Omnicom مدیر عامل رن مسائل coronavirus سفر راهنمایی زیر OMD دفتر لندن ترساندن

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

Omnicom در پاسخ به بسته شدن آن دفتر لندن برای OMD پس از یک کوروناویروس (Covid-19) ترساندن با مدیر اجرایی آن جان رن داشتن با صدور کارکنان هشدار در حالی که به تعویق انداختن سفر به مناطق خاص و quarantining کارکنان که بازگشت از این فضا.

پس از OMD انگلستان و Dentsu HQ صادر شده مستندات خود را به مقر اوایل این هفته به عنوان اقدامات پیشگیرانه رن صادر راهنمایی برای 80,000 اعضای ستاد در تلاش برای جلوگیری از سرایت.

رن گفت: “اولویت اول ما – در حال حاضر و همیشه این است که سلامت و ایمنی مردم ما است. به عنوان تعدادی از گزارش coronavirus موارد همچنان به رشد به خصوص در خارج از چین, ما در حال به روز رسانی ما هدایت.

“Omnicom و ما با آژانس ادامه خواهد داد به دنبال مشاوره مناسب از سوی مقامات نظارتی ملی و همچنین سازمان بهداشت جهانی است.”

سفر به و یا از چین و ژاپن و هنگ کنگ, ایران, سنگاپور, کره جنوبی, تایلند, تایوان و یا شمال ایتالیا به تعویق افتاده است تا اطلاع ثانوی. علاوه بر این کارکنان که در حال بازگشت از شخصی یا کسب و کار سفر از چین, ژاپن, هنگ کنگ, ایران, سنگاپور, کره جنوبی, تایلند, تایوان و یا شمال ایتالیا خواسته شده است برای کار از خانه برای 14 روز. “حتی اگر آنها نمی, نشان دادن نشانه هایی از بیماری”.

آن را نیز به هر کارمند که تا به حال یک عضو از خانواده خود بازگشت از سفر به هر یک از کشورهای ذکر شده در بالا.

رن به این نتیجه رسیدند: “ما به نظارت بر وضعیت آن را به عنوان تکامل می یابد و ادامه خواهد داد برای به روز رسانی و راهنمایی ما درآمده است. اگر شما هر گونه سوال یا نگرانی لطفا با رهبری خود آژانس است.”

این ویروس در حال حاضر درخواست آژانس تبلیغاتی شبکه از جمله WPP و InterPublic گروه برای محدود کردن کارکنان سفر به چین که در آن شیوع آغاز شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>