرین

مقامات نگران موج دوم COVID-19 عفونت می تواند باعث 100K مرگ و میر بیشتر سپتامبر

Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

وجود 2 میلیون و تایید موارد coronavirus در ایالات متحده است.

از این موارد تقریبا 113,000 از آنها شده است کشنده باشد. زمانی که امریکا غصه دار برای 100,000 که درگذشت ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه آن را به نام تراژدی آمریکایی.

که دو هفته پیش.

روز چهارشنبه نوشت: ما در مورد هشدار دهنده گسترش COVID-19 در آریزونا و کشورهای دیگر با مقامات بهداشتی به طور فزاینده ای نگران تعداد موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

در حال حاضر مقامات بهداشت هشدار بالقوه دور دوم از عفونت. “وجود دارد یک موج جدید در آینده در بخش هایی از این کشور گفت:” اریک تونر ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: بلومبرگ. “آن و آن را دور تا کنون, اما آن را در حال آمدن است.”

یک محقق دانشگاه هاروارد با سی ان ان گفت که به عنوان بسیاری از 100,000 اضافی ایالات متحده به مرگ و میر می تواند در ماه سپتامبر.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


اخبار

7:49 صبح Coronavirus بازمانده در شیکاگو دریافت دو پیوند ریه

جراحان در شیکاگو داده اند مجموعه ای جدید از ریه ها به یک زن جوان مبتلا به آسیب ریه از coronavirus.

تنها چند دیگر COVID-19 بازماندگان در چین و اروپا دریافت کرده اند ریه پیوند.

بیمار است که او را 20s بود در یک ونتیلاتور و ماشین قلب-ریه برای تقریبا دو ماه قبل از عملیات روز جمعه گذشته در شمال غربی بیمارستان یادبود.

10 ساعت روش بود و چالش برانگیز است چرا که این ویروس تا به حال او را ترک ریه ها پر از چاله و تقریبا ذوب شده به دیواره قفسه سینه دکتر Ankit بهارات که انجام این عملیات گفت.

پزشکان او را نگه داشته در هر دو ماشین در حالی که بدن او بهبود می یابد اما می گویند شانس خود را برای یک زندگی عادی خوب هستند.

خواندن گزارش کامل در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

7:43 صبح NFL می تواند به محافظت در برابر COVID-19 همه آن را می خواهد اما بازیکنان هنوز هم باید برای مقابله با هر یک از دیگر

NFL واقعا این همه گیر چیزی نمیفهمد آن را نمی کند?

آخرین علم محور پروتکل را در زمانی که بازیکنان بازگشت به تیم امکانات در هفته های آینده. تست برای COVID-19 خواهد بود یک اتفاق به طور منظم. اجتماعی مناسب فاصله را مشاهده خواهد شد. ماسک خواهد بود و اجباری در جلسات تیم. قفل اتاق را تمیز و ضد عفونی اغلب شما ممکن است اشتباه آنها را برای اتاق عمل.

ما انتظار داریم که از یک لیگ که به خود می بالد در نظامی مانند دقت است.

اما وجود دارد یک چیز کوچک است که نگه می دارد عمل کشیدن در آستین: در نهایت این بازیکنان در حال رفتن به مجبور به لمس یکدیگر. دست زدن به مرتب کردن بر اساس یک ضرورت وقتی که می آید به ازدحام و مسدود کردن و این biggie — ضربه است که نقطه تمام از فوتبال است.

لمس می رود در برابر مفهوم نگه داشتن 6 پا و دور از فرد نزدیک به شما. مقابله با sneers در اجتماعی فاصله و بیشتر خواهد ضربه آن را مانند یک دفاع گیرنده اگر آن را می تواند. و چه باند مقابله با اما چشم پوشی از همه چیز را آموخته ایم در مورد نگه داشتن coronavirus در خلیج ؟

یک بازی فوتبال یک بوفه میز از میکروب ها است. این ویروس خواهد بود در منو است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم درگیر در NFL برای آن نمی شود.

جزئیات کامل تفسیر از ورزشی نویس ریک Morrissey اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de