Oklahoma State جریمه شد $10,000 و آن مردان تیم بسکتبال موسوی از آینده postseason جمعه پس از NCAA یافت که دستیار سابق مربی لمانت Evans پذیرفته تا $22,000 رشوه در نظر گرفته شده برای کمک به هدایت ورزشکاران را به انتخاب برخی از مشاوران مالی.

NCAA حکم شامل سه سال آزادی مشروط و خوب خودخواسته توسط مدرسه به همراه اضافی 1% از بودجه برنامه, استخدام, محدودیت و کاهش بسکتبال کمک هزینه تحصیلی است.

ایوانز نیز دریافت 10 سال نشان می دهد-باعث نظم در مورد, به فدرال فساد رسیدگی به کالج بسکتبال شد در پاییز سال 2017. مدرسه دریافت اطلاع از اتهامات سال گذشته است.

ایوانز شد در میان 10 نفر در اصل تحت تعقیب توسط دادستان فدرال از جمله چهار دستیار مربیان است. ایوانز بود و بعد محکوم به سه ماه زندان برای پذیرش رشوه در پرونده.

NCAA حاکم متحده ایوانز “استفاده می شود نقش او … به نوسان دانشجو-ورزشکاران مهم انتخاب حرفه ای و هدایت آنها به سمت advsiors’ خدمات است.”

NCAA صادر کرده است اتهامات متعدد مدارس وابسته به فدرال کاوشگر از جمله کانزاس ایالتی کارولینای شمالی و لویی. این مورد شامل N. C. دولت پذیرفته شده است به NCAA جدید مستقل وضوح فرایند طراحی شده برای موارد پیچیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im