یکی coronavirus بیمار در B. C. بهبود هیچ مورد جدید

پنجم مورد تایید شده در استان یک زن در 30s در B. C. داخلی هنوز علائم اما مقامات می گویند او به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: هیچ مورد جدید از coronavirus در میلاد و همه این پنج نفر را تایید کرد با این ویروس در حال نقاهت. Jason Payne / PNG

مقامات بهداشتی می گویند اولین کسی بود آزمایش مثبت در B. C. برای coronavirus داده شده است همه روشن ترک و انزوا و در حالی که چهار دیگر بیماران به نظر می رسد در حال بهبود است.

دکتر بانی هنری, B. C. ولایتی افسر بهداشت گفت: بیش از 500 نفر از سراسر استان آزمایش شده اند برای COVID-19 نام و نام خانوادگی برای بیماری ناشی از کوروناویروس اما آنها هیچ مورد جدید.

اولین فردی را تایید کرد به COVID-19 قبل از میلاد است و در حال حاضر بهبود, او گفت:, و اضافه کرد که بیمار تا به حال دو تست منفی نتایج 24 ساعت از هم جدا.

چهار باقی مانده B. C. بیماران با COVID-19 نقاهت در انزوا در خانه و با حمایت و نظارت از بهداشت عمومی تیم است.

هنری گفت: خطر انتقال ویروس باقی می ماند “بسیار کم است.”

او گفت: پنجمین مورد تایید شده یک زن در 30s در B. C. داخلی هنوز علائم اما به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند. بقیه بیماران بهبود از بیماری خود را, او گفت:.

او همچنین گفت: این هواپیما که انجام خواهد داد که کانادا از مسافران در اواخر این هفته از کشتی کروز قرنطینه در ژاپن به کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ont., و متوقف نخواهد شد در ونکوور.

این کانادایی ها بودند که تخلیه از ووهان مرکز شیوع به زودی به پایان 14 روز قرنطینه در ترنتون. هنری گفت: حدود یک سوم از کسانی که از بریتیش کلمبیا و او امیدوار است که آنها استقبال خواهد شد صفحه اصلی و بدون ترس.

روز چهارشنبه شمار تلفات ناشی از COVID-19 پیشی 2000 نفر در چین با بیش از 75,000 افراد آلوده به گفته مقامات چینی.

ضمن ریچموند زن و شوهر — هنوز محدود در اتاق خود را روی الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن با وجود 14 روز در قرنطینه پایان و مسافران پیاده — گفت: آنها هنوز هم نمی دانم زمانی که دولت کانادا را ارسال هواپیما به آنها را به خانه آورد.

پل میرکو گفت: ایمیل های خود را به سفارت کانادا نیست بازگردانده شده است و آنها نمی توانند به نظر می رسد برای دریافت هر گونه پاسخ در مورد چرا قرنطینه در کشتی کار نمی کند. او گفت: آنها گفت که آنها می تواند خروج از یکشنبه اما در حال حاضر آنها در حال شنیدن است که نمی توان آن را تا روز جمعه.

“متاسفانه این تنها یک صدای جیر جیر با ما وزیر امور خارجه است که این هواپیما تا به حال تا به حال مشکل ترک و اروپا و با توجه به مشکلات مکانیکی که به ما هر گونه اطلاعات گفت: در یک ایمیل به Postmedia.

وجود دارد 256 کانادایی در الماس شاهزاده کشتی کروز. از کسانی که حداقل 43 کانادایی آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به امور جهانی کانادا. بیش از 600 نفر در کشتی آزمایش مثبت برای ویروس.

“بنابراین ما به امید جمعه (ترک) حداقل. یک یادآوری است که ما محدود به عنوان هر زندانی است. ژاپنی ها شروع به انتشار مسافران خود را که تست منفی به راه رفتن و رفتن به خانه,” او گفت:, و اضافه کرد که کانادا “کاهش یافته است توپ” در نجات به دام افتاده کانادا مسافران است.

باربارا هاروی یک سخنگوی امور جهانی کانادا روز چهارشنبه گفت که اجاره هواپیما برای بازگرداندن کانادایی در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز در مسیر به ژاپن از کانادا.

پرواز است که انتظار می رود به ترک فرودگاه هاندا توکیو در پنج شنبه, او گفت:.

هواپیما را مسافران از ژاپن به CFB ترنتون و پس از آن مسافران مورد بررسی قرار خواهد گرفت و حمل و نقل به NAV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont., به انجام یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه.

شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم واجد شرایط برای این پرواز است. غیر-کانادا فوری اعضای خانواده از شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم نیز اجازه داده می شود به منظور جلوگیری از جدا, خانواده, فضای, اجازه, هاروی گفت.

با فایل های از اسکات براون و لرا Grindlay

ticrawford@postmedia.com

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر