OMD انگلستان و Dentsu ژاپن نزدیک دفاتر میان coronavirus نگرانی

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

OMD انگلستان مجبور شده است به شاتر مرکزی آن در لندن دفاتر برای حداقل بعد از 48 ساعت بیش از coronavirus (Covid-19) ترس.

همه کارکنان پست الکترونیک دیده می شود این درام نشان داد که چگونه کارکنان خود را از, alex phillips دفتر خواسته شده است برای کار از خانه تا اطلاع ثانوی.

بسته شدن علائم عمده اختلال ویروس باعث شده است که برای انگلستان آگهی صنعت. تا پایان هفته حداقل OMD مشتریان — که شامل مک دونالد اپل نیسان و Infinite — روبرو خواهد شد برخی از تحولات با کارکنان از راه دور.

در یک بیانیه Omnicom گفت: نگرانی های مطرح شده در چهارشنبه پس از یک کارمند که به تازگی در بازگشت از استرالیا از یک پرواز اتصال از طریق سنگاپور آغاز شد نمایش “آنفولانزای مانند” علائم.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی و تا زمانی که قطعی نتایج کارمند coronavirus آزمون تایید ما درخواست OMG کارکنان ما alex phillips دفاتر بلافاصله به محل کار از خانه” را نوشت.

“OMG کارکنان انگلستان مطلع شده است که در حالی که این خطر در حال تست مثبت است حداقل هر احتیاط است که گرفته شده برای محافظت از سلامت خود و تندرستی”

همه کارکنان ایمیل (که شامل مشاوره در مورد چه باید بکنید اگر افراد با تجربه هر گونه علائم ویروس) بخوانید:

“به عنوان یک اقدام احتیاطی کارکنان در OMD انگلستان کار از خانه در سراسر 48 ساعت آینده (تا اطلاع ثانوی).

“اگر شما مشغول به کار بودند و یا بازدید از OMD انگلستان دیروز ما می پرسند که شما کار از خانه در سراسر 48 ساعت آینده. اگر شما احساس ناخوشی لطفا توصیه های زیر کلیک کنید.

“در حالی که خطر از هر کسی که تست مثبت است که حداقل ما می خواهیم به هر احتیاط برای محافظت از سلامت خود و رفاه. لطفا اطلاع رسانی خط خود را مدیر اگر شما نیاز به کار از خانه.

“ما ادامه خواهد داد به شما اطلاع از هر گونه تغییر به توصیه های خود را”

OMD انگلستان بسته شدن می آید که چندین کشور اروپایی اعلام کرده اند خود را برای اولین بار coronavirus موارد ظاهرا مربوط به رشد شیوع در ایتالیا.

اتریش کرواسی یونان و سوئیس گفت: موارد افرادی که درگیر شده بود به ایتالیا به عنوان الجزایر در آفریقا است. در انگلستان 13 نفر در حال حاضر تایید شده است.

در ژاپن, Dentsu قرار داده و در محل اورژانس در محل کار پروتکل در چهارشنبه وادار 5,000 کارکنان در دفتر مرکزی خود را در توکیو به کار از خانه پس از یک کارمند تایید شد به Covid-19 روز دوشنبه.

کارمند در 50s, در بیمارستان بستری شد اما نه در شرایط جدی با توجه به آگهی های غول پیکر. چهار کارکنان شناسایی شده توسط مقامات بهداشت عمومی به عنوان داشتن تماس نزدیک با او شروع به کار از خانه در روز سه شنبه.

Dentsu نیز متوقف بازدید از ورود به مقر خود از روز شنبه.

این ویروس در حال حاضر درخواست آژانس تبلیغاتی شبکه از جمله WPP و InterPublic گروه برای محدود کردن کارکنان سفر به چین که در آن شیوع آغاز شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>