یک قهرمانی محور به واقعیت تلویزیون با شاگرد-قالب سبک

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

MMA نام تجاری و پخش یک قهرمانی راه اندازی کرده است یک محتوای جدید با فرمت انحراف از آن میراث فرهنگی و ورزشی به تلویزیون واقعیت.

جدید نشان می دهد, راه اندازی در همکاری با MGM Television, طول می کشد نشانه از واقعیت را نشان می دهد مانند شاگرد و امیدوار به پیدا کردن جوانه زدن بنیان گذاران برای سرمایه گذاری و توسعه.

“شاگرد: یک قهرمانی Edition’ را از ویژگی های یک قهرمانی موسس و مدیر عامل شرکت Chatri Sityodtong به عنوان میزبان و همچنین به عنوان مهمان بنیانگذاران و مدیران اجرائی از عمده آسیا و کسب و کار مبتنی بر.

نشان می دهد از ویژگی های 16 شرکت کنندگان رقابت برای جایزه که US$250,000 پیشنهاد کار به کار برای یک سال به طور مستقیم تحت Chatri Sityodtong خود را به عنوان protégé در یکی از مسابقات قهرمانی جهانی و دفتر مرکزی آن در سنگاپور است.

Chatri Sityodtong رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل یک قهرمانی گفت: “من هیجان زده به اعلام ” شاگرد: یک قهرمانی Edition’ به عنوان بزرگترین ما تاخت و تاز به غیر از اسکریپت ژانر سریال. این مفهوم با نام تجاری جدید را به ارمغان می آورد به طور کامل منحصر به فرد و اصلی بعد به “شاگرد” با ریسک بالا درام از زندگی واقعی مسابقات کسب و کار همراه با بسیار نیرومند چالش های فیزیکی شامل برخی از آسیا برترین مدیران جهان بزرگترین هنرهای رزمی قهرمان جهان و لیست افراد مشهور از سراسر این قاره است. در ترکیب ما مربوطه IP و دارایی های یک قهرمانی را دوباره تعریف غیر اسکریپت نوع در آسیا در سراسر مقیاس و دامنه. “شاگرد: یک قهرمانی Edition’ فقط ممکن است سخت ترین در تاریخ از همه شاگرد را نشان می دهد.”

این اولین بار نیست یک قهرمانی به نقل از کسب و کار اصلی آن از میزبانی و پخش مسابقات MMA. این شرکت همچنین رهبری مسئول در سرمایه گذاری در eSports در APAC.

در شرایط استفاده از محصولات و توزیع یک قهرمانی گفت: تولید آن بازوی یک استودیو منجر خواهد شد و تولید و در حالی که آن را اجرا خواهد کرد در هر دو جریان و خطی سیستم عامل در سراسر تابه, منطقه در نیمه دوم سال 2020 است.

بیشتر پیش رو بازار خاص-توسط-بازار توزیع و راه اندازی جزئیات اعلام خواهد شد و برنامه این است که میله میله برای توزیع عمده شبکه های تلویزیونی و کانال های دیجیتال در سراسر جهان با توجه به شرکت.

رقابت در سطح جهانی و بین MMA مارک های پیشرو UFC و یک قهرمانی و حرارت است تا با هر دو شرکت به شدت در حال گسترش در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>