محتوای مقاله

سیلویا اولسن است که به دنبال به جلو به زمانی که coronavirus بحران است و بیش از آن یک بار دیگر امن برای در آغوش گرفتن نوه او.

شوهر Tex McLeod است که به دنبال به جلو به بیرون رفتن برای یک وعده غذایی خوب و پیدا کردن یک نقطه توسط آب به دست آوردن مجدد تعادل در زندگی خود را.

“طبیعی به نظر می رسد تا کنون در این نقطه او گفت:” در این تلفن از خود North Saanich خانه که در آن زن و شوهر جدا شده از اواسط ماه مارس.

مک لئود 70 شد به طور جدی بیمار مبتلا به پنومونی ماه گذشته تا به حال درجه حرارت بالا بود و موجب ویرانی با “خشونت” سرفه. “آن را مانند شما یک زن و شوهر از بلوک های بتنی نشسته در بالای قفسه سینه خود گفت:” مک اجرا می شود که مک لئود Associates یک شرکت اختصاص داده شده به انرژی مسکن و کیفیت هوا در محیط داخلی.

یک مارس 16 آزمون تایید McLeod مثبت بود برای COVID-19 و توصیه های پزشکی بود به ماندن در خانه باقی می ماند جدا شده و بعد از خود را نگاه.

اولسن 65 یک مشاور در سازمان ملل, مسکن, نویسنده و مورخ آزمایش شد اما به فرض به آلوده نیز هست. او با تجربه خستگی شدید “حق را از طریق استخوان های من” و مداوم سردرد شدید همراه با لرز و تب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im